Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 11.11.2009, 21:38   #1
Житель

Регистрация 27.10.2007
Город Киев
Телефон Sony Z3

По умолчанию Beeline відкрив новий ексклюзивний офіс з обслуговування абонентів у центрі Львова

Оператор зв’язку Beeline відкрив новий ексклюзивний офіс з обслуговування абонентів у центрі Львова, за адресою пл. Торгова, 11. Про це сьогодні, 10 листопада, ЗІК повідомила менеджер зв’язків з громадськістю ЗАТ «УРС» (ТМ Beeline) Алла Самойленко

Робота ексклюзивних офісів побудована відповідно до міжнародних стандартів обслуговування оператора Beeline. Працівники регулярно проходять спеціальне навчання і сертифікацію.

Продавець-консультант завжди готовий надати висококваліфіковану консультацію про послуги зв’язку кожному відвідувачеві офісу Beeline, допомогти з вибором оптимального тарифного плану на мобільний зв’язок або широкосмуговий Інтернет, підключити послугу чи оформити заявку на її підключення.
У новому салоні жителі Львова зможуть також придбати GPRS/EDGE-модем для мобільного Інтернету за новою, зниженою вартістю (99 грн), оформити заявку на підключення до високошвидкісного домашнього Інтернету (зі швидкістю роботи до 100 Мбіт/сек) через оптоволоконні канали зв’язку у районах присутності послуги «Beeline Інтернет Вдома».

«З появою у столиці Галичини нашого нового ексклюзивного офісу львів’яни та гості міста зможуть легко отримати всю необхідну інформацію про послуги Beeline: від стільникового зв’язку до дротового/бездротового Інтернету, і переконатися, що Beeline завжди поруч, адже офіс розташований у самому центрі Львова, неподалік від Оперного театру», – прокоментував подію директор Львівської філії Beeline Сергій Дівін.
Ексклюзивний офіс на пл. Торговій, 11 працює без вихідних.

Усього у Львівській філії (Волинська, Рівненська, Львівська області) діють 5 ексклюзивних офісів обслуговування Beeline та близько 900 дилерських торгових точок. Всього в Україні працює 65 офісів з продажу і обслуговування абонентів, а також майже 45 000 дилерських пунктів.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/10/203903
Старый 12.11.2009, 05:14   #2
Воїн Бобра

Регистрация 30.01.2008
Город Львiв
Телефон Xiaomi MiMax + Huawei P6-C00 + Nokia E72 + SE W890

По умолчанию Re: Beeline відкрив новий ексклюзивний офіс з обслуговування абонентів у центрі Львов

А почему открыл? Просто переехал в более доступное место.
Старый 12.11.2009, 11:47   #3
Местный

Регистрация 06.04.2009
Город Киев
Телефон Xiaomi Redmi 3 Pro, Prestigio MultiPhone 5453 DUO

По умолчанию Re: Beeline відкрив новий ексклюзивний офіс з обслуговування абонентів у центрі Львов

в Ровно, тоже на днях переехал, на паралельную улицу, ближе к кукольному театра, на ул. Петлюри помоему
Старый 13.11.2009, 17:05   #4
Sniper

Регистрация 17.10.2008
Город Lemberg
Телефон nokia 5320 vs 3410i

Кочевник, в бі не було як такого офісу у Львові ще весною цього року (до весни такий собі ЦОК був на бічній Дорошенка-точної назви вулиці я не знаю). Коли я хотів відновити картку, мені сказали, що передзвонять представники з львівського відділення. Коли ж вони мені зателефонували і я спитав, де їх офіс, мені сказали, що зараз у Львові офіс відсутній, але ведуться роботи по його органазації, тому вони тимчасово орендують площу в "Лембергу" (чи в якомусь іншому бізнес-центрі).
Старый 14.11.2009, 17:48   #5
Местный

Регистрация 31.12.2007
Город Львів
Телефон Samsung Ego, Samsung Galaxy S7

Як виглядало приміщення три місяці назад і за скільки його купили.
http://portal.lviv.ua/news/2009/07/31/123346.html
Миниатюры:
Нажмите на изображение для увеличения
Название: phpThumb_generated_thumbnailjpg.jpg
Просмотров: 23
Размер:	20.9 Кб
ID:	3510  
solo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.11.2009, 17:53   #6
Воїн Бобра

Регистрация 30.01.2008
Город Львiв
Телефон Xiaomi MiMax + Huawei P6-C00 + Nokia E72 + SE W890

Сообщение от solo Посмотреть сообщение
Як виглядало приміщення три місяці назад і за скільки його купили.
http://portal.lviv.ua/news/2009/07/31/123346.html
Вообще-то "Билайн" переехал из "Лемберга" в офис уже существующего здания. Там когда-то был то ли хоз магазин, то ли что-то другое. А твое сообщение о том, что будет построено рядом.

Добавлено через 1 минуту
Сообщение от Voffka Посмотреть сообщение
в бі не було як такого офісу у Львові ще весною цього року
Вместо ЦОКа всех гнали в офисы БИ-ГТ в БЦ "Лемберг" в конце улицы Б.Хмельницкого. Так что формально "ЦОА" был. О нем даже на офсайте писали.

Последний раз редактировалось Кочевник; 14.11.2009 в 17:54. Причина: Добавлено сообщение
Кочевник вне форума   Ответить с цитированием
Согласен:
Старый 14.11.2009, 18:44   #7
Sniper

Регистрация 17.10.2008
Город Lemberg
Телефон nokia 5320 vs 3410i

solo, огого! Бачив, як той будинок "догашували" пожежники за кілька днів після пожежі... Це ж навпроти готелю "Львів", чи не так?
Старый 02.12.2016, 19:21   #8
Бывалый

Регистрация 30.07.2014
Город Киев
Телефон Lenovo S860 (KS "Online 3G")

VimpelСom откроет глобальный офис во Львове
Капитошка вне форума   Ответить с цитированием
3 Согласия(ий):
Старый 17.12.2016, 15:14   #9
Местный

Регистрация 20.04.2013
Город Львів ↔ Zürich
Телефон (066) МТС Смартфон Zero (093) Льготный (096) Киевстар Онлайн 3G

Уже открыли.
http://city-adm.lviv.ua/news/city/lv...obochykh-mists
Старый 17.12.2016, 15:43   #10
Positive Thinking

Регистрация 21.11.2009
Город Харьков
Телефон Redmi 3S (Vodafone RED L + Простой МТС), Huawei E392

Ловко они избегают желтой-черной палитры логотипа. Теперь Вымплелком бело-серый
yahoo вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра