Заряд різних пристроїв від одного зарядного

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Кочевник, прямого сравнения не видел, но базеус чето все ругают и уже давно, скурвился мол, а Ugreen хвалят, обзоры на подобные их 100-ваттки хорошие. Только греются сильно при полной нагрузке.

все тестируемые GAN устройства Ugreen имеют честные характеристики и при необходимости можно брать любое из них, обращая внимание на выходную мощность, компактность и вес

Ну и я бы брал с запасом, если реально будет 100 ватт, то лучше взять на 120 зарядку.

А, и за те же практически деньги они есть уже в Украине, я на хотлайне посмотрел ;) шоп не ждать из Китая.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
лучше взять на 120 зарядку
Приклад?
А, и за те же практически деньги они есть уже в Украине, я на хотлайне посмотрел ;) шоп не ждать из Китая.
Я можу почекати і спробую зекономити на купонах-знижках-кешбеках. Але дякую за наводку, спробую пошукати тут.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, як знаєш купив той Power Bank Trinix TPB-10040PD Grey 100W PPS що ти радив
тепер мені потрібна зарядка до нього швидка
бо мій Baseus Compact Quick Charger QC3.0+PD3.0 20W USB+Type-C 3A Чорний дуже повільно заряджає його
є ще LDNIO 6 USB портів 5.4A/27W теж повільний
потрібен зарядний так щоб і iPhone швидко заряджав
що порадиш ?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Краще бери щось GAN 100...120W PD 3.0, на крайняк 65W, тільки щоб потужність з одного порту, а не як китайці люблять, сумарно з усіх вказати. Що я перевіряв з цими паверами - Baseus 65W та Toocki 100W. Ще зверни увагу - кабель теж має бути 100W
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Так, тільки не за такі гроші, звісно))
Post automatically merged:

Думаю, підійде, бо 85 баків за зарядку у китойозів - то овер дофіга))
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Взяв такий.
Реально видає заявлену потужність. В комплекті якісний 2-метровий шнурок живлення. Трохи товстуватий і не дуже гнучкий.
Коли використовуєш всі 4 порта, то не видає 65Вт на ноут. Мушу використовувати 1 порт групи А/B і два порти іншої групи. Тоді ноут бере свої 65Вт і не свариться, що заряджання малопотужне.
Ще серед недоліків - Type-A не завжди вміє у Quick Chardge для Xiaomi Mi Max\Max 2.
При підключенні ноута і 2-х телефонів гріється несуттєво.
Трохи задорого для таких недоліків. Ну й зручність все ж компенсує недоліки.
Міцна 4 з 5.
 
Зверху