Help! Що за чортівня з моїм фотоапаратом&

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Що за чортівня з моїм фотоапаратом?

На початку червня цього року купив Canon A495. Зробив ним не так багато фото (близько гігабайта). З фотоапаратом поводився дуже обережно: у футбол ним не грав, цвяхи не забивав, горіхи не колов, дайвінгом не займався. Вчора помітив, що з деякими фото відбулась якась шняга: знімки зажили своїм життям, прийняли нову подобу чи то нашарувались, чи то зсунулись (детальніше дивіться у прикріплених зображеннях). Така доля спіткала, приблизно, четверту частину від усіх фотографій. Підкажіть будь ласка: в чому тут проблема. У карті пам'яті, у фотокамері? А, може, причиною є магнітні бурі, або моя мильниця має нездоланне Суперего? Я найбільше схиляюсь до думки, що у всьому винуваті кляті інопланетяни.
Зразок фото
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
У меня такая картина была на некоторых фотках после восстановления удаленных фоток(по ошибке) с флешки. Попробуй сделать пару кадров с той картой(на 16мб), которая стояла в фотике при продаже.
 

vit

Реєстрація
27.02.09
Місто
Калуш
Телефон
OnePlus 6T; Sie S75+ME45
99% проблема в флеші, в мене на картці в телефоні також попадаються такі файли, хоча до того(пару років назад) ті файли були добрі.
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
3 года назад купил себе фотик, вставил в него из старых запасов флешку от проданного на тот момент телефона и была такая же фигня. Ради интереса вставил другую флешку и все стало нормально. Пошел купил новую флешку - 3 года, полет нормальный.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Карта пам'яті, яку я запхнув у мильницю через SD-адаптер має назву microSD HC. Виробник - TakeMS.
Запитання до тих, хто знає:
1) картку пам'яті якого виробника порекомендуєте?
2) картку пам'яті якого типу краще запхнути у цифровик - повноцінну SD, чи microSD через адаптер?
3) а чи можлива така ситуація, що вся справа у адаптері?
4) якщо ця картка некомфортно почуває себе у фотоапараті, то чи буде вона конструктивно і плідно співпрацювати із іншими пристроями, наприклад телефонами?
Наперед дякую за допомогу.
 
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Имхо лучшие карты - оригинальные. Очень много подделок. Желательно простую сд на 2 гига. И не накапливать там фотки, а регулярно скидывать на комп.
 
Реєстрація
17.10.09
Місто
Ровно
Телефон
Samsung J3 2016
Historiker, для начала попробуй просто отформатировать эту карту. А будет она работать в телефоне или нет-хз, вставь и попробуй.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Re: Що за чортівня з моїм фотоапаратом?

Historiker, лучше так не делай :)
Я на телефоне такое сделал и потом на одну фотку "налезла" часть другой...
И флешку лучше поменяй, как Alex посоветовал...
 
Зверху