Торенти (мережа BitTorrent, трекери й клієнти)

Какие?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Багато бачив у юзверів, торент-клієнт у автозавантаженні і постійно в фоні (як правило, це сраний uTorrent), накачане роздає собі. За нього забувають, отаке може приїхати до Німеччини зі своїм ноутом, підключиться до вайфай, а потім штраф.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Мені в в голову не лізе на який ляд той торент, для чого качати фільми?? Шоб було??
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Є фільми, серіали яких немає не тільки на піратських сайтах, але й на платних сервісах, лише на дисках ще продаються (це звісно нішовий контент). Або хочеться на іншій мові подивись не РФ і Укр.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Є фільми, серіали яких немає не тільки на піратських сайтах, але й на платних сервісах, лише на дисках ще продаються (це звісно нішовий контент). Або хочеться на іншій мові подивись не РФ і Укр.
дрючать за роздачу нових фільмів, котрі іще йдуть в прокаті...

правовласники аутсорсять такі повноваження різного штибу юр.фірмам напів-колекторам...

особливо активні вони в Німеччині...

хоча, мені колись в Канаді прилетіло попередження (не штраф) від інтернет провайдера, що на мою ІР прийшла скарга від представника правовласника... навіть вкзали яке семе кіно я качав/роздавав... але на перший раз обмежились строгим попередженням... ))
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
хоча, мені колись в Канаді прилетіло попередження (не штраф) від інтернет провайдера, що на мою ІР прийшла скарга від представника правовласника... навіть вкзали яке семе кіно я качав/роздавав
такі листи приходять провайдерам по всьому світу. Ваш український провайдер теж їх отримував. Просто ті провайдери, які знають, що представники правовласників нічого не можуть їм зробити, залишають ці листи там, де їм і місце - в спамі.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Багато бачив у юзверів, торент-клієнт у автозавантаженні і постійно в фоні (як правило, це сраний uTorrent), накачане роздає собі. За нього забувають, отаке може приїхати до Німеччини зі своїм ноутом, підключиться до вайфай, а потім штраф.
доволі часта штука для Німеччини - роздача торентів - штраф....але не про всіх пишуть в новинах
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
хоча, мені колись в Канаді прилетіло попередження (не штраф) від інтернет провайдера, що на мою ІР прийшла скарга від представника правовласника... навіть вкзали яке семе кіно я качав/роздавав... але на перший раз обмежились строгим попередженням... ))
А навіщо штрафувати? Списувати з рахунку вартість квитка в кінотеатрі і нехай дивиться собі не витрачаючи електроенергію в кінотеатрі.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Списувати з рахунку вартість квитка в кінотеатрі і нехай дивиться собі не витрачаючи електроенергію в кінотеатрі.
А при крадіжці майна - просто вимагати повернути вкрадене і хай гуляє, ага
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А при крадіжці майна - просто вимагати повернути вкрадене і хай гуляє, ага
Я вважаю що усе ж не дуже коректно порівнювати крадіжку майна з недоотриманим прибутком від піратських переглядів. Цифровий контент взагалі доволі складна тема.
Наприклад я за те щоб купувати офіційні підписки, але є купа контенту який просто недоступний в Україні офіційно за будь які гроші. Так само є контент який в українському перекладі доступний тільки у піратській версії і таких моментів купа.
Ну і якщо вже такий контент потрібен, а в країні жорстко моніторять піратку - треба мати клепку і користуватись VPN
 

doc

Заблокирован
Реєстрація
20.01.08
Місто
Київ
в країні жорстко моніторять піратку - треба мати клепку і користуватись VPN
А для провайдера це замаскує скачування з торентів? Кажуть, що у Німеччині провайдери проактивно моніторять, не очікуючи листів від правовласників.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
doc, мониторят раздачи, подключаясь к ним, а там смотрят IP тех, кто раздает. Если IP немецкой юрисдикции - пишут письмо провайдеру. При использовании VPN будет виден, ессно, IP VPN. Если VPN немецкий, дадут запрос провайдеру VPN, он, если клиент немец, тоже сдаст клиента с потрохами. Если иностранец, то максимум, что сделает, отключит от сервиса, "за нарушения" (100% где-то в пользовательском соглашении что-то такое есть).

Про "проактивно мониторят" - хз, но мне кажется, провайдерам нет до такого дела. Это отдельные рабочие часы, которые должны оплачиваться, а кто будет это провайдеру оплачивать?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А для провайдера це замаскує скачування з торентів? Кажуть, що у Німеччині провайдери проактивно моніторять, не очікуючи листів від правовласників.
Якщо у провайдера прям стоїть DPI - то є шанс що вони зможуть встановити факт користування торрентами всередині VPN.
Але ж торенти самі по собі не заборонені - заборонено скачувати і роздавати піратський контент. А з використанням VPN у провайдера 0 шансів дізнатись що саме ви там скачуєте чи роздаєте.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
вважаю що усе ж не дуже коректно порівнювати крадіжку майна з недоотриманим прибутком від піратських переглядів
Я трохи про інше. Гіпертрофований приклад того, чому жорсткість заходу, спрямованого на enforcing the law не може бути рівним порушенню в даному випадку. Який сенс взагалі щось купляти, якщо можна вкрасти і максимум що за це буде - треба буде сплатити вартість вкраденого. А ще ж зусилля, витрачені на виконання цього закону треба якось оплатити.
А чи треба мати саме такий анти-піратський закон, то інша розмова, мені здається, що відповіді немає, тобто вона змінюється з плином часу. Світ легального контенту дуже далекий від цивілізованої норми
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
прям стоїть DPI - то є шанс що вони зможуть встановити факт користування торрентами всередині VPN
Як? DPI вже так продвинувся шо може розшифровувати траф? Максимум, що може встановити - це тип трафу (різні типи tls/ssl, деякі варіанти впн та інша ширпотрєбна діч) а не те шо в нього всередині. Ну принаймні так було... І це зовсім не забороняє натягнути сову на глобус одне на інше, щоб потрібний траф проліз через ДПІ
 
Зверху