Red Forum Market

Red Forum Market (http://red-forum.com/market/index.php)
-   Жизнь Маркета (http://red-forum.com/market/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Герои нашего городка (http://red-forum.com/market/showthread.php?t=1293)

Roman_UA 01.09.2023 21:07

Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.

progamer 02.09.2023 19:44

Закрив теми тому що продажів нема, а колишні покупці задовбали, весь час чогось ім треба і вимоги ставлять- ось зроби щось, бо напишу негативний відгук, як я можу допомогти, якщо в роумінгу номер перестав працювати? Я продавець, нікого не обманював, допомогав чим міг, але нерви не витримують, бізнес - більше хоббі, чим робота, а хоббі повинно приносити задоволення а не нервотреп.

Roman_UA 02.09.2023 21:03

Цитата:

Сообщение от progamer (Сообщение 168548)
зроби щось, бо напишу негативний відгук

Ну особисто я вам такого точно не писав). Лише попросив вказати в темі, що не координатор і продаєте без подальших претензій. І то вже трохи запізно, треба було відразу це вказати. Я б тоді точно не купував "кота в мішку". Згадався мем "мопед не мій..."

Tartak 02.09.2023 23:18

Цитата:

Сообщение от progamer (Сообщение 168548)
колишні покупці задовбали, весь час чогось ім треба і вимоги ставлять

Це нормально, ти ж грошi брав, май совiсть вирiшувати проблеми, а не ховай голову в пiсок.
Бо якщо в пана модератора запитати скiльки разiв змiнювалась шапка теми твоiх продажiв, i суть там написаного, то мабуть вiн теж здивуеться.))
Але прогнозовано промовчить.((
Бо нема в приватному свiтi правди i справедливостi.

Себастьян Перейро 04.09.2023 10:59

Щось не бачив в темах @progamer та інших продавців аналогічних товарів про гарантію та після продажну підтримку

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от Roman_UA (Сообщение 168545)
Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) ...

навіть оператори гарантують мінімальний строк дії тарифу менше ніж у тебе пропрацював ;)

Цитата:

Строк дії
Мінімальний строк дії тарифного плану 7 (сім) календарних днів з дати його введення в дію.
Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Kladoff 04.09.2023 11:28

Цитата:

Сообщение от Roman_UA (Сообщение 168545)
Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.

Чому я завжди перше питання ставлю перед придбанням "Хто координатор" і нема біди?. Причому як Программеру так і іншім продавцям.

Добавлено через 9 минут
Продавець никогда не скрывал что не является координатором. Другой известный здесь продавец Корп тоже не координатор. Все вопросы надо уточнять до сделки а не через пол года выходить с обиженным лицом.

Roman_UA 04.09.2023 11:40

Себастьян Перейро, все що ти написав, стосується звичайних тарифів. То інше, бо там ти сам контролюєш свій номер.
В темі не було вказано, що автор не координатор (зазвичай підключають координатори і надалі вирішують всі питання), значить або координатор або має нормальний доступ до координатора.
Мав досвід з іншими продавцями корп номерів - то так і було, ніхто не відмовився!
Kladoff, тепер, після такого досвіду, буду робити саме так. Ти випадково в корпу сіфона не потрапив?)

Kladoff 04.09.2023 12:05

Roman_UA, саме так підключають координатори а працюють з ними посередники. Ось що ви робите? Продавців з цікавими тарифами обмаль в Маркеті, давайте йх затролемо та будемо сидіти на звичайних тарифах, але все буде "за законом". Не забувайте що вас взагалі не мало бути в тій корпі, та й в іншіх теж.

progamer 04.09.2023 18:16

В Романа хтось сидить в роумінгу і міняє тариф(може дитина) ось і не хватає грошей на сплату ап, один раз вернув назад, другий раз вже посоромився за нього просити...

Roman_UA 04.09.2023 21:36

Цитата:

Сообщение от Kladoff (Сообщение 168559)
саме так підключають координатори а працюють з ними посередники

Вперше з таким зіштовхнувся, раніше купував лише у координаторів, або просто не розумів, що то не координатор, бо продавець вирішував всі питання.


Цитата:

Сообщение от Kladoff (Сообщение 168559)
Ось що ви робите? Продавців з цікавими тарифами обмаль в Маркеті, давайте йх затролемо та будемо сидіти на звичайних тарифах

А тему продажів автор закрив, бо ніхто не купує.

Цитата:

Сообщение от progamer (Сообщение 168560)
один раз вернув назад, другий раз вже посоромився за нього просити...

І вирішили "відшити" з першого ж повідомлення?)

Просто про автора писали що йде на контакт ... була така ж думка, коли вирішував перше питання по номеру, але на другому питанні з першого ж мого повідомлення "... Прохання допомогти розібратись, дякую." просто типу я не координатор і "не турбуйте мене більше!". Просто шок...
Ще зауважу, що є два номери цієї корпи: один номер, якому вже пару років і питань по ньому немає і не було. Тобто я звертався тільки тоді, коли є реальна проблема, яку я не маю змоги вирішити самостійно, і просив допомогти.

На цьому можна було б завершити, але автор пише
Цитата:

Сообщение от progamer (Сообщение 168560)
В Романа хтось сидить в роумінгу і міняє тариф(може дитина)

Тоді можна пруф, будь ласка, що тариф було змінено саме абонентом? В корпі це взагалі можливо? Якщо проблема дійсно на моїй стороні я публічно вибачусь. Дякую.


Текущее время: 02:08. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot