Huawei E169 від Utel

Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Наважуюсь на купівлю такого модему від Utel. Для остаточного прийняття рішення необхідно уточнити декілька питань. Підкажіть хто вже користується ним і придбав саме в Utel:
  1. чи є залоченим даний модем під мережу Utel;
  2. чи зможу я виконувати дзвінки з нього;
 

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Ognenko, он не залоченнный. А про звонки - погугли.
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
модем на то он и модем, звонить увы нельзя
а по поводу залочки, то по данным работников утел, модем НЕзалочен, хотя лично я этого не проверял.
 

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Ognenko,
Не дивлячись на те що модем.
Тебя это смущает? Отличный модем, можно будет даже звонить с него, плюс есть слот для микроСД карт дрова на Линух. Чего ты колеблешься, чувак?
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Ognenko,

Тебя это смущает? Отличный модем, можно будет даже звонить с него, плюс есть слот для микроСД карт дрова на Линух. Чего ты колеблешься, чувак?

Просто masta писав вище, що модеми не дзвонять :feel:
А ти маєш такий модем в користуванні?
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Пiдтримка голосу Так - значит может совершать звонки, а также, насколько я понял когда консультировался в службе сервиса, в комплекте есть программа и он может совершать видеозвонки на телефоны Утела (все это при условии хорошего 3G, но хорошего интернета от Утела к сожалению нет).
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Ognenko, Да полно модемов, которые поддерживают голос - и на Утеле, и н Пиплах (с компанией). Подключаешь гарнитуру, похожую на ту, что для телефонов и говори сколько душе угодно;)
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Ognenko,

Тебя это смущает? Отличный модем, можно будет даже звонить с него, плюс есть слот для микроСД карт дрова на Линух. Чего ты колеблешься, чувак?

Ognenko, Да полно модемов, которые поддерживают голос - и на Утеле, и н Пиплах (с компанией). Подключаешь гарнитуру, похожую на ту, что для телефонов и говори сколько душе угодно;)
Це все я знаю, але мене цікавили саме питання:
  1. чи є залоченим даний модем під мережу Utel;
  2. чи зможу я виконувати дзвінки з нього;
І питання ці відносно модему який продається в Utel. На ці питання я отримав відповідь від Martyn. Хотілось би ще почути відгуки від власників. Чи задоволені вони і які підводні камені їм зустрічались.:wink:

Добавлено через 14 минут
І ще одне питання: який максимальний розмір мікроСД підтримується модемом?
 
Останнє редагування:

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
Ognenko,
І ще одне питання: який максимальний розмір мікроСД підтримується модемом?
До 8 Гб

Я купил у Утел е 219. Всем доволен, пользуюсь 2 месяца - ни каких подводных камней (касаемо модема) не обнаружил.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Придбав. Прийшов додому і зразу кинувся до ПК. Але мене, як і mfinger-а чекало розчарування.:mad: Програмне забезпечення від Utel стало, модем системою визначився. Коли почав запускати, то виявилось, що відсутній файл U'manager.exe.:eek: Перешукав всюди і ніде його не знайшов. Пробував самостійно налаштувати підключення, але не вийшло. Тепер навіть не знаю, що робити. Дзвонив на 8800-500-1188 - відправляють в авторизований сервісний центр, щоб там переписали на модем інсталяційну програму. Що ж получається: купив модем і прямою дорогою в сервісний центр !! Жах!! Можливо хтось зможе мені допомогти?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Ognenko, тю блин, странно как-то. Я бы пошел в тот же магазин и сказал чтобы заменили на нормальный, сказать что нет возможности пользоваться-пусть отдают назад деньги, или дают новый - и проверить его сразу там у них. А в сервисный центр сказать что в суд подам за то, что продают некачественный товар, которым невозможно пользоваться.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Завтра так і буду робити, якщо не знайду іншого виходу, який би мене влаштував. А на 8800-500-1188 зразу почали морозитись, що вони там ніпричому і в магазин не варто йти ! Направляють зразу в авторизований сервісний центр. А я хотів би для початку найти файл U'manager.exe (можливо хтось з форумчан допоможе і викладе) і тупо записати в папку куди інсталював весь софт. На мою думку повинно спрацювати, в реєстрі є ключі, відсутній тільки цей файл.
 
Останнє редагування:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Может у тебя антивирус предупредил о активности приложения, и ты жмакнул удалить экзешник? Или при установке антивирь блоканул его...
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
В мене NOD32 - ніякого повідомлення під час інсталяції не висвічував. Але як варіант мабуть спробую зараз переустановити з виключеним Нодом. Можливо ще якісь будуть варіанти?
 
Реєстрація
29.03.08
Місто
не на форуме
Когда все установится, попробуй потом мне позвонить, потестируем видеотелефонию (Компьютер-телефон) - там вроде есть такая программка, номер потом сообщу.

Можливо ще якісь будуть варіанти?
Мой компьютер > Setup U'manager > правой кнопкой "Открыть" что там у тебя высвечивается? У меня E219 (см. картинку)
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Просто запускаеь и юзаешь, закрыв предварительно другой софт
 

Martyn

Радужный
Реєстрація
04.12.08
Місто
Теперь Ungvar
Телефон
Moto V9, Nokia 1650, ZTE MF622
vpro, как ты его испортишь?
Качаешь прогу (меньше 1Мб весит). Подключаешь модем и запускаешь прогу. Внизу появившегося окна будет кнопка Connect - жмешь. (возможно придется создать профиль через Винду - не уверен, т.к. у меня уже был создан Юменеджером)
 
Зверху