Показать сообщение отдельно
Старый 24.03.2020, 14:23   #4572
Пользователь
 
Аватар для матвей
 
Регистрация: 03.01.2016
Адрес: Чоп
Сообщений: 38
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 29 раз(а) в 22 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Ноут почав довго думати перед запуском . Я вийняв ssd i свою планку памьятi , оставив тiльки ту що дав продавець , скинув бiос на дефолт але це не допогло , запуск бiос починався через три хвилини . В iнтернетi знайшов iнфу , або сiла кругла батарейка , або спортився МЕ-регiон в бioci , aбо проблема поломки залiза тому бioс довго перевiряе перед пуском . Що я зробив не правильно ?
Моя "експертна" думка...Ти мав поставити лиш свій жосткий диск і запускати систему з перевстановленням її перед тим. Якщо є проблема, пишеш продавцю і ви її вирішуєте. На скільки я зрозумів це і є умова гарантії. По факту, якщо ти міняв ще оперативку(а може й ще щось, ну де гарантії що ні?!) то претензії автоматично знімаються. Якщо ти купиш до прикладу б/у телефон в магазині і зміниш в ньому панельку на свою і дисплей, бо ніби яркіше працює, а потім підеш в магазин з якоюсь претензією, то здогадайся напрямок, на який тобі вкаже продавець того магазину...Так само й ти, якби був продавцем, навряд чи прийняв би свій товар, після того як в ньому хтось лазив і щось міняв, що не обговорювалось при купівлі. Я купував у автора кілька смартів, все проходило без проблем. 1 раз моторолка погано тримала заряд, він мені вислав безкоштовно і за свій рахунок батарею. Тому мене дивує такий негатив в його бік...
матвей вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
fudor (24.03.2020), htc (24.03.2020), Mr.Alex (25.03.2020), Yahoo (24.03.2020), Андрюх@dp.ua (27.03.2020), Василий П (24.03.2020)