Портативний GPS-трекер

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Это я понял, но в интернете всего две ссылки, одна на тебя же, а вторая - примерно в то же время на dou. Хотя, казалось бы, аббревиатура должна употребляться.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
яка має бути дистанція та скільки часу має пройти щоб дане повідомлення з'явилось на телефоні поруч.
Та що мені читати, мене часто задовбують клаєнти питаннями, що то воно мене видає? Їм мітки підкладають, або випадково. Епл здвинуті на приватності, і використати як трекер щоб за кимось слідкувати - погана ідея.
мене iPhone SE 1го покоління, який без проблем вивантажує дані про місцезнаходження airtag).
Почитай як працює айртаг, використовувати як "проксі" можуть тільки від певної моделі


  1. Precision Finding is compatible with iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, and iPhone 14 Pro Max.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Та що мені читати
Важко наводити будь які аргументи після даної фрази :)
Почитай як працює айртаг, використовувати як "проксі" можуть тільки від певної моделі
Рекомендую все ж хоч раз для себе прочитати офіційну інфу щоб хоч трохи орієнтуватись, бо Precision Finding (точний пошук)- це не принцип роботи airtag, а всього лише одна з функцій, що дозволяє з точністю до кількох сантиметрів знайти тег, дана функція в нас недоступна незалежно від моделі iPhone.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Підкажіть, який gps трекер можна використати у авто, щоб дивитись місцеположення і трек бажано? Без абонки.
Цікавить з невеликим споживанням. І які в них можуть бути опції чи відмінності?
Я на мотоцикли поставив такі "захищені". Не можу сказати, щоб споживання було невеликим - 7АЧ може висадити за 2-3 тижні. Але, якшо їздити хоча б пару раз у тиждень - то нормально. Є ще у вигляді "реле", воно для машини більше підходить - можна "заникати" під штатну релюху, плюс там є управляючі контакти (але я б з цим не грався, щоб не отримати сюрприз у вигляді неробочого двигуна). Колись купив і таку, лежить без діла.
Дефолтом відправляють на свої китайські сервіси, можна перепрограмувати на всякі платні платформи. Якшо їздити кожен день, десятки на лайкамобілі вистачає десь на місяць. Є варіанти із невеликим вбудованим аккумом (можуть влаштувати істєріку, якшо пропаде зовнішнє живлення), є без аккума (вони тупо пропадуть із ефіру при цьому)
 

Вкладення

  • tracker1.jpg
    tracker1.jpg
    185 КБ · Перегляди: 6
  • tracker2.jpg
    tracker2.jpg
    121.9 КБ · Перегляди: 6

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Рекомендую все ж хоч раз для себе прочитати офіційну інфу щоб хоч трохи орієнтуватись, бо Precision Finding (точний пошук)
Визнаю, дійсно, це не працює у нас.. Але повідомлення про відслідковування за допомогою AirTag бачив, ось тут добре описано.
 
Зверху