Red Forum Market

Red Forum Market (http://red-forum.com/market/index.php)
-   Жизнь Маркета (http://red-forum.com/market/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Герои нашего городка (http://red-forum.com/market/showthread.php?t=1293)

cvc 10.02.2013 10:05

Я поражаюсь информативности двух предшествующих сообщений.

Alex 10.02.2013 11:46

цитирую сообщение, которое почему-то несмотря на мои посты - все равно оказалось в личке именно у меня:

Цитата:

Сообщение от Svoy
ПИШУ з метою не пожалітися, що я "КИНУТИЙ", а з метою передати СУТЬ справи, тобто, як все було на справді!
1. 22,01,13 на МАРКЕТІ читаю одне з оголошень, від користувача під логіном Nataly, в якому вказано, що він купляє електронку МТС під -30% від номіналу, в даному оголошенні для звязку з ним вказано номер 0956504738 ("в Личку" не міг написати Наталі, тому що я не зареєстрований на маркеті...)
2, 22,01,13, приблизно о 11:00годині дзвоню (з свого номера МТС 0660...) на вище вказаний номер, трубку бере чел, називається Владиславом, підтверджує, що це його оголошення, домовляємся про співпрацю (я заливаю 7 номерів по 100грн, на кожний по 10*10грн,(в загальному 700грн), а вЛАДИСЛАВ зразу оплачує гроші на мій рахунок приват через свій приват24, тому що гроші в нього там, з його слів, весь час є...), він наголошує, що його цікавлять регулярна співпраця, на мої запитання про гарантії, стверджує що він також давно в даному "бізнесі" і зацікавлений в нашій постійній співпраці, так само, як і я. Назвав декілька логінів з форуму (...в спішці я навіть не запам"ятав та не провіряв їх...), вказавши, що працює з ними давно, та я не перевірив правдивість цієї інформації - ЩЕ одна моя груба помилка... я признаюсь, що повірив йому лише на слово, оскільки він гарно та переконливо зіграв роль ділової та чесної людини.

3. 22,01,13 о 12:08:47год на мій моб. номер КС 098... (СМС досіх пір зберігаю... на пам"ять) приходить СМС з Номера "наталі" з номерами:
0993716150
0993716003
0669824819
0956579437
0502639704
0508087529
0663605778
на які я чітко, продягом декількох годин, перераховую 7*10, все точно так, як домовлялися...

4, того ж таки 22,01,13, приблизно о 16:00 дзвоню до "Наталі" повідомляю про виконання угоди з моєї сторони, він запевняє, що через 20хв гроші будуть в мене на рахунку... і так на морозі до сьогодні

5. Вид "мороза":
- на приват 24 закінчилия гроші
- ще не був в банку
- не бере трубку
- я дзвонив з інших номерів, скидає взнавшьи...


SHUMILA 10.02.2013 12:01

Alex,что-бы не разводить далее "Санта-Барбару" наверное стоит удалить г-на Nataly .
А форумчанин Svoy будет в дальнейшем проводить сделки более обдуманнее.

Sanyok77 10.02.2013 14:24

Цитата:

Сообщение от студент (Сообщение 100259)
Не стоит ручаться за других. Тут уже один деятель рекомендовал направо и налево другого деятеля ...

Эт я, видать. То случай с Амбасами кидалы Скрипки.
П.С. Вообще мне не нужно было так слишком уж расписываться за Скрипача. Просто я не знал, что меня ждёт...

tkalych 10.02.2013 14:28

В серпні минулого року в цієї/цього Natali купляв електронку мтс. Спілкувалась тоді зі мною жінка. Говорила, що крутять разом з знайомим. Крутили з безліміток київстару, правда недовго :). В якості реквізитів оплати давала ось такі:
карта Приват
5577 2129 0991 1078
ОВОД ИГОРЬ ИВАНОВИЧ

Добавлено через 1 минуту
Контактний номер її на той час, на жаль не зберігся :(

Добавлено через 15 минут
Sanyok77, як говорить українська народна мудрість, не роби нікому добре і тобі не буде зле :). Щось в цьому є, особливо коли дійсно робиш щось комусь просто так, ще й ручаєшся за зовсім чужу людину.

nickolaj 10.02.2013 16:53

Цитата:

Сообщение от yarikdjan (Сообщение 98507)
Эта "компания" работает таким образом - звоня с билайн номеров (пока о других не слышал) представляются компанией с Луганска (мне), Одессы, Житомира предлагают ВСЕ старпаки по 1 грн! любым количеством но не менее 500 шт, отправка любыми службами. Голос серьезный, зовут Евгений Александрович (менеджер) начальник то-ли Мария какая-то то-ли Татьяна какая-то. Готовы отправить хоть сейчас:). После того как соглашаешься предлагают 50% предоплаты, на предложение о наложке или оплаты сразу залоговой суммы например 50 грн или выше цены, но наложкой (предлагал по 2 грн:D) не ведутся, мотивируя тем что начальство не разрешает:(
На встречу в г. Луганске второй день уже едут на встречу (нет у них бедненьких времени:() На вопрос о компании (название ЧП или другие данные) внятного ответа не получил:( Постоянно номер на связи - видно еще никого не розвели:D
Будьте бдительны!!!:ded:
Инфу они черпают пока-что с аукро, емаркета и сландо (меня нашли на всех сразу). Довольно неплохо осведомлены в старпаках:ded:

Ярослав, а сами вы то долги собираетесь оплачивать? вроде серьезный человек а уже второй месяц ерундой занимаетесь

htc 10.02.2013 23:11

Прошу звернути увагу на форумчанина homich - Хотя можливо нижче написане мною це моя параноя

форумчанин homich хоче(хотів) купити телефон, після того як я показав фото, відповів на всі запитання, написав що хоче наложеним платежем - на шо я звісно погодився, але але - після мінімальної предоплати (тобто предоплати самої доставки 35-40 грн), щоб у людини не було дурної думки не прийти взагалі за вантажом.Після того як я це написав про предопату , людина " в пала на мороз" на ПП не відповідає, хотя видно що їх читає, і заходить на форум.

СЛон 11.02.2013 00:32

статус же бывалый
 
htc, с твоей датой регистрации, количеством сообщений и "плюсов" можно и нужно требовать 100% предоплату и не парить себе мозг наложенными платежами и возможными "падениями на мороз"... имхо

Verden 11.02.2013 01:02

Цитата:

Сообщение от Слон (Сообщение 100373)
htc, с твоей датой регистрации, количеством сообщений и "плюсов" можно и нужно требовать 100% предоплату и не парить себе мозг наложенными платежами и возможными "падениями на мороз"... имхо

Му-ха-ха. Знайшов показники: дата реєстрації і кількість плюсів. Та можна без проблем накрутити ті плюси. Так само, як і пости. Не кажучи вже про дату реєстрації. Людина могла зареєструватись на форумі давно, а в маркеті недавно, і тепер вона персона нон грата?

tkalych 11.02.2013 01:08

Verden, ну от проведи експеримент і спробуй "накрутити". Доби вистачить?


Текущее время: 05:00. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot