Red Forum Market  

Вернуться   Red Forum Market > Другое > Жизнь Маркета

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.03.2020, 21:41   #4561
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fudor Посмотреть сообщение
htc, Забув про такого клієнта
Якого такого , ви переписку читали ? У нас з продавцем домовленнiсть була перед купiвлею товару . Яку я нiразу не порушив . Продавець дав гарантiю , а як тiльки виникли проблеми почав зразу мене звинувачувати що я материнку змiнив . Звинувачував мене навiть не розiбравшись . Як написав Макс нехай сервiс виявляе проблему , а не правий оплачую витрати
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 21:44   #4562
Бывалый
 
Аватар для htc
 
Регистрация: 06.12.2010
Адрес: Тернополь
Сообщений: 778
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 136 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

про гарантію ми говорили то дого як Ви попросили продати ноут без НДД!
це раз
по друге як я можу гарантувати роботу ноутбука в якого Ви свої запчастини поставили!

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Краще в сервiс , щоб була незалежна оцiнка . Пломба продавця е , я ще свою поставлю щоб потiм не було непорозумiнь
Цитата:
Сообщение от fudor Посмотреть сообщение
htc, продаєш ноути за нормальними цінами і потім ще так морочити голову? Двічі катати ноут - це жесть. Не зв"язуйся вдруге ніколи. Отримав ноут назад - віддав гроші. Забув про такого клієнта і не витрачай час. Продавай іншій людині. Нерви дорожче.
Походу Ви праві але, ноут був виставлений на ОЛХ об'ява я заплатив 59 гр ( вроді так) вже було двоє людей звонили коли я відправив цей ноутбук - чого я маю втрачати свої гроші
людина захотіла вибрати інший ноут я дав посилання і сказав вибирати - ігнор відправив цей ноут як і захотіла людина

Последний раз редактировалось htc; 22.03.2020 в 21:47. Причина: Добавлено сообщение
htc вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Mr.Alex (22.03.2020)
Старый 22.03.2020, 21:51   #4563
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от htc Посмотреть сообщение
про гарантію ми говорили то дого як Ви попросили продати ноут без НДД!

Навiщо ви обманюете громаду ? З переписки видно що ноут я зразу мав брати без hdd, про гарантiю ми договорились вже потiм , перед купiвлею

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от fudor Посмотреть сообщение
htc, продаєш ноути за нормальними цінами і потім ще так морочити голову?
Ви кажете як продавець б/у ноутбукiв . Я ж як покупець, вiдповiм вам, що трачу важко заробленi грошi i потiм ще так морочити голову ?

Последний раз редактировалось Lukkyk; 22.03.2020 в 23:03. Причина: Добавлено сообщение
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 23:14   #4564
unknown
 
Аватар для Mr.Alex
 
Регистрация: 07.05.2010
Адрес: Харків
Сообщений: 226
Сказал(а) спасибо: 289
Поблагодарили 393 раз(а) в 224 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Переферiя на iншому ноутi працюе без проблем.
Це ще не "показник" того, що якщо периферія без проблем працює на одному пристрої - то "повинна" чи має бути "змушена" працювати на всіх інших пристроях без "розбору". Не вважаю себе "великим фахівцем" у цій галузі, але є знайомий фахівець у галузі ПК, до якого звертався з періодичною проблемою "синього екрану". Розпитавши докладніше про "залізо", він надав відповідь, що це проблема ОЗП. На моє заперечення, що "отам працювало бездоганно, а тут - не хоче" - коротко відповів, що - "це несумісність заліза, приходь і принось своє - обміняю на інший, більш сумісний аналог". Так і сталося, "синій екран" зник, усе й досі працює, як треба. Доречі, бачив у нього "таблички сумісності" виробників МП, ОЗП, жорстких дисків, відеокарт тощо.
Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Якщо не переферiя а ноут проблемний, то чия це проблема продавця чи покупця?
Якщо все працює бездоганно у комплектації продавця - то який сенс чіпати?! Працює - не чіпай. А якщо користувач сам почав "модернізувати" - то яким боком тут продавець винний?! Як то кажуть: "До чого тут поліція, якщо порося - блискавкою вбило?!"..
__________________
А що ти зробив для того, щоб в Україні стало жити краще?
Mr.Alex вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
fudor (23.03.2020), htc (23.03.2020), Maxxx (23.03.2020), Yahoo (23.03.2020), Василий П (23.03.2020)
Старый 22.03.2020, 23:31   #4565
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Якщо все працює бездоганно у комплектації продавця - то який сенс чіпати?! Працює - не чіпай. А якщо користувач сам почав "модернізувати" - то яким боком тут продавець винний?! Як то кажуть: "До чого тут поліція, якщо порося - блискавкою вбило?!"..
Ситуацiя не типова , але ж була домовленнiсть на рахунок гарантii з моiм ssd . Чи такi домовленностi у вас нiчого не вартi коли продавець вже отримав грошi ? Я не звинувачував продавця а написав що пожалiюсь на ред-форумi якщо вiн буде весь час шукати мою провину , замiсть того щоб вирiшити проблему . До речi на рахунок гарантii, продавець сам тут недавно писав " Договор дороже денег " а як до дiла то почав намагатись його порушити. Пiсля карантину занесу Dell в Львовi в СЦ на дiагностику , правильно каже Макс , нехай вони нас розсудять .

Последний раз редактировалось Lukkyk; 23.03.2020 в 13:44.
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2020, 16:48   #4566
Особый статус
 
Аватар для fudor
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: Херсон
Сообщений: 249
Сказал(а) спасибо: 222
Поблагодарили 209 раз(а) в 90 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Ви кажете як продавець б/у ноутбукiв . Я ж як покупець, вiдповiм вам, що трачу важко заробленi грошi i потiм ще так морочити голову ?
Я мабуть невірно висловився. Я завжди з розумінням ставлюсь до покупців і теж даю гарантію. АЛЕ, якщо з будь-якої причини ноут не підійшов, віддаю гроші і забираю ноут. Скажу чіткіше - хай не морочить собі голову ні один, ні інший. Всі лишились при своїх інтересах і розбіглися. Ви шукайте ноут у іншого продавця, а продавець знайде собі клієнта (тим більше з його цінами). На практиці це було б набагато краще, ніж те, що ви отримали зараз. Уже б і забули обидва.
Я не стаю на бік жодного, я пропоную свій варіант вирішення таких ситуацій. Сам повертав ноут, бо в клієнта "танки не пішли". А по факту він поставив іншу вінду, але не поставив відеодрайвер. І хоча його претензію я вирішив, повторно відправляти не став. Чи варто казати, що цього ноута в мене вже давно немає. І я впевнений, що він і досі працює у того, хто знає як ним правильно користуватися.

Последний раз редактировалось fudor; 23.03.2020 в 22:18.
fudor вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Lukkyk (23.03.2020)
Старый 24.03.2020, 11:24   #4567
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fudor Посмотреть сообщение
АЛЕ, якщо з будь-якої причини ноут не підійшов, віддаю гроші і забираю ноут. Скажу чіткіше - хай не морочить собі голову ні один, ні інший. Всі лишились при своїх інтересах і розбіглися. Ви шукайте ноут у іншого продавця, а продавець знайде собі клієнта .
У тiм то й справа що продавець не хотiв повертати грошi а прийнявся звинувачувати мене у тому що я замiнив материнку . Звинувачував навiть не розiбравшись . Ви також не розiбравшись , i напевне даже не читаючи переписку зразу проявили корпоративну пiдтримку продавцевi . Бачу що начхати i продавцевi i вам на те що були домовленностi перед купiвлею товару

Последний раз редактировалось Lukkyk; 24.03.2020 в 12:27.
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 12:56   #4568
Бывалый
 
Аватар для htc
 
Регистрация: 06.12.2010
Адрес: Тернополь
Сообщений: 778
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 136 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

Lukkyk
Ви адекватна людина?? чи не зовсім??
Я сказав поверніть ноут я занесу в СЦ
Ви хотіли інший ноут - я сказав ОК без проблем - вибирайте
В той самий день як я отримав ноут я перепрошив обіос і відправив його назад в той самий день, навіть не куда не ніс
у Вас злетів біос на мою думку через те що скидали батарейку і міряли її вольтаж (з якою метою незнаю)
я проблему рішив
в друге попроблема настала що треба було ОЗУ, поставити ту яка була бо там якийсь режим дуал, я з своєї сторони запропонував обміняти ту на ту як Ви хочете і закрити питання
-Ні Ви дальше починаєте шукати проблеми щоб я Вам продав ту і Ви цю залишите собі
для чого собі залишати якщо в неї немає того режиму дуал - Ви оприділітися вже з ноутом і по житті так само оприділітся - вся переписка викладена

П.С. і доречі хватить свої пости редагувати, крім того в такій же темі як тут ми переписуємся це не гарно, сказали слово дотримуйтесь а не редагуйте кожний пост
ЗА свої слова треба відповідати як в житті так і Мережі
htc вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 13:13   #4569
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Батарейку виймав провiрити напругу , пiсля того як ноут почав начинати запуск через три хвилини , i скидання на дефолт не допомогали . Це все видно з переписки , як i те що я хотiв повернути грошi коли вернув ноут вам . Чому ви звинувачуваете мене в неадекватностi ? Що не нормального в тому що покупець заплативши грошi i виявивши що продукт працюе не нормально , почав намагатись захистити своi iнтереси гарантiйними домовленностями ? Пости редагую для бiльш чiткого опису ситуацii , в цьому нема якихось порушень . Тiльки що вийняв батарейку , вставивши бачу що бiос збився на дефолт але ноут працюе нормально

Последний раз редактировалось Lukkyk; 24.03.2020 в 13:51.
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 13:52   #4570
Пользователь
 
Аватар для матвей
 
Регистрация: 03.01.2016
Адрес: Чоп
Сообщений: 38
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 29 раз(а) в 22 сообщениях
По умолчанию

А що то за така цікава тема діставати батарейку?) Якщо її витягнути то зіб'ється на дефолт. Не подобається вона вам, так змініть її і налаштуйте час/дату і порядок запуску пристроїв....
матвей вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:08. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot