Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 04.08.2017, 14:29   #131
Наша людина

Регистрация 30.10.2008
Город КИЇВ
Телефон MOTO-фан Xiaomi-юзер

По умолчанию Re: Smart Line від Укртелеком

56.50 грн. І це при тому що їх треба нахлобучити на цю операцію.
Старый 04.08.2017, 17:50   #132
Never sleeps

Регистрация 05.09.2009
Город Киев

Tsa, странно. Девочка по телефону ответила мне, что если "поставить на паузу" стационарный телефон, то я буду платить за SmartLine 30 грн. (за 3 номера вместе) + 10 грн. за паузу.

Выгодно!
Старый 04.08.2017, 19:18   #133
Местный

Регистрация 28.10.2007
Город Николаев
Телефон sams i550

Сообщение от Tsarsky Посмотреть сообщение
Tsa, странно. Девочка по телефону ответила мне, что если "поставить на паузу" стационарный телефон, то я буду платить за SmartLine 30 грн. (за 3 номера вместе) + 10 грн. за паузу.

Выгодно!
Не правда. После постановки на паузу основного номера, сип будет стоить 56 грн с копейками за один номер. Лично проверено, но правда у меня был только один сип-номер. Тоже думал сэкономить, не вышло...
volf вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 04.08.2017, 19:30   #134
Never sleeps

Регистрация 05.09.2009
Город Киев

volf, выходит, меня девочка "бла-бла-бла" обманула. Спасибо!

@Tsa, я купил Cisco ATA 186, теперь мой аналоговый мультимедийный телефон превратился в SIP и мне на страшны кражи кабеля

2.2. Укртелеком зобов’язується у разі виявлення використання Послуги «Smart Line від Укртелеком» за цією Угодою з наданим Абоненту у користування номерним ресурсом поза межами встановленої Національним планом нумерації України номерної (географічної) зони (зони нумерації) на території України, в односторонньому порядку без попередження припинити Абоненту надання Послуги «Smart Line від Укртелеком», що використовувалась з порушенням використання номерного ресурсу.
2.3. Укртелеком має право у разі виявлення нетипового навантаження на телекомунікаційну мережу Укртелеком, спричиненого Абонентом або різкого зростання трафіка Абонента, або у випадку встановлення нецільового використання телекомунікаційних послуг Абонентом, без попередження тимчасово припинити надання Абоненту Послуги «Smart Line від Укртелеком» та інших телекомунікаційних послуг, що використовувались не за цільовим призначенням.
2.4. Абонент зобов’язується використовувати Послугу «Smart Line від Укртелеком» з наданням місцевого номеру тільки в межах виділеної номерної (географічної) зони населеного пункту зазначеного у Замовленні Послуги «Smart Line від Укртелеком».
2.5. Абонент зобов’язується використовувати Послугу «Smart Line від Укртелеком» з наданням номеру з кодом «892» тільки в межах території України.

Если у меня SmartLine 044290**** (Киев), а я использую его из Ирпеня, Львова, Монако, то меня могут лишить услуги?

Последний раз редактировалось Tsarsky; 05.08.2017 в 01:01.
Tsarsky вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.08.2017, 23:19   #135
Наша людина

Регистрация 30.10.2008
Город КИЇВ

Если у меня SmartLine 044290**** (Киев), а я использую его
практично хоч з США чи Зімбабве, аби не в крупних комерційних цілях.
Але згідно з п.п. 2.2-2.5 можуть припинити надання послуги в односторонньому порядку без варіантів на подання до суду абонентом.
Мені дивно як вони не прописали лише дозвіл на користування SmartLine лише через інтернет від УТК.

Добавлено через 4 минуты
я купил Cisco ATA 186
- цінник на б/в модель дуже приємний. Може я куплю родичам пару.

Последний раз редактировалось Tsa; 06.08.2017 в 23:23. Причина: Добавлено сообщение
Tsa на форуме   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2017, 08:35   #136
Местный

Регистрация 27.09.2008
Город Запорожье

В СмартЛайне можно настроить отображение своего городского домашнего при исходящих звонках?
Nikitos вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2017, 09:25   #137
Наша людина

Регистрация 30.10.2008
Город КИЇВ

Nikitos, у УТК все туго, бо твій стаціонарний це одна галактика, а СІП - інша. Вони недосяжні і не перетинаються одна з одною. Я сам не розумію, чому вони в СІП не заводять стаціонарні номери, просто відключити від АТС до якої він належить, та перепрописати маршрут. Все. Ввели б вони таку опцію - клієнтів на відключення було б меньше.
Старый 08.08.2017, 17:57   #138
Наша людина

Регистрация 30.10.2008
Город КИЇВ

А як у SmartLine справи з встановленням переадресації за умовами відсутності відповіді / відсутності авторизації / безумовної переадресації на мобільну нумерацію по Україні?
Старый 09.08.2017, 01:32   #139
Never sleeps

Регистрация 05.09.2009
Город Киев

Tsa, в рекламе SmartLine указано, что номером можно пользоваться в отпуске там где пальмы (другие страны?!), но запрещают в других странах пользоваться.

Cisco ATA 186 я купил новую за 500 грн. Продавец настроил, но в работу не пустил.
Один телефон в квартире работает стационарно, а другой - через Интернет по SmartLine.
Если украдут кабель - буду звонить через Интернет, если пропадет свет - по стационарному.

Переадресация работала раньше четко. Сейчас не проверял.

p.s. Я сделал так: звонок идет на стационарный, на котором есть черный список. Если номер в черном списке - отбой. Если номер отсутствует в списке - звонок идет, потом по не ответу переадресовывает на кухню на номер SmartLine.
http://i.piccy.info/i9/10b977f1b9fa7.../smartline.jpg
Старый 14.08.2017, 01:01   #140
Never sleeps

Регистрация 05.09.2009
Город Киев

У кого работает услуга "Параллельный дозвон"?

Опции темы
Опции просмотра