Кредити

  • Автор теми vpro
  • Дата створення
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
БРС, кстати, позволял 2 разных карты иметь с двумя лимитами. Платинум тоже позволяет. А Михайловский точно не позволяет или просто предположения?
 

day

Реєстрація
05.02.11
Місто
Киев
Malky, позволяет 2, но это платинум + одна из партнерских.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Почему? У меня в первых числах снимается с личных средств, а далее смело иди в минус через покупки. На начало месяца возвращаеш и т.д. Еще для кредитной линии есть дельта;)
Можно ещё другой костыль - кредитка с лимитом от А-банка и дебетовая кредитка Привата. Или кредитка своя Привата и кредитка родственника Привата. Но это так - теория, мало удобная на практике.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Вчера получил кредитку Альфы. Правда всего 3К, но дали - значит кредитуют :)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Stas567, нет, но тема же в принципе о кредитах :) Просто так совпало, что пост за постом о валютном кредитовании.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Malky, мне кажется что в Альфе сидит прохаваный спец по инет-технологиям. Ты заметил КОМУ даёт альфа кредитки???:rolleyes:
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
ПотапаПапа, может быть, но я клиентом Альфы никогда не был и вроде бы не писал на их ветках)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Malky, но ты - старый пользователь на финансах и можешь существенно попортить имидж своими постами. Поэтому тебе лучше выдать кредитку, леща кинуть, так сказать :)
 

day

Реєстрація
05.02.11
Місто
Киев
ПотапаПапа, не преувеличивай, наливают многим (даже мне)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Банки пропонують вибірково реструктурувати валютні кредити позичальників
Представники українських банків, що підписались під Меморандумом про реструктуризацію валютних кредитів, а також експерти Незалежної асоціації банків України пропонують розмежувати кредити, які підпадуть під реструктуризацію. Мова йде про те, щоб розділяти позики на придбання соціального житла і ті, за якими купували нерухомість, що не підпадає під цю категорію.

Соціальним пропонують вважати єдине житло фізичної особи, загальна площа якого не перевищує 60 квадратних метрів для квартир і 120 квадратних метрів для житлових будинків. Також принципово, щоб позичальник був прописаний у цьому житлі.

Окрім того, представники банківського сектору пропонують реструктурувати лише кредити, при яких загальна сума несплачених зобов’язань за основною сумою заборгованості, відсотків і комісій загалом не перевищує 2,5 мільйона гривень за офіційним курсом гривні до іноземних валют станом на 1 січня 2015 року.

Для цього, за словами експертів, необхідно внести відповідні зміни до Податкового кодексу, до закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» і скасувати мораторій на стягнення майна.

Директор з управління ризиками одного з українських банків Олена Домуз зауважує, що позичальників ніхто не змушував брати валютний кредит, адже вони мали економічний вибір: взяти дешевшу позику в валюті, чи дорожчу в українській гривні. А таке розмежування, за її словами, дозволить подбати саме про незахищені прошарки населення, «а не про спекулянтів».

«Банки самі на себе усі збитки взяти не можуть. У нас виникне інша проблема – повний колапс із депозитами і поверненням коштів. Якщо відтоки депозитів і грошей із системи продовжаться тими темпами, які були у 2014 році, то, на жаль, ми з вами не зможемо підняти економіку», – говорить представниця банку.

Домуз також додала, що банки зараз відчувають підтримку від НБУ щодо впровадження у дію меморандуму, утім він досі потребує допрацювання й уточнення. Через розмежування кредитів, що відповідають і не відповідають умовам реструктуризації, вдасться розділити відповідальність не лише між державою і банками, але і між позичальниками, говорить вона.

Наприкінці грудня 2014 року НБУ погодив меморандум, який передбачає реструктуризацію споживчих кредитів по 7,99 гривень за долар. Під ним також підписались низка українських банків й організації, що представляють інтереси споживачів. Утім меморандум наразі є, радше, переліком домовленостей між трьома сторонами – йому бракує юридичних гарантій.
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Рада підтримала закон про рестуктуризацію валютних кредитів

Верховна Рада України ухвалила закон "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті".
За відповідне рішення проголосували 229 народних депутатів.
Законом передбачено, що кредитори за письмовою заявою громадян України, що мають невиконані зобов’язання за кредитними договорами в іноземній валюті, зобов’язані протягом 1 місяця провести реструктуризацію зобов’язань за кредитним договором.
"Кредиторам забороняється встановлювати для позичальників додаткові зобов'язання щодо сплати будь-яких платежів, зборів, комісій тощо на свою користь за проведення реструктуризації зобов'язань за кредитними договорами", - йдеться у пояснювальній записці.
Як зазначається, для проведення реструктуризації зобов'язань за кредитними договорами кредиторам забороняється вимагати від позичальників надання будь-яких інших документів, крім письмової заяви".
Законом визначено порядок реструктуризації зобов'язань за споживчими кредитами, згідно з яким "реструктуризація існуючих зобов'язань позичальника за споживчим кредитом, а саме невиплаченої суми кредиту та нарахованих, але не сплачених відсотків, здійснюється шляхом зміни валюти виконання зобов'язань за споживчим кредитом на національну валюту України за офіційним курсом Національного банку на дату підписання кредитного договору.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro

Обоснуй? Задача государства в лице Нацбанка была удерживать курс доллара на приемлемом уровне. Не справились. Факап государства. Соответственно должна быть солидарная ответственность.
 
Зверху