Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 30.12.2016, 17:28   #3101
Комментатор

Регистрация 17.02.2012
Город Киев или область
Телефон все nokia

По умолчанию Re: Беспредел МТС

Как оказалось ответы людям на их жалобы (там где имеют вашу думку) пишет такой же Валет-Шариков как и на 111. Censored в письме вчера написал, что тариф партёрский супер-секретный и эксклюзивный и что его нет на сайте. И следовательно некуда писать было инфу о предстоящем сгорании бонусов... Но в архиве есть тариф: http://www.mts.ua/ru/mobile/tariffs/mts-partnerskij и там до сих пор так и не обновили инфу про бонусы, которые уже успеть украсть... По идее ж надо сначала написать, а потом тырить списывать, если вы не компания мошенников?

Позорище сертифицированное.
Старый 04.01.2017, 22:18   #3102
Местный

Регистрация 18.11.2009
Город Lviv

Стандартно, за 8 секунд дзвінка на 466 зняло 23 грн. Оператор вже може не повідомляти абонента у перші секунди, що напрям платний із такою-то вартістю за з'єднання?

Последний раз редактировалось axel; 04.01.2017 в 22:50.
axel вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2017, 22:21   #3103
«не в своём уме»...

Регистрация 06.11.2011
Город м. Краматорськ, Україна
Телефон Xiaomi Redmi 3 Prime, Lenovo IdeaPhone P770

axel, знайди та прочитай "Правила надання та отримання послуг" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/295-2012-п

Не пам'ятаю, щоб скасували безкоштовні 10 секунд.
2 Согласия(ий):
Старый 05.01.2017, 06:35   #3104
Читатель

Регистрация 16.11.2010
Город Харьков
Телефон Samsung Galaxy J5 (2016) DS

Поздравляю что подключили обратно. Хоть в этом положительный момент МТС. Они при определенной настойчивости идут на диалог и подключают обратно.
Знаю на собственном опыте: мне когда-то за интернет 1000 грн. долга начисляли. Но после месячной переписки списали.
А вот с с другим оператором вышла история подобная Вашей и я оператором был послан в сад. Нарушение порядка использования и точка. Не номер не включили, ни деньги на счету не вернули. Писал, жаловался- в ответ тупые отписки.
Старый 13.01.2017, 12:48   #3105
Местный

Регистрация 29.03.2010
Город Івано-Франківськ&Львів
Телефон Moto droid-mini XS+

Ну що. хто тут писав, що потрібно Приват 24 прив"язувати на контракт, бо це надійніше?
Вчора моїй половинці, яка юзає контракт (зареєстровано на мене), раптово вирубали номер. При спробі позвонити на нього трубку підняв якись мужик, і заявив безапеляційно, що це його номер, яким деякий час не користувався, а зараз відновив. Жінчина сімка в цей час була деактивована. Враховуючи, що на той номер прив"язаний Приват24, вона мусила терміново блокувати через дзвінок Привату всі картки і рахунки (респект оператору Привату, з пів слова зрозуміла що сталося, і прийняла заявку на блокування всіх рахунків).
Я тим часом визвонював на оператора МТС, яка спочатку категорично відмовлялася вірити, що у мене свиснули контрактний номер. І тільки через 5 хв наради з якимось начальником вона визнала, що я правий. Пояснювати що відбулося оператор відмовилася, сказала, що максимум може заблокувати і стару, і нову сімку до ранку, поки я прийду в ЦОА з паспортом, щоб довести, що це моя сімка.
Сьогодні відвідав ЦОА (нове, водафонівське), і так і не почув від представника пояснень, що відбулося з моєю сімкою. По його словаам - це технічна помилка когось з персоналу компанії, але надати інформацію хто саме і в якому відділенні оформлювали заявку відмовився, бо сказав, що система не баче. Всі наступні питання він запропонував задавати центральному офісу в Києві.
Я знаю, що представники компанії читають форум, тому у мене до вас є кілька питань:
1. Номер 50 хвилин належав іншій людині, що вона робила з сімкою в цей час (дзвінки в уганду чи операції банкінгу, та інші приколи)? Як мені отримати доступ до цієї інформації?
2. Яким чином могла відбутися ця "технічна помилка"? Причому перед деактивацією сімки жінці встигла зайти СМС, що її номер змінено. У ваших співробітників руки з сраки ростуть, чи це свідома співпраця з шахраями?
3. Які заходи збирається вжити компанія, щоб такі "помилки" були неможливі в майбутньому? Басні про "проведена роз"яснювальна робота" лишіть при собі, з ваших контрактів і так люди втікають, ті хто лишилися - сидять тільки заради гарантії цілісності і збереження сімки. А гарантії, як виявилося, відсутні.

ПС Офіційний письмовий запит на ваш центральний офіс я обов"язково продублюю, бо "ой вибачте, ми не знаємо що сталося" у відповідь на дану ситуацію від телефоннного опреатора і від представника ЦОА мене абсолюно не влаштовує. @MASolomko, у тебе є досвід листування з їх офісом. Можеш підкинути якись шаблон?
Dfg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2017, 12:52   #3106
Бывалый

Регистрация 30.07.2014
Город Киев
Телефон Xiaomi Mi6 (KS "Онлайн 4G" + Life "Единый")

Сообщение от Dfg Посмотреть сообщение
Ну що. хто тут писав, що потрібно Приват 24 прив"язувати на контракт, бо це надійніше?
Несколько человек из секты "Лёгкий+" (причём с пеной у рта)))))
Капитошка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2017, 12:54   #3107
Имею мнение...

Регистрация 21.09.2008
Город Одесса

Думаю, что у кого-то руки из жопы. А мужик действительно давно не пользовался номером, пришел, продиктовал, или сам забыл, или операционист не то вбил, получил симку и не проверял ничего.

Максимум кого накажут - операциониста.
Kritik вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 13.01.2017, 13:05   #3108
На світі є одна Країна...

Регистрация 01.09.2013
Город Симферополь, Украина

Kritik, Для того что бы выдать этому мужику номер ... Сначала нужно было отключить этот номер у жены ТС в данном случае ( его просто изменили на другой это то же самое что отключили ) То есть по запаре это сделать не могли ...
kenWood вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 13.01.2017, 13:05   #3109
Местный

Регистрация 29.03.2010
Город Івано-Франківськ&Львів
Телефон Moto droid-mini XS+

Сообщение от Kritik Посмотреть сообщение
А мужик действительно давно не пользовался номером
Ну напевно дуже давно, бо номером десь з 2005 року користувався я, а потім жінка
Dfg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2017, 13:08   #3110
Местный

Регистрация 30.03.2010
Город м. Кам'янське

Сьогодні відвідав ЦОА (нове, водафонівське), і так і не почув від представника пояснень, що відбулося з моєю сімкою. По його словаам - це технічна помилка когось з персоналу компанії
Вопрос квалификации персонала компании "МТС Украина".

Я знаю, що представники компанії читають форум, тому у мене до вас є кілька питань
Они читают, чтобы выявлять баги и быстренько пофиксить, а не для того, чтобы отвечать на вопросы.
Fraud вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Ответ

Метки
mts ukr, беспредел, жалоба, интернет 3g, тарифы мтс

Опции темы
Опции просмотра