Red Forum Market

Red Forum Market (http://red-forum.com/market/index.php)
-   Жизнь Маркета (http://red-forum.com/market/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Герои нашего городка (http://red-forum.com/market/showthread.php?t=1293)

Dfg 14.07.2012 18:59

Цитата:

Сообщение от Gold (Сообщение 78532)
Ты вполне мог требовать с него перевод наперед.

Проблема не в цьому. Він один з найбільших оптовиків в маркеті. Знайомий (має мережу на скид) неодноразово брав в нього по кілька тисяч, і все було гуд (я їх звів напряму, він не зареєстрований в маркеті). Однак з останньою партією почалися затяжки і годування "завтраками", які затянулися на 2 тижні.
Мені він з 300 перевідних 200 закинув, а сотня підвисла (перед цим постійно виконував замовлення, тому сумніватися в ньому не бачив причини).

tortifol 14.07.2012 19:44

Проблема в том что некоторые не понимают простых слов и сказанных и написанных- я за границей. И сбрось свой другой какой то номер для переводов, а то обычный твой забит.а насчет 200 закинул из 300 - так ты ж всю историю рассказывай как есть. Что позвонил и сказал что я тебе закинул больше чем 300 и ты за перекинутое доплатишь- учитывая компанию мтс и ее глюки меня это не удивило - а через 2 дня звонишь и говоришь что тебе еще кто то бросал в это время и значит я еще тебе должен 100.давай номер- заброшу как только получу его.

tkalych 14.07.2012 19:47

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78535)
Проблема в том что некоторые не понимают простых слов и сказанных и написанных- я за границей. И сбрось свой другой какой то номер для переводов, а то обычный твой забит.

Напевне спочатку потрібно свої зобов"язання виконати, а тоді вже їхати за кордон. А то щось трошки не так йде, так всі одразу такі ділові і "за границей"...
P.S. Навіяло спогадами про "Енергея"...

tortifol 14.07.2012 20:00

Вибач, не спитав тебе, що мені робити. До речі, твій коментар був би доречним, якби ти не продавав також мтс, а так мені смішно твої розлогі міркування з цього приводу бачити.

Dfg 14.07.2012 20:18

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78535)
И сбрось свой другой какой то номер для переводов, а то обычный твой забит.

закинеш завтра

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78535)
Проблема в том что некоторые не понимают простых слов и сказанных и написанных- я за границей.

я тобі ще 11 числа написав, що номер вільний. Середа, чтвер і п"ятниця до 21.00 - це мало часу??? (після 21.00 я взяв перевідні в іншого щоб номер не простоював)

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78535)
Что позвонил и сказал что я тебе закинул больше чем 300 и ты за перекинутое доплатишь- учитывая компанию мтс и ее глюки меня это не удивило - а через 2 дня звонишь и говоришь что тебе еще кто то бросал в это время и значит я еще тебе должен 100.

Я ще не чув щоб завдяки глюкам приходило більше ніж кидав, зазвичай навпаки. Чому ж ти нічого не сказав, коли я сказав що прийшло 300, а потім ще 40 (з них 200 було твоїх)?

tkalych 14.07.2012 20:27

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78538)
Вибач, не спитав тебе, що мені робити. До речі, твій коментар був би доречним, якби ти не продавав також мтс, а так мені смішно твої розлогі міркування з цього приводу бачити.

Не вибачайся... :) Цих коментарів взагалі би не було тут, якби ти ВЧАСНО виконав зобов"язання. А мтс я продавав ще тоді, коли ти ще "на горщик ходив" і це зовсім не є аргументом в даній ситуації. Трошки підростеш і з часом зрозумієш, що в таких ситуаціях потрібно просто вибачитись перед людьми, виконати свої зобов"язання, а не кричати "сам дурак" і не обурюватись...

tortifol 14.07.2012 21:20

Менторство и желание поучить - это не со мной. А насчет возраста и кто куда ходил и что делал- тебе я думаю есть с кем это обсудить, из тех кто тебя поддерживает. И еще раз повторю - смешно это читать.

tkalych 14.07.2012 21:23

Цитата:

Сообщение от tortifol (Сообщение 78546)
Менторство и желание поучить - это не со мной. А насчет возраста и кто куда ходил и что делал- тебе я думаю есть с кем это обсудить, из тех кто тебя поддерживает. И еще раз повторю - смешно это читать.

Я одна, а їх ціле село... Ледве відгавкалась...
P.S. Не читай, не відписуй, просто зроби те, що обіцяв зробити...

Tsarsky 16.07.2012 08:49

Вот и меня попытались развести!

Angelus

 Показать текст


tytanik 16.07.2012 09:23

Tsarsky, мож и правда "затык"?


Текущее время: 18:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot