Працевлаштування, центр зайнятості

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Тяжко відповісти не знаючи конкретики. Але ст 56 ЗУ "Про пенсійне забезпечення" п. "а" - "період одержання допомоги по безробіттю". Там треба дивитися, що виплачувалося, чи була це само допомога по безробіттю. Чи виплачувалася вона взагалі. Бо там не з першого дня платять. А пишеш - "сумарно". Могли й за ці періоди й не платити саме "допомогу по безробіттю".
У тому то і річ, що допомога по безробіттю виплачувалась, на обліку стояла 7 та 10 місяців.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Значить потрібно розбиратись. Можливо через суд. Не бачючи документів важко щось казати. Там щось не все так просто. Сам же ж казав - "в СОБЄСі сказали, що не було якихось виплат". А так як "... я в цьому не дуже розуміюсь", то й потрібно було звернутись до спеціаліста. В Законі все чітко прописано й наші "роки стажу" нікому крім нас не потрібні. Й якщо період не зарахували, то для того мабуть були підстави.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Нічого подібного. Якщо стаж не враховано то є на то причини. Ніхто не зацікавлений особисто щоб не врахувати стаж. А якщо на ваш погляд це не законно, то поперше потрібно звернутися до фахівця, а уж потім до суду, якщо на це є підстави. Скільки я був на обліку у ЦЗ, то все війшло до стажу. До дня. Дивився на порталі ПФУ.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Дивився на порталі ПФУ.
Доречі, на порталі ПФУ всі ці записи є, а починаєш додавати, то в сумі не вистачає.
Post automatically merged:

Дивився на порталі ПФУ.
Доречі, на порталі ПФУ всі ці записи є, а починаєш додавати, то в сумі не вистачає.
ні, не враховано на порталі. В трудовій книжці записи є, а на порталі відсутні.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Трудовою книжкою можна витерти... не буду казати що. На факт нарахування стажу впливає тільки виплата допомоги по безробіттю. Крапка. На порталі ПФУ замовляєте ОК-5. В самому кінці документу будуть періоди "БСВ" (без сплати внесків). Це і є періоди виплати допомоги по безробіттю. Якщо цього нема, то й допомогу ви не отримували. Може це були якісь інші виплати, но тільки не допомога по безробіттю. Так як це (нарахування стажу) автоматизовано та йде без людського втручання. Там є допомога, є стаж. Нема, то й нема. А якщо дивитись ту ж саму ОК-5 по роках там, то там не буде ніякої інфо про ЦЗ. Тільки внизу.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Якщо особа не ФОП, не має основного місця роботи, але офіційно виконує роботи за договором (наприклад, періодичне прибирання приміщень на підприємстві), за які йде оплата 3-4 тис грн (в тому числі податки), чи може вона стати на облік в ЦЗ для пошуку основної роботи? Якщо так - чи будуть їй виплачувати допомогу по безробіттю?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Якщо особа не ФОП, не має основного місця роботи, але офіційно виконує роботи за договором (наприклад, періодичне прибирання приміщень на підприємстві), за які йде оплата 3-4 тис грн (в тому числі податки), чи може вона стати на облік в ЦЗ для пошуку основної роботи? Якщо так - чи будуть їй виплачувати допомогу по безробіттю?
Шукати роботу за допомогою ЦЗ так. Стати на облік як безробітній - ні. Та звісно отримувати допомогу - ні.
 
Зверху