Свавілля Київстар

Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
У кого то такое было? Сняли 5 грн за смс у матери. Впервые такое за лет наверно уже 19 номеру. Хотя она даже не умеет их писать и никогда не писала со своего номера. Проверил на всякий исходящие смс пусто. С миру по нитке как говорится.
Некоторые (даже кнопочные) телефоны отправляют "сервисные" (шпионские) смс при виде новой симкарты, либо передают эту инфу через мобильный интернет (даже если в телефоне нет браузера). Вот за это операторы и берут деньги. Бороться с этим очень тяжело
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Це не жлобство оператора.
Це одним впадло поповнити рахунок, а іншим аби шось натиснути і потім звинуватити когось :) хто заважав скинути і передзвонити??
Це донька легше, можливо маленька.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ой, донька, це ще нічого. А от коли доросли люди.

Как раз недавний случай. "ой, пришла смс, надо срочно пополнить счет". Я знаю, что срочно - это завтра, но "ой-ой-ой, пополни". Ну ок, пополнил. Через неделю ожидаемо - "не можем звонить, ноль на счете". Ну конечно, классика. Когда пополнял первый раз, "оказывается", уже неделю не было минут на другие сети. И сразу после пополнения, ну конечно же, был "очень важный звонок". Ну и все, привет, дневная абонка 20 грн./сутки. А я плохо думал на КС, что те сняли свою гривну за "компенсацию по отсутствию связи". Кстати, ее сняли, но относительно честно, после снятия всех дневных абонок.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Це не жлобство оператора.
Це одним впадло поповнити рахунок, а іншим аби шось натиснути і потім звинуватити когось :) хто заважав скинути і передзвонити??
Це донька легше, можливо маленька.

Я не про образи, а про те, що даючи дитині/пенсіонеру телефон, ми розуміємо ризики, і відповідаємо за правильне користування, розʼяснення. Аналогічно як розповісти про шахраїв і застерегти від певних кроків та маніпуляцій з картками банків.
Єдине, з чим погодився би, що потрібно дозволити блокувати такі жлоб дзвінки на вхідні. Оце так. А те, що є така послуга, ну то значить є спрос.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Розповім про свій досвід. Я, щоб уникнути цих "викрутасів" дітям номери завів на контракт. Всі їх номери та мій на одному особовому рахунку. Та подібних проблем не маю. Звісно треба платити за кожний номер щомісяця (ви зрозуміли про що я), але ж заводити моб номер та не платити не вийде. Ну тут кому що до вподоби. Але ж таких траблів нема.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
розповісти про шахраїв
Про це можна розповідати хоч кожен день, але коли зателефонує шахрай, то все вивітрюється. Тільки моя особиста присутність вберегла мати, бо вже була готова віддати всі коди. Це ж з Банку дзвонять.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Зашел в мой киевстар, смотрю два раза деньги слизало со счёта, копейки, но все равно неприятно, типо, по два раза была интернет-сессия. Интернет на телефоне подключён к другой sim-карте, во лте тоже отключён. Единственное что делал, менял местами симки в меню, для отправки сообщений по умолчанию.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Зашел в мой киевстар, смотрю два раза деньги слизало со счёта, копейки, но все равно неприятно, типо, по два раза была интернет-сессия. Интернет на телефоне подключён к другой sim-карте, во лте тоже отключён. Единственное что делал, менял местами симки в меню, для отправки сообщений по умолчанию.

А до чого тут VoLTE? Воно не працює через інтернет. А от LTE і зняло, бо був обмін службовим трафіком при переключенні. То не оператор бєспрєдєліт, а ви сірі ….
 
Зверху