Технологія HD Voice (AMR-WB)

Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
GAS, теж помітив гарну якість від учора. Вроді і з лайфом, але не завжди
Зараз зателефонував дружині з кс на Лайф, якість трохи гірше ніж між КС-Кс
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Кто в курсе, а у нас на 2G из тройки есть у кого-то HD voice?
Вф кс точно, и вроде даже лс смог сделать. Но поддержка у телефонов хреновая данной фичи на 2ж, а она очень выручает в местах где 2ж/4ж и волте нет
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну й максимальна швидкість в GSM для AMR-WB 12,53 кбіт/с.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Кто в курсе, а у нас на 2G из тройки есть у кого-то HD voice?
видал у всех троих. но в целом ответ чуть сложнее чем ваша формулировка. вот, в частности затестил СЕЙЧАС, (девайс samsung a51), одно и то же время, одно и то же место (скриншоты). Как видно, на последнем скриншоте кс 2g wb. все зависит от места и от времени, бывает есть бывает нет. И от оборудования зависит. Впервые кс wb в 2g попробовал когда купил телефон lumia 525 именно покупка девайса стала точкой входа, а не запуск услуги, и было это достаточно давно. а так из опыта в целом, (2г и 3г вперемешку) при наличии соотв, девайса у собеседника, wb подымалось в среднем на nokia 6 раз из 10, samsung 8/10, xiaomi 2/10
 

Вкладення

  • Screenshot_20220418-131410_Service mode RIL~2.jpg
    Screenshot_20220418-131410_Service mode RIL~2.jpg
    183.9 КБ · Перегляди: 36
  • Screenshot_20220418-131227_Service mode RIL~2.jpg
    Screenshot_20220418-131227_Service mode RIL~2.jpg
    182 КБ · Перегляди: 36
  • Screenshot_20220418-131028_Service mode RIL~2.jpg
    Screenshot_20220418-131028_Service mode RIL~2.jpg
    202.3 КБ · Перегляди: 36
  • Screenshot_20220418-130704_Service mode RIL~2.jpg
    Screenshot_20220418-130704_Service mode RIL~2.jpg
    168.9 КБ · Перегляди: 33
  • Screenshot_20220418-130453_Service mode RIL~2.jpg
    Screenshot_20220418-130453_Service mode RIL~2.jpg
    180.3 КБ · Перегляди: 35
Останнє редагування:
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Кілька годин тому спіймав цікавий "не баг, а фіча".

Вхідний з водафона (3g чи 2g, на жаль не дізнатись) на vowifi lifecell із дуже високою якістю, яку підтвердив телефон відповідною іконкою.

Я аж на хвилину забув, що мій номер вже кілька місяців як не у водафона, а у лайфа.

Давно таке трапляється між операторами?

Screenshot_20240106-224010.png
 
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Давно таке трапляється між операторами?
В національному роумінгу.
Наприклад, дзвінок з Vodafone в мережі lifecell на київстар може відбутися з AMR-WB.

UPD
Також дзвінки з lifecell на Vodafone та київстар, можуть бути з AMR-WB, але не завжди.
Та між київстар та lifecell.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Давно таке трапляється між операторами?
В національному роумінгу.
Наприклад, дзвінок з Vodafone в мережі lifecell на київстар може відбутися з AMR-WB.

UPD
Також дзвінки з lifecell на Vodafone та київстар, можуть бути з AMR-WB, але не завжди.
Та між київстар та lifecell.
не підтверджую.

щойно був виклик із київстару (точно не у нацроумінгу) на мій лайф через вайфай. так само була якість як у меседжері

21012024_1746.jpg

жирний плюс лайфу за такі можливості!

p.s. хоча хвилиною до цього був вихідний від мене на водафон цього ж абонента (телефон дуал-4ж). то якість була, на жаль, як в старі добрі
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Квазар, Це точно, що як у старі добрі. Скільки не дзвоню на Водафон стільки й дивуюсь як взагалі така якість голосу може бути, суцільне булькання.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Давно таке трапляється між операторами?
В національному роумінгу.
Наприклад, дзвінок з Vodafone в мережі lifecell на київстар може відбутися з AMR-WB.

UPD
Також дзвінки з lifecell на Vodafone та київстар, можуть бути з AMR-WB, але не завжди.
Та між київстар та lifecell.
не підтверджую.

щойно був виклик із київстару (точно не у нацроумінгу) на мій лайф через вайфай. так само була якість як у меседжері


жирний плюс лайфу за такі можливості!

p.s. хоча хвилиною до цього був вихідний від мене на водафон цього ж абонента (телефон дуал-4ж). то якість була, на жаль, як в старі добрі
Я й додав, що з lifecell на Vodafone та на київстар, не в національному роумінгу, можуть бути з AMR-WB, але не завжди.
Та між київстар та lifecell (lifecell та київстар), але не завжди.
Може бути, що кілька викликів підряд з AMR-WB, а може бути, що на десятий тільки AMR-WB вмикається.
При цому, на боці lifecell AMR-WB на інших операторів трапляється здебільшого в 3G. Менше в VoLTE, ще менше в VoWiFi. Більше між lifecell та київстар, менше на Vodafone. З київстар на lifecell, може бути, але не з Vodafone на lifecell чи київстар.
Один виклик на скріні ще не говорить про те, що воно так працює на постійній основі. В мене теж один з кількох десятків викликів з київстар на lifecell VoWiFi одного разу з AMR-WB пройшов.

Квазар, Це точно, що як у старі добрі. Скільки не дзвоню на Водафон стільки й дивуюсь як взагалі така якість голосу може бути, суцільне булькання.
У Vodafone чомусь місцями часто зустрічається проблема з перемиканням мережі при дзвінках (CSFB), не у 3G, а у 2G. Про це навіть згадувалося у відповідній темі Випади в GSM під час дзвінків (ZTE-регіони)
Й там здається що замість AMR кодека, чомусь мережа обирає GSM.
Єдине рішення покищо, це примусово встановлювати режим мережі LTE/WCDMA (та контролювати цей параметр після перемикання SIM-карток, та перезавантаження).
 

Space Cat

💙💛
Реєстрація
07.05.21
Місто
Полтава
Телефон
Redmi Note 11
Учора вперше (!) помітив HD при ЛС VoLTE-ВФ 3G
Якість, як ВФ 3G-ВФ 3G
Правда, коли зайшов-вийшов з приміщення, було уже 3G-3G
 

Space Cat

💙💛
Реєстрація
07.05.21
Місто
Полтава
Телефон
Redmi Note 11
Учора вперше (!) помітив HD при ЛС VoLTE-ВФ 3G
Якість, як ВФ 3G-ВФ 3G
Правда, коли зайшов-вийшов з приміщення, було уже 3G-3G
Сьогодні вдруге помітив))) Порився в історії дзвінків, виявляється було і раніше HD при VoLTE. При дзвінку VoWiFi не було HD жодного разу.
Кажу про ЛС-ВФ.
Продовжую вести спостереження)))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я тут теж помітив. Дзвінки з водафон на лайф і навпаки йдуть з якістю як всередині мережі. Цікаво як вони таке зробили?
 
Зверху