Чорний екран після логотипу Windows і проблеми з безпечним режимом.

Реєстрація
14.01.24
Місто
Kyiv
Доброго ранку, питання з приводу чорного екрану після логотипу Windows та неможливості зайти у систему у безпечному режимі. Маю Windows 7, S-p 2; P8P67 Pro; i-5 3570K; 16 Gb RAM; карта GTX 460 кілька разів відвалювалась, але була успішно прогріта, працювала так рік. Отже, я рендерив відео, Афтер видав помилку. Потім екран став чорним. Комп перестав загружати Windows, після лого відразу - чорний екран. Але можна було зайти в безпечному режимі, артефактів не було. Я переставив дрова на відеокарту, те ж саме, чорний екран. Переставив драйвер чіпсету, зараз не заходить навіть у безпечному режимі, загрузка драйверів зупиняється на classpnp.sys. В чому може бути проблема? Що б ви, друзі, порадили робити? ПС. Взяв тут у сусіда відеокарту, поставив, все працює з нею. То що, нагрівати праску, як думаєте?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
нагрівати праску, як думаєте?
Викинути її нафіг!! Прогрів - то до пічки!! І змінити вцілом платформу для роботи з відео, це вже старий непотріб. В Іншоті на ведроїді, напевно, буде ефективніше)))
 
Реєстрація
14.01.24
Місто
Kyiv
Тваринка невбиваєма і любить прасування. Тему закрив.
 
Реєстрація
14.01.24
Місто
Kyiv
Саме так, прогрів хвилин 30 праскою спрацював нормально. Все запрацювало як звичайно. Але я так і не зрозумів, чому у безпечному режимі не було ніяких артефактів зображення. Минулі рази відвал супроводжувався ними. Цей монтаж на краплях взагалі не видається надійним на важкій карті, коли вона висить на 2 гранях і весь час вібрує. Я б взагалі ставив комп на бік, щоб карта стояла вертикально.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Саме так, прогрів хвилин 30 праскою спрацював нормально. Все запрацювало як звичайно. Але я так і не зрозумів, чому у безпечному режимі не було ніяких артефактів зображення. Минулі рази відвал супроводжувався ними. Цей монтаж на краплях взагалі не видається надійним на важкій карті, коли вона висить на 2 гранях і весь час вібрує. Я б взагалі ставив комп на бік, щоб карта стояла вертикально.
краще вже картку іншу знайти
 
Зверху