Акція «МегаВигода»

vlad 007

Закупник
Реєстрація
04.12.12
Місто
Київ
Телефон
Nokia C31, TAB 738, A1
Мегавигідні дзвінки, інтернет-трафік, SMS, відео, соціальні мережі, BiP Out дзвінки стануть у нагоді, коли необхідно подзвонити близьким, включити дитині мультфільм або знайти в інтернеті потрібну річ.

Замовити: *495# | Перевірка залишку об’ємів: *121#
Відключення не передбачається.
ДЗВІНКИ
25 хвилин на інші номери (міські та мобільні) по Україні
Вартість: 4,50 грн на 7 днів

ІНТЕРНЕТ-ТРАФІК
Інтернет в межах України: 1 ГБ
Вартість: 5 грн на 7 днів
Замовити: *495#

Інтернет у межах України: 1 ГБ, 100 ГБ, 500 ГБ, 2024 ГБ
Об'єм інтернет-трафіку​
Вартість​
Строк дії​
1 ГБ​
5 ₴​
7 днів​
100 ГБ​
100 ₴​
60 днів​
500 ГБ​
250 ₴​
180 днів​
2024 ГБ​
400 ₴​
365 днів​

SMS
100 SMS на мобільні номери по Україні
Вартість: 4,50 грн на 7 днів

ВІДЕО
1 ГБ інтернету по Україні для перегляду відео на каналах: Netflix, YouTube, MЕGOGO, Divan.TV, 1+1 video, Trinity, YouTV, а також SWEET.TV та Ланет.TV
Вартість: 2 грн на 3 дні

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
1 ГБ інтернету для спілкування в соцмережах Instagram, Facebook, Twitter
Вартість: 2 грн на 7 днів

BiP Out ДЗВІНКИ
100 BiP Out хвилин для дзвінків по Україні з месенджера BiP
Вартість: 15 грн на 7 днів
Акція «МегаВигода» (далі - «Акція») проводиться з «15» грудня 2018 року до «31» грудня 2024 року на всій території України (крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій, де ТОВ «лайфселл» не надає або не має технічної можливості надавати послуги).

Участь в Акції передбачається для індивідуальних абонентів всіх тарифних планів (окрім тарифного плану «Єдиний» та учасників групи, які об’єднані до одного ініціатора на тарифному плані «Смарт сім’я»), що обслуговуються на умовах попередньої оплати, за умови оплати пакету послуг на 4 тижні/30 днів/12 тижнів. Далі - «Учасники».

Організатором Акції виступає ТОВ «лайфселл».

За умовами Акції учасники вправі придбати вищеперелічені пакети послуг за акцією «Мегавигода». Замовлення можливе на веб-сторінці та за коротким USSD-кодом *495#. Відключення не передбачається. Перевірка залишку об’ємів: *121#

Замовляючи будь-який з вищеперелічених пакетів послуг «Мегавигода» абонент підтвердив, що він ознайомлений та погодився з Умовами Акції.

Пакет послуг нараховується абоненту одразу після списання з основного особового рахунку та/або бонусного рахунків плати за замовлення в повному обсязі.

Кошти за придбаний пакет послуг не підлягають поверненню незалежно від факту його використання.

Дія пакету послуг, що був придбаний за акцією «Мегавигода» після використання наданих об’ємів автоматично не продовжується на наступний період.

Можливе одночасне підключення двох та більше різних пакетів послуги «Мегавигода».

Один і той же пакет послуги «Мегавигода» можливо замовити один раз на 28 днів (30 днів).

Використання хвилин для переадресації викликів, наданих в пакеті послуг за акцією «Мегавигода», неможливе.

При переході на інші тарифні плани пакети послуг залишаються активними, а надані об’єми будуть збережені.

Тарифи наведено з урахуванням всіх податків та зборів.

Умови можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку. Усі зміни/доповнення до цих Умов вносяться шляхом їх публікації на сайті www.lifecell.ua 3міни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування, якщо інше прямо не передбачено безпосередньо такими змінами.

Всі відносини, що стосуються проведення даної Акції, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Умов і при неврегульованих Умовами спірних питаннях остаточне рішення приймається Організатором в межах чинного законодавства України. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду.

Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою оператором, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність або належне проведення Акції, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

 
Причина: шапка теми
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Умови можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку.
Так попередили хоча б про зміни.
Так ви ж перед підключенням їх побачите. Нащо про це попереджати?
 

vlad 007

Закупник
Реєстрація
04.12.12
Місто
Київ
Телефон
Nokia C31, TAB 738, A1
Умови можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку.

та учасників групи, які об’єднані до одного ініціатора на тарифному плані «Смарт сім’я»


До Лайфселл у мене питань немає, зробили умови Акції вигідні для себе.
У мене питанння до Вас, абоненти: кто захотів замутити собі мегабезлім на всі номери "Смарт Сім'ї", що цю мегавигідну пропозицію відразу пофіксили?

P.S. Я теж не встиг підключити. У бабусі термін дії пакету на діючому ТП закінчуєть 25-26 березня. Думав тоді і підключити.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Всем спасибо, 2024 гб за 400 грн на 365 дней , тариф вольный лайф , все летает великолепно, вот если б ещё писали остаток гб - было б ваще чудово!
Вывод : хапай что дают сегодня по дешевле, бо завтра або не будет або дороже, переобуваться все быстро
 

Вкладення

  • F81184E2-BD14-439F-AACF-75A265DBCC0F.png
    F81184E2-BD14-439F-AACF-75A265DBCC0F.png
    168.1 КБ · Перегляди: 52
Реєстрація
19.02.24
Місто
Дніпро
От салабони, думав в кінці місяця на декількох сімках пакет на 2024 Гб підключити, а тут така "зрада"...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Жінка забракувала РБА від Vodafone, бо на роботі Vodafone погано ловить:cautious:
Експертним шляхом визначено, що найкраще в конкретному приміщенні працює Lifecell, тому постала задача забезпечити трафікозалежну особу хорошим інтернет пакетом. Вирішено підключити Мегавигоду з пакетом 2024Гб/рік, але Lifecell підкинув свиню, і поки я чухався, по суті передумав надавати цю послугу:poop:
Бачить Бог, я хотів по-чесному, але прийдеться свинорилити:devilish:

 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Жінка забракувала РБА від Vodafone, бо на роботі Vodafone погано ловить:cautious:
Експертним шляхом визначено, що найкраще в конкретному приміщенні працює Lifecell, тому постала задача забезпечити трафікозалежну особу хорошим інтернет пакетом. Вирішено підключити Мегавигоду з пакетом 2024Гб/рік, але Lifecell підкинув свиню, і поки я чухався, по суті передумав надавати цю послугу:poop:
Бачить Бог, я хотів по-чесному, але прийдеться свинорилити:devilish:

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Ще підключаємо сімагочі, і оплачумо вчасно АП.
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
вони думали разом з датой отримати дозвіл для продажу, тому і раніше закрили або навпаки дізнались, що нічого не буде і також закрили, але в будь якому випадку наобіцяли людям і ті настроіли собі плани на кінець місяця, це таке ж було з альфою коли продавали дол по 36.6, поки люди позаводили гривню на рахунки, то все отмінили типу дуже веливий ажіотаж! так тиж і робиш це для ажіотажу, щоб потім бути на якийсь час застрахованим, короче лайф виявився як і інші "слабаком".
Post automatically merged:

я не знаю як зараз вчать тих маркетологій але ж правило 3/9(11) ніхто не відміняв, чому б не оголосити, що акція достроково закривається у вас є 1-2-3 дні? як раз на майбутне всі будуть знати, що лайф може підсунути свиню
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
вони думали разом з датой отримати дозвіл для продажу, тому і раніше закрили або навпаки дізнались, що нічого не буде і також закрили, але в будь якому випадку наобіцяли людям і ті настроіли собі плани на кінець місяця, це таке ж було з альфою коли продавали дол по 36.6, поки люди позаводили гривню на рахунки, то все отмінили типу дуже веливий ажіотаж! так тиж і робиш це для ажіотажу, щоб потім бути на якийсь час застрахованим, короче лайф виявився як і інші "слабаком".
Post automatically merged:

я не знаю як зараз вчать тих маркетологій але ж правило 3/9(11) ніхто не відміняв, чому б не оголосити, що акція достроково закривається у вас є 1-2-3 дні? як раз на майбутне всі будуть знати, що лайф може підсунути свиню
чого тягнути гумку, з'явилась пропозиція - підключили
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
вони думали разом з датой отримати дозвіл для продажу, тому і раніше закрили або навпаки дізнались, що нічого не буде і також закрили, але в будь якому випадку наобіцяли людям і ті настроіли собі плани на кінець місяця, це таке ж було з альфою коли продавали дол по 36.6, поки люди позаводили гривню на рахунки, то все отмінили типу дуже веливий ажіотаж! так тиж і робиш це для ажіотажу, щоб потім бути на якийсь час застрахованим, короче лайф виявився як і інші "слабаком".
Post automatically merged:

я не знаю як зараз вчать тих маркетологій але ж правило 3/9(11) ніхто не відміняв, чому б не оголосити, що акція достроково закривається у вас є 1-2-3 дні? як раз на майбутне всі будуть знати, що лайф може підсунути свиню
чого тягнути гумку, з'явилась пропозиція - підключили
Та буває треба відтермінувати підключення, бо зараз є чим користуватися.
 
Зверху