Книги должны быть в открытом виде и качать с офф. сайта МОУ.
И как же дети теперь позвоночник будут искривлять, если не портфелями.Насчет таскания ,а как же они мускулы разовьют ,если не портфелями
вже є , щоправда демоверсіїобязательно найдутся желающие выложить в PDF
Нагадаємо, що на сайті МОН вже розміщено посилання на електронний репозитарій підручників, розроблений Центром освітніх комунікацій. На даний момент, в онлайн-доступі розміщені далеко не всі електронні версії підручників. На репозитарії вже завантажено підручники для 1, 2, 3, 4 і 6 класів. Заплановано, що саме цей портал буде платформою для проведення конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів. Та, на думку користувачів, досить часто виникають проблеми з завантаженням текстів підручників та складністю реєстрації на порталі. Завдяки зусиллям учасників зустрічі електронний депозитарій підручників удосконалюватиметься, а українські школярі отримають зручний доступ до електронних версій підручників.
Сайт «Є підручники» пропонує легально завантажувати електронні копії посібників для різних класів ціною 25 грн кожен.
Електронні версії є точними копіями паперових, кажуть розробники. Від багатьох інших доступних в інтернеті підручників ці відрізняються тим, що вони легальні і створені у форматі HTML5, а не PDF. На думку авторів проекту, цей формат краще відображається на різних пристроях і позбавлений незручностей PDF.
Міністр освіти Сергій Квіт сказав, що хоча «електронні підручники ніколи не витіснять паперові», цей альтернативний проект допомагає розвивати український ринок книговидання, пише BBC Україна.
Купити такі електронні книжки може той, хто має банківську картку. Але щоб читати їх, потрібно мати комп’ютер чи планшет, який працює з операційною системою Windows.
Розробники обіцяють, що восени запрацюють також версії програм для читання під Android і Mac OS.
Поки що на сайті наявні 45 підручників для школярів від першого по десятий класи.
Серед видавництв, які співпрацюють з проектом, - «Освіта», «Школяр», «Світоч», і «Сиция». Серед предметів переважають «Образотворче мистецтво», «Інформатика» і «Російська мова». Посібників з алгебри, фізики чи хімії поки що немає.
«В Україні, на жаль, така ситуація, що перемагає поки що піратський ринок, і ринку (цифрового контенту. – Ред.) як такого немає, - каже Ігор Капоушенко, директор «Є підручників». - Розвивати цифрові видання – досить складно, але, на нашу думку, досить перспективно».
Щоб читати такий електронний підручник, потрібно спочатку через сайт за допомогою платіжної картки заплатити за нього 25 грн, а тоді встановити програму, яка й дозволить відкривати текст на планшеті, ноутбуці, телефоні чи іншому пристрої.
Термін дії кожного підручника – 365 днів.
цей формат краще відображається на різних пристроях і позбавлений незручностей PDF
- эти за "бесплатно" работать не будут. Про откат министру умолчу.Microsoft
в проекте не предусмотрено, а упомянули про них, чтобы отмазаться, типа, "мы работаем над этим".Android і Mac OS.
«Мы сейчас разрабатываем проект стратегии развития образования Киева на ближайшие три года, ключевым направлением которой является инновационные технологии. Среди других «умных» новаций, которые будут внедряться при новой стратегии, есть также и постепенное обеспечение электронными учебниками в старших классах столичных школ, то есть с 5-го до 11-го классов », – отметила заместитель председателя КГГА.
постепенное обеспечение
бумажные книги.Ну разве что малообеспеченным закупать