Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
також наляй спирту на сітку і воно "видує" всю ту кашу з сітки.
Я використовую велику грушу (клізму) - і всмоктую кашу з сіточок) Ну і ще вуха бажано вчасно перекисом водню промивати, щоб сірка з них не забивала сіточку.. :LOL:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
вуха бажано вчасно перекисом водню промивати
Оце не працює нажаль. В мене просто манія чистити вуха, роблю це 1-2 рази на день в особливо нервові дні всупереч рекомендаціям лікарів - взагалі ніяк не допомагає, навушники брудняться. Телефон скоріше в кишені брудниться, не від вух
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
А звідки там каша? Що її утворює?
Так, пил , сірка , піт..Ще погано що сіточка має заглиблення в екрані, і коли на екрані пил і ти протираєш , то мимоволі пил попадає в сіточку...В моєму блевю сіточка випирає з екрану. І я ніразу ії не чистив і проблем не було, і телефон використовується в важких умовах. Я дзвонив до знайомого ,який трохи крутить тіиайфони..Він теж казав що то їхня болячка...він розбере заодно гляне що там за аккум поставили . Тай взагалі що там робиться., Почистить і має якусь добру проклейку , бо сумнівають що ці Яблукі магазини на щось добре клеять...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
.Ще погано що сіточка має заглиблення в екрані, і коли на екрані пил і ти протираєш , то мимоволі пил попадає в сіточку...
Як варіант, можна використовувати захисне скло з вже вбудованою сіткою, і раз в півроку його замінювати. Тоді вся каша збирається між сітками, і легко видаляється при заміні захисного скла. Таким чином захисна сітка для сітки:D
 
Реєстрація
05.11.23
Місто
Львів
Телефон
Blackview bv5800
Як варіант, можна використовувати захисне скло
Доречі якраз хотів запитати скло чи плівка? Як на мене то скло трохи мінус бо тоді екран стає в рівень з захисними бортами чохла...І припадінні більша ймовірність побити...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
тоді екран стає в рівень з захисними бортами чохла
Як які чохли.
У мене оригінальний епловський чехол виступає десь на 1мм над захисним склом. Цього (напевно) достатньо для захисту, і нема ефекту величезних бортів і складності свайпів.

То напевно з розряду android чи ios) Вибирати тобі)
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
їх є безліч в appstore, наприклад ось ця
 
Зверху