drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Шлях дивний. Папка Micrisoft/ie, а має ж бути google/chrome чия кось так.
Может это намек на назначение "бравзером по умолчанию"?
Edge уже ж давно на хромиуме. Хромы между собой приоритеты не поделили.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Может это намек на назначение "бравзером по умолчанию"?
Добрался до винды и проверил. Это действительно папка с кнопками-ярлыками на панели задач. Надо действительно смотреть, куда ведёт ярлык и пробовать запустить браузер непосредственно exe файлом.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Доброго дня, панове.
Зустрівся вранці з неприємним глюком Chrome: поломались всі шрифти.
Screenshot_20231202-124156.png
Телефон перезавантажував, Хром не обновлявся. Налаштування браузера не чіпав.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
А якщо відкотитись на первісну версію - методом видалення данних Хрома за допомогою налаштувань Андроїда? А потім вже встановиту новішу?
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
А якщо відкотитись на первісну версію - методом видалення данних Хрома за допомогою налаштувань Андроїда?
Це радикальний метод. А хочу дізнатись причину. Така цікава ситуація не дуже то і гуглиться.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Задам питання тут, а модератор нехай перенесе куди правильніше. Робочий ноут з 10 віндою, едж для роботи, хром для власного сервінга. Едж використовую для звітності в гугл таблицях, де створений під них адміном окремий логін і пароль. Так от, при вході в хром( там моя учотка) і перегляду ютуба чи неважливо чого, з еджа злітає авторизація в таблицях. Мало того, він ще й періодично грузить останню відкриту вкладку в хром. Куди копати бо я вже дістав адміна підтверджуючи авторизацію на його телефон сповіщеннями, коли злітає
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
:)
Матвєй, використовуй Хром для доків по роботі, а Едж для власного серфінга..
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@Maxxx,а є якийсь браузер на іншому моторі, окрім хроміум? Бо додатку гугл таблиці не знайшов
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Tartak,
це лайно мені порекомендували адміни, щоб мінімізувати втрати інфи, м'яко кажучи не для всіх
Post automatically merged:

Maxxx, такий як на відро і епл
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
це лайно мені порекомендували адміни, щоб мінімізувати втрати інфи, м'яко кажучи не для всіх
Якщо, не можеш прочитати включи VPN!
Першоджерело!
https://www.theverge.com/24054329/microsoft-edge-automatic-chrome-import-data-feature
Посилай таких адмiнiв лiсом, май свiй мозок.:ROFLMAO:
Гугель поки що безкоштовний для всiх!!!


Бачу модератори трохи почистили, але я надiюсь ти зрозумiв, що завжди треба залишатися людиною!
 
Останнє редагування:
Зверху