Ні, не допоможе, треба живити це все саме 24В напругою.перемкнути вихідне гніздо на UPS на 4А, чи це допоможе?
Ні, не допоможе, треба живити це все саме 24В напругою.перемкнути вихідне гніздо на UPS на 4А, чи це допоможе?
Дякую, я виходив зі спеків роутера, у яких зазначено:Ні, не допоможе, треба живити це все саме 24В напругою.перемкнути вихідне гніздо на UPS на 4А, чи це допоможе?
Це не струм, а напруга. Скорше десь на проводі втрачається напруга, роутеру вистачає, а до точки 12В вже не доходить. Можеш навіть заміряти на кінці, passive poe це синя (+) та коричнева (-) пари. Але обережно, не спали там все)))струмом від 11 до 57В
Не розумію, чого Мікроти для роутерів не зроблять людське af/at розумне POE, тоді таких проблем взагалі б не виникло, економлять на копійчаних схемах, або зажлобили блок 48В у коплекті давати?PoE in Passive PoE
Щоб працювати із цим інжектором, роутер повинен підтримувати протокол живлення af/at. Якщо не підтримує - то не буде працювати від цього інжектора - контролер живлення не дозволить. 2 місяці тому я вирішував схожу проблему, тому в цьому переконався на практиці.І тут я не розумію, адже блок живлення все одно не видає 30В, згідно зі спеками я можу заживити струмом від 11 до 57В і точці цього має бути достатньо. Тому й питання про збільшення амперів.
Так це ж два мікрота... І він підтримує, якщо живити роутер не від упса.Щоб працювати із цим інжектором, роутер повинен підтримувати протокол живлення af/at. Якщо не підтримує - то не буде працювати від цього інжектора - контролер живлення не дозволить. 2 місяці тому я вирішував схожу проблему, тому в цоьму переконався на практиці.І тут я не розумію, адже блок живлення все одно не видає 30В, згідно зі спеками я можу заживити струмом від 11 до 57В і точці цього має бути достатньо. Тому й питання про збільшення амперів.
Ти ж сам надав специфікації: на точці доступу я бачу af/tf, а не роутері - не бачу.Так це ж два мікрота... І він підтримує, якщо живити роутер не від упса.
А там и был КАПС ЛУК. Он просто потом сообщение отредактировал.Орать - это CAPS LOCK, а выделение жирным или курсивом - как раз правильный способ привлечь внимание. Хотя в данном случае, возможно, связано с новым движком форума - сам недавно заметил, что почти весь пост жирным шрифтом написал - случайно кнопку нажал.И чего его так орать?!?
Я у спеках не знайшов... Такі пристрої:Ти ж сам надав специфікації: на точці доступу я бачу af/tf, а не роутері - не бачу.Так це ж два мікрота... І він підтримує, якщо живити роутер не від упса.
Бо там їх і нема. Тип живлення для роутера - простий Passive PoE. А у точки доступу - розумний Poe 802.3af/at. Це різні типи живлення. Тому й не працює.Я у спеках не знайшов...
Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?Бо там їх і нема. Тип живлення для роутера - простий Passive PoE. А у точки доступу - розумний Poe 802.3af/at. Це різні типи живлення. Тому й не працює.Я у спеках не знайшов...
Інжектор Poe 802.3af/at працюватиме лише тоді, якщо вхід живлення девайса помічено такими ж цифрами і буквами. Якщо такої позначки нема, то не працюватиме. А на роутері - там простий тип живлення Poe, без букв і цифр.
Якщо подати живдення від потужнішого джерела живлення (з більшою кількістю ампер), то нічого не згорить, бо роутер візьме лише стільки ампер, скільки йому треба.Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?
Так, заблукали я чому спеки згадав, написано у них, що має бути достатньо для живлення й меншої кількості Вольтів...Якщо подати живдення від потужнішого джерела живлення (з більшою кількістю ампер), то нічого не згорить, бо роутер візьме лише стільки ампер, скільки йому треба.Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?
Там в тебе проблема в тому, що роутер хоче 24В, а ти подаєш йому з упса лише 13,7, чого не достатньо. Треба мати відповідний упс, тобто таий, який вміє подавати 24В.
Підключай 4А. Не згорить. Тільки полярність і відповідні дроти у витій парі не переплутай.Так, заблукали я чому спеки згадав, написано у них, що має бути достатньо для живлення й меншої кількості Вольтів...
А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.Я розумію так: точку доступу треба живити від розумного інжектора типу af/tf.
Ну і де ти там побачив, що точка доступу живиться через пасивний Poe? Я дивився тут: https://mikrotik.com/product/RBcAP2nD.А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.
Дивно... cAP-2nD supports 802.11b/g/n and can be powered by PoE.Ну і де ти там побачив, що точка доступу живиться через пасивний Poe? Я дивився тут: https://mikrotik.com/product/RBcAP2nD.А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.
Там живлення тільки розумне af/tf. Згідно цього, тд і не повинна працювати від пасивного Poe. Це роутер живиться від пасивного Poe. Ти нічого не наплутав? Або ми в різних місцях дивимось спеки.
Що ж тут дивного? Все правильно пише. Тут нема написано, що вона працюватиме від пасивного Poe.Дивно... cAP-2nD supports 802.11b/g/n and can be powered by PoE.
Розкажіть, у чому відмінність?Що ж тут дивного? Все правильно пише. Тут нема написано, що вона працюватиме від пасивного Poe.Дивно... cAP-2nD supports 802.11b/g/n and can be powered by PoE.
Ну так і має бути. Від оригінального бж af/tf вона працює, а від батареї упса 12/24В - не повинна.Точка працює заживленою від роутера, якщо на роутер подати живлення від оригінального БЖ.
Та я вже пояснював. Пасивний Poe і Poe 802.3af/at - це різні по складності прилади живлення. Пасивний - це тупий перехідник, в ному лише правильно розпаяні дроти. А в інжекторі Poe 802.3af/at є контролер, який управляє рівнем напруги і керує захистом. Підключаєш до інжектора Poe 802.3af/at девайс, який не підтримує Poe 802.3af/at , - контролер в інжекторі включає захист і ніяка напруга не подається. Відповідно, такий самий контролер є в твоїй точці доступу, тому вона хоче отримати живлення лише від інжектора Poe 802.3af/at. Якщо на тд подаєш живлення від упса - контролер в тд включає захист, тому тд не працює, бо хоче живитись лише від інжектора Poe 802.3af/at .Розкажіть, у чому відмінність?
Стривайте, він живиться без інжектора, якщо я подаю на роутер живлення з оригінальним БЖ.Ну так і має бути. Від оригінального бж af/tf вона працює, а від батареї упса 12/24В - не повинна.Точка працює заживленою від роутера, якщо на роутер подати живлення від оригінального БЖ.
Post automatically merged:
Та я вже пояснював. Пасивний Poe і Poe 802.3af/at - це різні по складності прилади живлення. Пасивний - це тупий перехідник, в ному лише правильно розпаяні дроти. А в інжекторі Poe 802.3af/at є контролер, який управляє рівнем напруги і керує захистом. Підключаєш до інжектора Poe 802.3af/at девайс, який не підтримує Poe 802.3af/at , - контролер в інжекторі включає захист і ніяка напруга не подається. Відповідно, такий самий контролер є в твоїй точці доступу, тому вона хоче отримати живлення лише від інжектора Poe 802.3af/at. Якщо на тд подаєш живлення від упса - контролер в тд включає захист, тому тд не працює, бо хоче живитись лише від інжектора Poe 802.3af/at .Розкажіть, у чому відмінність?