Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Їз середніх моделей Салямі - Redmi note 13 pro 5G 8/256 дуже сподобався, свою вартість відпрацьовує на всі сто, з "кіллер-плюсів", це нормальний сканер пальця під екраном, а не "трендова" хрінь у бокових кнопках. Мені особисто так набагато зручніше.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
нормальний сканер пальця під екраном
:ROFLMAO: Якщо сенсор під екраном вже вважається "нормальним", важко уявити наскільки погано працює сенсор у бокових кнопках.
Бо порівняно із сенсорами які були у фізичній кнопці "Додому", або виділені ззаду чи збоку - підекранний уже програє прірву у якості зчитування.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
наскільки погано працює сенсор у бокових кнопках.
Хіба я написав, що погано? Працює він добре, але в користуванні незручно. Як і сенсор позаду, але від такого майже всі відмовились.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хіба я написав, що погано? Працює він добре, але в користуванні незручно. Як і сенсор позаду, але від такого майже всі відмовились.
Хм, мав досвід тільки з сенсором в кнопці "додому" і під екраном. У кнопці був сильно краще. Не задумувався що збоку може чому бути незручно.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не задумувався що збоку може чому бути незручно.
Замислюєшся, зазвичай, тільки коли незручно.. :LOL: В моєму кейсі: тел просто лежить на столі, мені треба швидко розблокувати і почитати, що прийшло, листнути останні новини в телезі, і т.д., У випадку підекранного сканеру, торкнувся там де треба, розблокувався, користуєшся. З боковим сканером у кнопці - треба тільки взяти його в руку, ще й так, щоб палець став куди треба, незручно.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Замислюєшся, зазвичай, тільки коли незручно.. :LOL: В моєму кейсі: тел просто лежить на столі, мені треба швидко розблокувати і почитати, що прийшло, листнути останні новини в телезі, і т.д., У випадку підекранного сканеру, торкнувся там де треба, розблокувався, користуєшся. З боковим сканером у кнопці - треба тільки взяти його в руку, ще й так, щоб палець став куди треба, незручно.
Я завжди беру телефон у руку, коли треба щось глянути, тож для мене якість спрацьовування сенсора важливіша. Бо підекранні сенсори апріорі гірше зчитують, ніж виділені.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
підекранні сенсори апріорі гірше зчитують, ніж виділені.
Я ж писав про конкретну модель Сяомі, де такий спрацьовує досить непогано. На Самсах попердніх років так, воно було не дуже.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
З боковим сканером у кнопці - треба тільки взяти його в руку, ще й так, щоб палець став куди треба, незручно.
Да прям таки... я всегда сканирую несколько пальцев, на несколько вариантов разблокировки - и сценарий разблокировки, когда ненадо брать девайс в руки, один из них :zek:
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
трендова" хрінь у бокових кнопках. Мені особисто так набагато зручніше
Чим боковуха не подобається? Це по перше, а по друге боковухи вже не було навіть у минулорічного Редмі Ноут 12. Ти спиш? Я навіть не пригадаю в кого загалом була боковуха в 2023 році
Post automatically merged:

важливіша. Бо підекранні сенсори апріорі гірше зчитують, ніж виділен
І швидша, як на мене.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Розчепирити пальці, щоб натиснути сканер на боковій кнопці? Незручно
Беру аппарат і палець лягає прямісінько на кнопку, подекранку треба тицяти вільною рукою, як на мене так більш незручно
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
@Indus,я большим но у меня широкая ладонь
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Kladoff,
как по мне - если девайс в руки не брать, то указательным удобнее... ну а вообще - кому как сподручней :cool:
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
После обновления на Хайпер, цвета стали ярче. Видимо действительно что то крутили
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Підкажіть будь ласка, після оновлення на hyper os, тільки у мене пропав магазин get apps?
 
Зверху