Red Forum Market  

Вернуться   Red Forum Market > Другое > Архив

Важная информация

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.08.2016, 13:32   #1
Новичок
 
Аватар для Goodok
 
Регистрация: 02.08.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 16
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию Ліцензія Microsoft Office 365

Вартість: 360 грн/рік на 1 користувача.
Кількість: 2 шт (для 2-х окремих користувачів)
Розділю вартість ліцензії на Office 365 Домішній для 5 користувачів з двома форумчанами.
Опис: для кожного користувача надаються програми Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher і Access для ПК Windows або Mac та смартфонів або планшетів Windows, Apple і Android + 1 ТБ у OneDrive + пакет 60 хв на дзвінки за кордон у Skype.
Лінк на сторінці Майкрософт: https://products.office.com/uk-ua/office-365-home
Вигляд: цифрова дистрибуція.
Періоди оплати: діюча ліцензія оплачена до 6-го жовтня 2016 року, тому до того часу за річну вартість ліцензії платити не потрібно. Якщо зацікавитесь, то оплата 360 грн/рік буде рахуватись з 6-го жовтня.
Оплата: на карту ПриватБанку після отримання доступу до пакету програм.
Зв'язок: приват або тут.

Последний раз редактировалось Goodok; 08.08.2016 в 21:27. Причина: Уточнив дату закінчення діючої ліцензії
Goodok вне форума  
Старый 08.08.2016, 10:58   #2
Новичок
 
Аватар для antony
 
Регистрация: 22.07.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 3
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Я не проти розділити витрати на Office 365
Антон!!!
antony вне форума  
Старый 08.08.2016, 11:39   #3
Местный
 
Аватар для NPP
 
Регистрация: 18.10.2010
Адрес: Бердичев, Житом. обл.
Сообщений: 103
Сказал(а) спасибо: 174
Поблагодарили 225 раз(а) в 92 сообщениях
По умолчанию

Заявку отменяю. Причины не имеют отношения к ТС и его предложению.
__________________
Хотелось сделать как лучше, а получилось - как всегда (с)

Последний раз редактировалось NPP; 08.08.2016 в 23:31.
NPP вне форума  
Старый 08.08.2016, 11:43   #4
Новичок
 
Аватар для antony
 
Регистрация: 22.07.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 3
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

360 грн. на год
antony вне форума  
Старый 08.08.2016, 11:57   #5
Новичок
 
Аватар для Goodok
 
Регистрация: 02.08.2016
Адрес: Львів
Сообщений: 16
Сказал(а) спасибо: 5
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

antony, супер! Пишу сюди, щоб повторно не скидати цю інфу ще одному бажаючому розділити з нами ліцензію.

Скиньте, будьте добрі, мені в приват свій мейл, який є вашим акаунтом до облікового запису Microsoft (Outlook, Office Online, OneDrive) і я його додам до "своєї родини". Якщо у вас його немає, зареєструйте його за лінком. Вам не обов’язково створювати нову скриньку в домені @outlook.com, ви можете використати в якості логіна свою діючу електронну адресу. Пароль скидати мені не потрібно.

Після того, як отримаєте доступ до ліцензії (тобто спочатку отримаєте, а потім платите), я вам скину в приват номер своєї карти в ПриватБанку, щоб ви здійснили оплату. Діюча ліцензія, як зазначено в шапці, діє до початку жовтня. Оплата, яку ви здійсните, буде використана при пролонгації ліцензії в жовтні. Тобто ви заплатите за період 6 жовтня 2016 - 6 жовтня 2017, а за час використання ліцензії до 6 жовтня цього року додатково платити не потрібно.

Щороку я буду зв’язуватись з вами для підтвердження вашого зацікавлення в пролонгації ліцензії. Якщо за місяць до терміну нової оплати відповіді від вас не отримаю або ви більше не будете зацікавлені в пролонгації, або мені ніяк не вдастся вийти з вами на зв’язок, ви зможете користуватись ліцензією до кінця терміну, за який вами було оплачено. В такому разі, на початку нового періоду ваш акаунт буде видалено з "моєї родини".

Будуть питання - звертайтесь!

Юра

Добавлено через 9 минут
NPP,360 грн за рік у період з початку жовтня 2016 до початку жовтня 2017 (дата пролонгації 6 жовтня). Але я не можу гарантувати (не від мене залежить), що Майкрософт залишить цю ж вартість і наступного року. В будь-якому випадку, ви завжди зможете відмовитись, якщо цінова політика Майкрософт вам буде не по душі.

Ліцензію можна використати одночасно максимум на 5 планшетів (в тч. айпадів) і 5 ПК (як Віндовс, так і Мак). Якщо на одному з девайсів Офіс та ВанДрайв більше не потрібні, ви виходите зі свого акаунта і ліцензія на тих девайсах скасовується. Щоб перенести ліцензію на інший гаджет, зайдіть у ньому під своїм логіном та паролем і все буде працювати як треба.

Последний раз редактировалось Goodok; 08.08.2016 в 20:41. Причина: Добавлено сообщение
Goodok вне форума  
Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:16. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot