Мені здається, що навпаки, спад інтересу. На форумі MMGP в розділі пірамід по кілька тем про ті, що діють, а раніше з десяток сторінок був. В їх термінології 2% у день = 60% у місяць – це середня дохідність.Я так розумію, зараз тренд пішов на такі піраміди, так як люди не розуміють що і як, то їх і бриють.
не, це так не працює )) токен надо раскручивать, маркетмейкер нужен, это длинная история и не все ее потянут. А в пирамиду хомяки сами несут деньги, схема там откатана, так шо.. затраты ресурсов намного ниже ))Зараз модніше наклепати токенів з дурною назвою, попередньо розпродати частину і вивести на якусь біржу. Хай інвестори самі торгують, набивають ціну. І можна взагалі нікому нічого не платити
Приклад такого проєкту та його економіки:Зараз модніше наклепати токенів з дурною назвою, попередньо розпродати частину і вивести на якусь біржу. Хай інвестори самі торгують, набивають ціну. І можна взагалі нікому нічого не платити.
В октябре 2024 года белорусский блогер Илья под ником Nowkie опубликовал ролик, в котором придумал банк «Фуфелшмертц Пакость Инкорпорейтед» («ФПИ Банк»). Нарисовал для него логотип и дизайн карт, создал сайт, представив друзей как сотрудников, сочинил фальшивые отзывы, оставил загадки для фанатов сериала «Гравити Фоллз» и отснял рекламу для своего видео. Автор изначально не скрывал поддельность банка. В «подвале» сайта есть пометка, что сервис пародийный, ничего не продаёт и не пытается обмануть. Говорящие и формулировки на лендинге: «Ваши финансы никогда не будут в безопасности», «Доверяйте нам, и мы всё уладим... как-нибудь», «Неожиданные комиссии», «Исчезающие финансы, непредсказуемые списания — всё это часть нашего сервиса».
Вместе с подписчиками — «без какого-либо опыта» и «по приколу» — Nowkie решил запустить для банка криптотокен на блокчейне TON, через мини-приложение Blum в Telegram. Самого себя он при этом называл «криптолузером», а эту инициативу — «угаром» и «мемом». Для запуска блогер вложил $1900, часть из них взяв в долг. В первый день торгов капитализация токена достигла $13,7 тысячи, объём торговли — $4700. Количество держателей превысило 60, а цена составила $0,0000157. На третий день «холдеров» было уже 82 человека, а капитализация достигла $15,9 тысячи.
На 20:34 17 января 2025 года показатели такие: держатели — 5926; транзакции — 27 тысяч; объём торговли — $3,8 млн; цена — более $0,022; капитализация — $2,9 млн. В новом ролике Nowkie сообщил, что его $1900 превратились в $262,2 тысячи
Вчора Маланка Трамп запустила свій мемкоін #MELANIA. І обвалила трампонський
Тимчасово. Щось про підтримку стейблів USDT та USDC писали. Вже мала закінчитися акція, продовжили до 31 березня. При цьому, здається, будь-які перекази цих токенів всередині BSC зараз безкоштовні, не тільки з біржи. З Web3 Binance точно 0, там в переліку гаманців для оплати комісії за замовчуванням якийсь спонсор з'являється, проте вручну можна і самому оплатити, якщо є сильне бажання. З Trust не пробував.USDC (BNB Smart Chain) переводив з Binance та Trust Wallet з нульовою комісією. Чому так та чи це тимчасове явище?
Это Binance даёт такую возможность, выводить не только USDC, но и USDT по своей сети бесплатно. Сколько это будет неизвестно, но приятно. Так как халява.USDC (BNB Smart Chain) переводив з Binance та Trust Wallet з нульовою комісією. Чому так та чи це тимчасове явище?
траст тоже комиссию не берет в BSCЗ Trust не пробував
як опустилася, так і підняласяв моменті опустилася
В мутной воде рыбы-свинорылы водятся. Для моего бота такие движения - как коту масленица!
Понад 810 000 інвесторів, що вклали гроші у криптовалюту президента США Дональда Трампа $Trump, втратили більш як $2 млрд після обвалу ціни токена. Про це пише The New York Times.
Водночас родина Трампів та їхні партнери отримали майже $100 млн у вигляді торгових зборів, хоча більшість з них ще не перевели в готівку, свідчать дані Chainalysis.
Перший інвестор, імʼя якого невідоме, вклав майже $1,1 млн у мемкоїн Трампа до того, як президент США опублікував повідомлення про запуск монети. Тоді ціна токена складала $0,18. В результаті, інвестор отримав $109 млн прибутку за два дні.
Криптоаналітики припускають, що трейдер діяв на основі інсайдерської інформації.
Інший трейдер придбав токени через дві хвилини після їхнього запуску, а потім менш ніж за пів години продав усі мемкоїни, отримавши чистий прибуток у розмірі $2,7 млн.
Загалом трохи менше ніж 700 000 інвесторів отримали прибуток від $Trump. Найприбутковішими були перші вкладення, які принесли 31 трейдеру $669 млн прибутку за кілька днів.
Ціна мемкоїна Трампа швидко сягнула свого піка у $75, після чого почала падати. Наразі ціна $Trump коливається на рівні $17
За інформацією видання, внаслідок обвалу монети Трампа, понад 810 000 інвесторів зазнали збитків на понад $2 млрд.
Загальні втрати, ймовірно, є набагато більшими, адже у цю суму не врахували транзакції, які відбулися на низці популярних криптовалютних майданчиків, що почали пропонувати монету лише після того, як її ціна вже зросла.
Дебют мемкоїна $Trump став першим випадком, коли сім'я Трампа продала новий криптотокен безпосередньо звичайним інвесторам