Оновлений тариф БЕЗлімітний БЕЗ контракту – відтепер 530 хвилин лише за 90 гривень

Kropiva

`':,..,:'``':,..,:'``':
Реєстрація
27.10.07
Місто
кропивницкий
Безмежне спілкування стає ще вигіднішим для всіх абонентів МТС Передплата! Починаючи з 1 серпня 2008 року, всі абоненти тарифу БЕЗлімітний БЕЗ контракту будуть отримувати 530 пакетних хвилин лише за 90 гривень. Це – краща пропозиція для тих, хто бажає багато спілкуватися, але не хоче обтяжувати себе контрактними зобов'язаннями.

Відчуйте переваги БЕЗлімітного тарифу БЕЗ контракту і БЕЗ плати за з'єднання всього за 90 гривень на місяць! Всі існуючі та нові абоненти, що користуються тарифом БЕЗлімітний БЕЗ контракту, отримають 530 безкоштовних хвилин без плати за з'єднання. З них 400 хвилин надається для дзвінків всередині мережі МТС і JEANS, а 130 хвилин – для дзвінків на інші мобільні мережі і стаціонарні номери по Україні.

Вартість стартового пакета з тарифом БЕЗлімітний БЕЗ контракту складає 99 гривень і включає 530 пакетних хвилин і початковий баланс 9 гривень.

Переваги тарифу:
БЕЗлімітний тариф БЕЗ контрактних зобов’язань
БЕЗ плати за з’єднання в межах пакетних хвилин

Вартість пакетних хвилин, грн. | 90
Кількість пакетних хвилин на дзвінки в межах України, хв. включаючи:| 530*
- дзвінки в мережі МТС та JEANS, на номери послуг «Моя Сім’я», «Голосова Пошта» та «Переадресація дзвінків», хв.|400
- дзвінки на міські та інші мобільні мережі, хв.|130

Плата за з’єднання в межах пакетних хвилин, грн. | 0 Вартість дзвінків понад пакетних хвилин:
- на всі напрямки в межах України , грн./хв. (перша хвилина/усі наступні протягом одного дзвінка)| 0,70 / 0,35*
- на номери послуги «Моя Сім’я» , грн./хв. (дзвінки на два улюблені номери всередині мережі)| 0,05 Плата за з’єднання понад пакетних хвилин, грн. | 0,27
Вартість послуги GPRS-Інтернет, грн./Mb:
- денний – з 8:00 до 24:00|3,00
- нічний – з 24:00 до 8:00|1,11
Вартість стартового пакета , грн.| 99
Баланс стартового пакета, хв. + грн.|530*+ 9,00

* В межах одного з’єднання вартість однієї хвилини дзвінка абонентам Life:), починаючи з 4-ої хвилини, становить 0,70 грн.
Вартість і тарифи решти послуг відповідають тарифній моделі МТС Вільний.


530 пакетних хвилин нараховуються протягом доби з моменту активації пакета та діють протягом 30 днів з моменту нарахування.

Під час користування тарифом Ви можете на регулярній основі замовляти пакет хвилин, безкоштовно надсилаючи запит за номером *125#. Після здійснення замовлення протягом доби Вам нараховуються 530 пакетних хвилин з терміном дії 30 днів з моменту нарахування. Кількість дозамовлених пакетних хвилин додаються до тих хвилин, які не були повністю використані, і термін їхньої дії становить 30 днів з моменту останнього замовлення пакетних хвилин. Кількість замовлень пакетних хвилин необмежена. Вартість одного замовлення – 90 грн.

Перевірити залишок хвилин для дзвінків всередині мережі Ви можете, безкоштовно надіславши запит *101*4#.

Перевірити залишок хвилин для дзвінків по Україні Ви можете, безкоштовно надіславши запит *101*9#.

Ціна пакету МТС БЕЗлімітний БЕЗ контракту 99 грн., 9 грн. на рахунку + 530 (400 та 130) хвилин.

Існуючі абоненти також можуть змінити свій тариф на тариф МТС БЕЗлімітний БЕЗ контракту за безкоштовним номером 7722. Вартість зміни тарифу – 90 грн, що дорівнює вартості пакетних хвилин, які будуть нараховані протягом доби.

Увага! Для тарифних моделей «SIM-SIM Ювілейний», «SIM-SIM Для Своїх», Супер МТС та Супер МТС–Всі мережі перехід у тарифну модель МТС БЕЗлімітний БЕЗ контракту можливий тільки після переходу в тарифні пакети МТС. Для переходу в МТС Вільний необхідно відправити SMS на номер 7722 з кодом 77, в МТС Перший – з кодом 78, в МТС Копійка – з кодом 106. Вартість переходу – 15 грн.

Для того щоб встановити, перевірити або змінити номери послуги «Моя Сім’я», необхідно зателефонувати за безкоштовним номером 7770 та дотримуватись голосових підказок. Встановлення або зміна одного номера послуги – 5 грн.

Тариф МТС БЕЗлімітний БЕЗ контракту діє на постійній основі. Тарифи зазначені у гривнях із ПДВ станом на 1.08.08. Плата за з’єднання нараховується на кожний вихідний дзвінок понад пакетних хвилин. Тарифікація посекундна, починаючи з першої секунди. Згідно з законодавством України, нараховується збір до Пенсійного фонду – 7,5% від вартості отриманих послуг зв’язку.


Источник: http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid.php?pid=6&tid=152
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Знущаються... Супер МТС всі мережі дешевше вийде...
 

Kropiva

`':,..,:'``':,..,:'``':
Реєстрація
27.10.07
Місто
кропивницкий
Знущаються... Супер МТС всі мережі дешевше вийде...
там "Плата за з’єднання на дзвінки на міські та інші мобільні мережі в межах України" 0,27
правда внутрисети там 100мин/день, тут 400 месяц - маловато будет...
слабый тариф, для любителей "настоящих безлимитов", плюс ставшие нормой ограничения на лайф...
 
Останнє редагування:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Новые веяния и меня заставляют рассматривать новый тариф под новым углом. Я сразу начал прикидывать - 75 грн на ЛЛ. Хреновый тариф. :)
 

romanuil

Заблокирован
Реєстрація
07.12.07
Місто
Lugansk
Телефон
Fly IQ440
наверно это ответ на Максимальный :))
Честно говоря смешно даже сравнивать.
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
130 минут - это по 0,69 за минуту при этом без ПЗС.

думаю, что кому достаточно 400 минут на МТС заинтересуются

плюс СМС по Украине и МТС зарубежем по 0,20
 

al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
за 90 гривен на Супер МТС ВС, получаем 3000 минут внутри сети, и сравнимо стокоже на внешку.
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
за 90 гривен на Супер МТС ВС, получаем 3000 минут внутри сети, и сравнимо стокоже на внешку.

На СуперМТС-все сети за 90 гривень - 180 минут на другие сети, НО 180 минут никак не получится из-за ПЗС 0,27... плюс: стоимость СМС, Интернет на Сумер МТС ВС выше, чем на ББК.... так что .... кому не нужно 3000 на МТС, а достаточно 400.... ББК - не плохой вариант
 

foxmax

Анонимный трезвенник
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Motorola W315
Жгут. Билийн Рулит.

Скажу больше: Лайф предлагает 100 минут внешсети за 25 грн. И без абонплаты, кстати.
 
Зверху