Red Forum Market

Red Forum Market (http://red-forum.com/market/index.php)
-   Мусоропровод (http://red-forum.com/market/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Подарю, презентую, отдам (т.е. даром) (http://red-forum.com/market/showthread.php?t=40)

Mallavar 09.06.2012 07:59

Акція небаченої щедрості) Дарується чимало акційних старпаків Діджус з красивими номерами. Запечатані, нові, неактивовані, термін дії до 31.12.2012.
 Показать текст




Головна умова – приватне, некомерційне використання номера набувачем. Тобто обдаровуваний свідомо зобо’вязується у подальшому не продавати, не обмінювати і/або не відчужувати номер будь-яким іншим способом, що має на меті вигоду, як-то отримання грошей, послуг, товарів, сала-мняса-мила-цигарок тощо). Тобто можна також передаровувати номер, забравши звідси, скажімо, для дружини, тещі, коханки, коханця чи шефа – але у такому разі набувач має чітко й зрозуміло довести до відома фактичного отримувача номера зміст цих умов та отримати його (її) усвідомлену згоду їх дотримуватися.

Запорукою дотримання вищеописаного обмеження покликана служити виключно така химера, як совість, добре ім’я та репутація форумчанина, який при бажанні отримати номер у подарунок публічно засвідчує у цій темі свою згоду з умовами дарування шляхом короткого запису у вільній формі. І якщо потім номер засвітиться десь-таки у маркеті Червоного чи на якийсь Аукрі – ну, ви понєли, хто набувач після цього...

Номери віддаються цілком безоплатно, набувач лише компенсує вартість пересилки Укрпоштою (доставка мною до відділення пошти теж у подарунок :) ). Разом з тим не відмовлюся від невеличких сум пожертвувань у формі перевідних МТС або інших благ, виключно для покращення життя вже сьогодні. Це уточнення у жодному разі не є зобов’язуючим – старпак із номером можна отримати цілком надурняк – а лише добрим побажанням. (до модераторів: якщо на вашу думку, це побажання порушує правила теми, прошу видалити його нафіг разом із цим запитом до модерів :) ).

Традиційно, перевага надається старим форумчанам та тим, кого знаю з доброго боку у маркеті. Вибір обдаровуваного не коментується, також лишаю за собою право відмовити у даруванні без пояснення причин.

УПД (губозакатна машинка): при даруванні застосовується принцип розумної помірності, і по замовчуванню припускається, що кожен бажаючий отримує не більше одного номера на руки (тобто зразу всі не віддам :) ).

andreff24 09.06.2012 08:55

Цитата:

Сообщение от Mallavar (Сообщение 74637)
при бажанні отримати номер у подарунок публічно засвідчує у цій темі свою згоду з умовами дарування шляхом короткого запису у вільній формі.

Чи могу я стати щасливим одержувачем цього подарунка? :o Номерами на Червоному я не торгую, на аукро мене взагалі немає, а такі пакети я виключно дарую знайомим та рідним.

З умовами згоден.

day 09.06.2012 08:56

Mallavar, молодец, не поленился с утра понаписывать букафф и людям сделать приятное. :) У меня настроение поднялось :xsm_flag_ua:

Mallavar 09.06.2012 09:00

Цитата:

Чи могу я стати щасливим одержувачем цього подарунка?
Тьху ти, млін. Одразу не дотямив написати - при даруванні застосовується принцип розумної помірності, і по замовчуванню припускається, що кожен бажаючий отримує не більше одного номера на руки (тобто зразу всі не віддам :) ).

andreff24 09.06.2012 09:04

Цитата:

Сообщение от Mallavar (Сообщение 74641)
припускається, що кожен бажаючий отримує не більше одного номера на руки (тобто зразу всі не віддам :) ).

Добре, тоді нехай вони дістануться тим, кому вони більше потрібні :)

Roman_UA 09.06.2012 17:06

Цитата:

Сообщение от Mallavar (Сообщение 74637)
096-63x 33 44

Можна забрати?

Advoc@te 09.06.2012 17:16

Mallavar, можно мне вот этот номер: 096-6aa 69 69 ?
Если можно, то прошу скинуть номер МТС для скидывания переводных денег.

Act 09.06.2012 17:50

Mallavar, буду очень признателен за этот номерок - 096-6b9 b0 99

Mallavar 09.06.2012 19:46

Roman_UA, Advoc@te - номери віддаються без питань.
Act - з чотирьох повідомлень у маркеті Ваша репутація не є ясною. Який Ваш нік на основному форумі?

volf 10.06.2012 00:19

096-636 36 ab

можно этот номерок?


Текущее время: 06:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot