Поповнення рахунку на модемному номері інтертелекому

Я нещодавно підключився до інтернету від інтертелекому, використовую його у дуже глухому селі дуже глухого району. Після вичерпання авансу виникла проблема з поповненням рахунку, як стало відомо з приват24 неможливо поповнити рахунок интернет номеру, лише на мобільну нумерацію 094. У районі присутні 3 відділення банку; Приватбанк, Аваль, Ощадбанк. З приватом все зрозуміло, там не поповниш, у авалі за любий платіж, незалежно від суми, знімається комісія у розмірі 20 грн, що не приємлимо. У Ощадбанку не знаю. Народ підкажіть хто як поповнює свої рахунки, як оптимально поповнитися у дуже глухому селі? Звісно скрейч карток там теж не продають, там про існування інтертелекому ніхто і не здогадується. Я в паніці!
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Украина, В.донбасс, Катык(06255)
Телефон
Разные
Я пользуюсь сервисом интеркасса shop.interkassa.com в связке с приват24 бысто и удобно. Деньги зачислялись в течении 1 минуты. Точный размер комисионных не помню но какойто мизерный. По крайней мере не 20 грн.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Завести карточку того же Аваля, например, кинуть туда денег и пополнять через онлайн прямо со страницы ASSA.
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
як оптимально поповнитися у дуже глухому селі?
Как вариант (разово или на постоянной основе), можно договориться с кем-нибудь и взамен ваучера киевстара, мтс или лайфа чтобы этот человек пополнил интертелеком, например, через портмоне.
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
Алушта
Телефон
Xiaomi Note 4X & Yoga Tablet
Тракторист, неужели ни один из перечисленных способов не доступен?
Правила заполнения бланка электронного почтового перевода”УкрПочта”
Пополнение с помощью Portmone
Пополнение с помощью сервиса Plategka
Пополнение с помощью WebMoney
Пополнение с помощью платежных карт VISA
Пополнение с помощью скретч-карт
Пополнение с помощью электронного ваучера
Пополнение наличными с помощью «Online-платежей»
Пополнение безналичным перечислением
Пополнение наличными в Центрах продаж компании «Интертелеком»
Пополнение наличными в кассах банков
Если нет, остается только договариваться с кем-то, это решаемо.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Тракторист
жди, пока лентяи из Привата добавят наконец-то прямые и виртуальные емкости ИТ в П-24... длится этот цирк уже не первый месяц, но есть большая надежда, что в этом месяце всё закончится...

а до этого времени, если вдруг прижмет на пополнение - пиши в личку, решим вопрос за пару минут, без комиссий...

Тракторист, неужели ни один из перечисленных способов не доступен?
благодаря выдуманным "техническим проблемам" Привата карточки его абонентов онлайн-платежами из этого списка не пополняются...
 
Останнє редагування:

Wox

Заблокирован
Реєстрація
05.10.09
Місто
Запорожье
если карта ПБ, то в асса или на WMZ - ИТ. Насчет номеров не совсем ясно что интеру номеров жалко что не дает 094 ? У пиплов с 092 проблем нет.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Насчет номеров не совсем ясно что интеру номеров жалко что не дает 094 ? У пиплов с 092 проблем нет.
094 (как и 092) это тарифы +ПФ... намек ясен? :rolleyes:

а насчет пополнения - проблемы с пополнением ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО (!!!) у карточек Привата, причем проблему содает именно Приват своим пользователям...
 
  • Like
Реакції: Wox
stormrs: із перерахованих способів доступний лише переказ через укрпошту який, як повідомили в кол центрі, може проходити до 7 днів.
Таке, хоч бери і сам ставай дилером інтера )))))))) А що, покриття хоч і не дуже за то стабільні 0,5 мб/с видає. За повної відсутності ОГО (не було і не буде, особисто розмовляв з начальством укропа) пропозиція виглядає шикарно.
Після МТС/КСовського ЖПРСа (0,02 кб/с) інтер просто міжгалактичний крейсер! При нормальній рекламі та доступності по послуг (підключення, поповнення) інтер. тільки у моєму маленькому селі, з легкістю підключив би 10 безімітчиків.

Добавлено через 3 минуты
094 (как и 092) это тарифы +ПФ... намек ясен? :rolleyes:

а насчет пополнения - проблемы с пополнением ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО (!!!) у карточек Привата, причем проблему содает именно Приват своим пользователям...

Оператор із кол центра повідомила, що 094 номерацію присвоюють тьльки тарифу 3ж адриналін, усім іншим стаціонарні.
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Оператор із кол центра повідомила, що 094 номерацію присвоюють тьльки тарифу 3ж адриналін, усім іншим стаціонарні.
да ну ладно?

094 присваивают Тарифным планам Мобильне Життя Так просто и 3G Юзер, а не Адреналин... подробнее

виртуальные номера, типа (0yу)-99ххххх, присваивают всем остальным Интернет-тарифным планам :
3G Адреналин
Вільний доступ
Супер Безлимит
Доступный Безлимит
подробнее
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
тільки у моєму маленькому селі, з легкістю підключив би 10 безімітчиків

:apl: Тоді ти і свої 0,5 Мбіт/с не побачиш, як вони почнуть торенти і порнушку качати :D
зі: коли вже Інтер зробить оті "безліміти" "лімітами"?? :confused:
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
тільки у моєму маленькому селі, з легкістю підключив би 10 безімітчиків.
и тогда сразу же ваше село сравняется с МТС ЖПРС :D

надалі буду використовувати зв'язку вигодней+приват24 :apl:
но не забывай ожидать официального запуска Приват-24, комиссия будет 0 ;)
 
Останнє редагування:
да ну ладно?

094 присваивают Тарифным планам Мобильне Життя Так просто 3G Юзер, а не Адреналин... подробнее

виртуальные номера, типа (0yу)-99ххххх, присваивают всем остальным Интернет-тарифным планам :
3G Адреналин
Вільний доступ
Супер Безлимит
Доступный Безлимит
подробнее
Я перед підключенням у магазині брав на тест модем, так там був номер 094 і тариф адреналін.

Добавлено через 4 минуты
и тогда сразу же ваше село сравняется с МТС ЖПРС :D

но не забывай ожидать официального запуска Приват-24, комиссия будет 0 ;)

Я щойно переплатив 60 копійок, в принципі я вважаю, що це прийнятна та не обтяжлива переплата.

Добавлено через 10 минут
Я особисто використовую вільний доступ. Безліміт і даром не потрібен.
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Я щойно переплатив 60 копійок, в принципі я вважаю, що це прийнятна та не обтяжлива переплата.
дело хозяйское...
я лично предпочитаю ПРЯМЫЕ пополнения - это гарантия того, что оператор "разберется" в случае проблемы с платежом...

Я перед підключенням у магазині брав на тест модем, так там був номер 094 і тариф адреналін.
быть такого не может... тебе показалось...
 
Останнє редагування:

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
я пополнял с карты укрсоца через инет-банкинг
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Украина, В.донбасс, Катык(06255)
Телефон
Разные
Зверху