До уваги абонентів «ОГО!Мобільний»

vralex

Можно просто - Батькович
Реєстрація
09.11.08
Місто
Запоріжжя
Телефон
Meizu 16
Цитата с оф. сайта

З 1.07.2010 вводиться оптимізація швидкості для абонентів безлімітних пакетів «ОГО!Мобільний» з метою зменшення навантаження на мережу та підвищення якості послуг мобільного Інтернету.

З 1 липня 2010 року у абонентів, що користуються тарифним планом «ОГО!Мобільний 256» після прийому/передачі 5 Гбайт трафіку за місяць та 10 Гбайт трафіку за місяць для абонентів «ОГО!Мобільний Необмежений» швидкість буде складати до 64 Кбіт/сек на прийом та до 32 Кбіт/сек на передачу даних. При цьому, абонент отримує й надалі безлімітний доступ до кінця місяця без жодних додаткових платежів. По закінченню календарного місяця швидкість автоматично буде відновлено згідно умов обраного тарифного плану.

Варто зазначити, що згідно аналізу статистики споживання абонентів «ОГО!Мобільний», більше 85% абонентів споживають значно менше трафіку протягом місяця. Більше того, із введенням цієї оптимізації, загалом швидкість доступу для всіх абонентів мобільного Інтернету суттєво підвищиться, що дозволить без проблем користуватись улюбленими сервісами, зокрема, й у вечірні години «пік».

Для абонентів, що зацікавлені у споживанні значно більших об’ємів Інформації, завантаженні фільмів високої чіткості, перегляду телебачення он-лайн та іншого, Укртелеком пропонує скористатись додатково до мобільного, ще й домашнім високошвидкісним безлімітним Інтернетом «ОГО!» на швидкості до 24 Мбіт/сек, об’єднуючи переваги одразу двох підключень – мобільного та фіксованого Інтернету.

Сподіваємося Ви оціните високу якість послуг мобільного зв’язку від Укртелекому.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
EvgenS, я думаю так сразу и планировалось. По первой нужно было абонов набрать, а честно потом будет или нечестно - другой вопрос
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Дождались.... НУ и чо они думают после этого скорость подымецца?
Кста у нас вроде подключают ща только на 256 - на полный анлим подключение закрыто в связи с "нагрузкой на сеть" :)
 
більше 85% абонентів споживають значно менше трафіку протягом місяця.
Була б нормальна швидкість, споживали б значно більше!
Як би вони хоча б на місяць дали заявлену швидкість і заміряли середній рівень споживання трафіку то тоді можна було б про щось говорити.
 
Реєстрація
06.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Интересно какая скорость будет?Надеюсь можно было конфортно сёрфить.
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Як би вони хоча б на місяць дали заявлену швидкість і заміряли середній рівень споживання трафіку то тоді можна було б про щось говорити
А какая скорость заявлена?

Вот те 15% грузят сеть своими торентами больше чем на половину
 
Реєстрація
15.01.09
Місто
Борисполь
А мне кажется, что существенно ничего не изменится. Ну или в начале месяца будет полная жопа а к концу попускать....
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
А мне кажется, что существенно ничего не изменится. Ну или в начале месяца будет полная жопа а к концу попускать....
Если ты будешь помнить об ограничении, то врядли ты будешь свой лимит выкачивать за первые 3 дня
 
  • Like
Реакції: Aleg

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Идеальное решение!
Нет не идеальное, уберите тогда вообще всякие шейпы до достижения 5 и 10 Гб соответственно.
Да и уравниловка в скоростях между «ОГО!Мобільний 256» и «ОГО!Мобільний Необмежений» после достижения лимитов - тупо.
 
Реєстрація
06.04.10
Місто
Украина, Луганск
Телефон
Nokia N82
Было б неплохо сделать переключение между "speed mode" и "unlim mode" - хочешь неспеша покачать - выбирай анлим; хочешь скорости - выбирай ограниченный по трафику но не ограниченный по скорости режим.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Ну или в начале месяца будет полная жопа а к концу попускать....
Это ещё как сказать. К концу месяца некоторые наоборот будут выкачивать не выбраные лимиты.
P.S. Сразу вопрос: каким образом абоненты смогут узнавать количество использованного/неиспользованного трафика?
Считать самостоятельно не предлагать, не всегда приемлемо.
Может хоть сейчас какую-то систему самообслуживания сделают? Начало уже положено самостоятельной возможностью устанавливать номера семьи.
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Если я юзаю утел только ради торрентов, то мне будет плевать за сколько я выкачаю лимит
C таким подходом посидев ещё 27 дней месяца считай без инета, ты долго не выдержешь и отключишься. Чему я, не пользователь торентов, буду только рад.
 
Зверху