Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 12.03.2019, 17:01   #61
Местный

Регистрация 27.09.2010
Город Бердичев, Житом. обл.
Телефон OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн

По умолчанию Re: Смартфони OnePlus

Сообщение от Maxxx Посмотреть сообщение
NPP, а если я проспал, и на завтрак уже и времени нет? Выбегать на целый день с разряженным телефоном? Ну нет, он должен быть к утру забит до 100%, такие риски не нужны.
Я тоже так же думал. Пока не купил себе ванплас. Реально быстрая зарядка. Пока штаны и носки одеваешь - первые 10% уже зальются. Потом пошел умыться - еще 10% (это если уж совсем и вправду вариант "емаё, пипец как опоздываю").
Тогда ложишь в карман блок и шнур зарядки и при первой же возможности заряжаешь за полчаса ещё на 40-50%.
Ну а если встал вовремя - тогда зарядное с собой брать нет смысла. Батарейки хватает на день работы.
Одним словом, лично мне очень нравится и удобно.

Последний раз редактировалось NPP; 12.03.2019 в 17:54.
NPP вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2019, 17:21   #62
Местный

Регистрация 08.02.2016
Город Чернівці
Телефон OnePlus 6T

Lorn, може я трохи не так висловився, "хоч яка" - тут - гарантія від магазу, яку він забезпечує і вирішує питання (були приклади), хоча товар, скорше за все, "сірий". А ото шо в Хотлайні дешевше - там просто папірець, яким навіть не підтертися, якщо що.
OnePlus-и в Україні "сірі" в усіх і в тому магазині також. Позитивний досвід з одним магазином це добре, от тільки міряти по одному якось не дуже правильно, причому одному з найдорожчих. І судячи з відгуків, я би там точно не купував.
За відсутності слота, і якщо знімати відео-фото у подорожах - не вистачить, якщо вже викидати 540, то й 650 знайдуться.
Це ж скільки треба знімати, щоб за день забити 100 гіг? Мені здається це не про пересічного сценарій. Я в подорожі завжди, приходячи ввечері в "місце дислокації", за ніч заливав всі фото в Гугл без проблем навіть з не дуже швидким вай-фаєм. При цьому з апарата не видаляв і спокійно навіть 64 гб вистачало.
А якщо так не вистачає, то для 1-2 подорожей в рік можна взяти зовнішній жорсткий диск і по кабелю все передати. Варіантів масса. Того переплачувати 100 баксів в такому випадку нема сенсу. А якщо хтось подорожує кожен місяць і знімає по 100 гіг в день, то це вже окремий випадок - тоді велкам ту самсунг з терабайтом на борту.
Сообщение от NPP Посмотреть сообщение
Одним словом, лично мне очень нравится и удобно.
+1. От щойно з 10% до 95% - за одну годину. Шикарно.
Lorn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.03.2019, 17:23   #63
why so serious?

Регистрация 26.10.2007
Город Киев
Телефон OnePlus 5t

Интересно, я кстати тоже перестал заряжать телефон на ночь, с утра успевает зарядиться
Старый 12.03.2019, 17:44   #64
Местный

Регистрация 01.12.2008
Город Київ
Телефон iPhone 6s+ (SuperSIM); Xiaomi Redmi Note 4x CDMA (044)

Сообщение от Lorn Посмотреть сообщение
А якщо так не вистачає, то для 1-2 подорожей в рік можна взяти зовнішній жорсткий диск і по кабелю все передати.
Злити в хмару, на диск - це класно, і це треба робити, як резервування - але справа не в цьому. То фото-відео, що ти зіллєш - ти його вже ніколи (може, максимум раз на рік-два) не передивишся сам, або не покажеш комусь - бо це довго, гєморно, ніхто це робити не буде (по собі знаю). Ще й проблема вибору - що лишити, а що почистити, на це ніколи немає часу. В телефоні, зазвичай, будуть зберігатися фото-відео з усіх, подорожей та подій, а не 100 гіг за день, тоді можна легким рухом оперативно це все передивитись коли завгодно, або показати, переслати комусь. А якщо вже щось станеться з девайсом (спалив, розбив, загубив, вкрали) - тільки тоді вже звертаєшся до бекапу. Тому я й "топлю", що треба брати мінімум на 256 ГБ сховища, якщо слота пам‘яті нема.
Старый 12.03.2019, 17:57   #65
Местный

Регистрация 27.09.2010
Город Бердичев, Житом. обл.
Телефон OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн

Сообщение от utwer Посмотреть сообщение
т.е. квалком убивает акб ?
"Слухи ходят" ))

Добавлено через 10 минут
Злити в хмару, на диск - це класно, і це треба робити, як резервування - але справа не в цьому. То фото-відео, що ти зіллєш - ти його вже ніколи (може, максимум раз на рік-два) не передивишся сам, або не покажеш комусь - бо це довго, гєморно, ніхто це робити не буде (по собі знаю).
о, как я тебя понимаю. У меня такая же проблема - но только с гаражом. Если послушал жену и унес в гараж - все, уже и надобность в этой вещи пропала. Потому что сходить за чем-то в гараж это "долго и геморно". И закрадывается подлая мыслишка - а может и не надо мне всё это барахло?!?!
Правда пока я ещё справляюсь с змием искусителем и продолжаю фазу накопления. )))

Последний раз редактировалось NPP; 12.03.2019 в 18:08. Причина: Добавлено сообщение
NPP вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра