Red Forum Market  

Вернуться   Red Forum Market > Другое > Жизнь Маркета

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.03.2020, 16:17   #4581
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от матвей Посмотреть сообщение
Вставити свій вінт, поставити на нього чисту ОС і тестувати обговорений термін.
На диску программи з унiверситету для дистанцiйного навчання на час карантину . Були побоювання щось втратити . По друге , нiколи не чув що можна зломити ноутбук ОС встановленною на iншому ноутi
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 16:19   #4582
Пользователь
 
Аватар для матвей
 
Регистрация: 03.01.2016
Адрес: Чоп
Сообщений: 38
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 29 раз(а) в 22 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
На диску программи з унiверситету для дистанцiйного навчання на час карантину . Були побоювання щось втратити . По друге , нiколи не чув що можна зломити ноутбук ОС встановленною на iншому ноутi
Ос встановлюється під конкретне залізо. Навіть лінукс не часто стартує в другому системнику. Інша конфігурація обладнання, відсутність необхідних драйверів і так далі. Навіть на смартфоні, при переході на новішу версію андроїд, рекомендується встановлення з нуля і вміст вайпами.
матвей вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
htc (24.03.2020), Mr.Alex (25.03.2020), Андрюх@dp.ua (27.03.2020)
Старый 24.03.2020, 16:33   #4583
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от матвей Посмотреть сообщение
Ос встановлюється під конкретне залізо. Навіть лінукс не часто стартує в другому системнику. Інша конфігурація обладнання, відсутність необхідних драйверів і так далі. Навіть на смартфоні, при переході на новішу версію андроїд, рекомендується встановлення з нуля і вміст вайпами.
Пiв-дня ж робило нормально . Вдруге вибрав цей ноут тому що сподобався , й продавець запевнив що не здавав до ремонту
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 16:36   #4584
Бывалый
 
Аватар для htc
 
Регистрация: 06.12.2010
Адрес: Тернополь
Сообщений: 778
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 136 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Який же з вас експерт коли не знаете що на другiй кришцi e пломба продавця , е тiльки доступ до ssd за який домовились що буде мiй , батарейка якщо б ви прочитали переписку то побачили що нормальна 3.07 вольта . Й доступ до планок памятi . Те що пiдкину другу планку свою не обговорювалось до покупки , визнаю тiльки в тому свою провину . Я й намагався з продавцем проблему вирiшити . Усi проблеми вiд бiдностi , обговорення ситуацii можна завершувати . Нiхто тут не намагаеться розiбратись що до чого , бачу тiльки корпоративну пiдтримку продавцевi
ех як же Ви лукавите )))) просто сміх тай годі
ЧОму Ви не пишете що ці другі наклейки я наклеяв лише коли вже ДРУГИЙ РАЗ ВАм його надіслав
перший раз я навіть не міг подумати що буде таке!!! тому там нічого і не клеяв!!!!

Ви писали що там міст грітий чи що там ще грітий - чого Ви про це не пишите??
Ваші друзі сказали шо це ЛОХОТРОН все бо блін кулер - мать його чистий був - це взагалі шок!
В кінечному резуальтаті назвали мене баригою ( вся переписка є)
Більше я Вам нічого тут відписувати не збираюсь, є вся переписка скрін шоти
все що я міг Вам допомогти я старався там все видно
Тому я Вам кажу на все добре шановний Олександре!

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
Пiв-дня ж робило нормально . Вдруге вибрав цей ноут тому що сподобався , й продавець запевнив що не здавав до ремонту
запевнив )) ахаахаха

розум короновірус зїв ???
20 числа в 11,22 отримав по новій пошті ноут
11,45 показав на фото що немає кусочків пластику (якого Ви забули покласти)
12,21 скинув відео як після перепрошивки біоса ноут працює ідеально

і я запевнив ?))))
більше коментарів немає

Последний раз редактировалось htc; 24.03.2020 в 16:40. Причина: Добавлено сообщение
htc вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 16:50   #4585
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Пiсля того як ноут почав довго думати перед пуском , знайомi системотехнiки звернули увагу на те що кулер не вичищенный а саме новий , тобто хтось вирiшував проблему перегрiву . Я вiдповiв що знаю продавця десять рокiв . На ред-форумi нема кидалова . Це все е в переписцi

Добавлено через 12 минут
Цитата:
Сообщение от htc Посмотреть сообщение
20 числа в 11,22 отримав по новій пошті
12,21 скинув відео
Я нiколи не казав що не довiряю вам . Ви самi ceбе накручуете . Я просто хотiв вирiшити виниклi проблеми

Последний раз редактировалось Lukkyk; 25.03.2020 в 00:09. Причина: Добавлено сообщение
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2020, 17:05   #4586
Пользователь
 
Аватар для матвей
 
Регистрация: 03.01.2016
Адрес: Чоп
Сообщений: 38
Сказал(а) спасибо: 13
Поблагодарили 29 раз(а) в 22 сообщениях
По умолчанию

@Lukkyk не звіть їх більше так, бо вони по куллеру вам ще не такого скажуть
матвей вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
htc (25.03.2020)
Старый 25.03.2020, 02:15   #4587
unknown
 
Аватар для Mr.Alex
 
Регистрация: 07.05.2010
Адрес: Харків
Сообщений: 226
Сказал(а) спасибо: 289
Поблагодарили 393 раз(а) в 224 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lukkyk Посмотреть сообщение
бачу тiльки корпоративну пiдтримку продавцевi
Не раз мав справи з htc та схильний йому довіряти. А встановлювати жорсткий диск з ОС, інсталляцію якої було проведено на іншому компі - це нонсенс. Колись сам був молодим, та дурним, думав - ха! зараз "перекину" жорсткий диск зі старого компа у новий і "діло в шляпі"! Ага, щаззз! Драйвер АСРІ - миттєво "вивалив синій екран смерті". Тому якщо новий ПК та старий жорсткий диск - бекап даних, як "отченаш", всі дані з диску "зносяться", все з "нуля" розбивається на розділи, форматується, встановлюється "чиста" ОС, вертається в зад бекап і в голові - спокій. Чи бували в мене різні "колізії"? Звісно, що бували. І в багатьох кого - і зі мною бували "напряги", коли виявляв щось "не те", про що продавець і не здогадувався навіть. Але все вирішувалось і далі "лічки" - не "йшло у люди", бо вміємо чути один одного.
__________________
А що ти зробив для того, щоб в Україні стало жити краще?
Mr.Alex вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex (31.03.2020), Alexman (07.04.2020), algoal (25.03.2020), fudor (25.03.2020), htc (25.03.2020), PRADA (25.03.2020), TrZ (11.04.2020), vladlar (12.06.2020), waxettio (31.03.2020), Андрюх@dp.ua (27.03.2020), Василий П (25.03.2020)
Старый 31.03.2020, 17:18   #4588
Местный
 
Аватар для waxettio
 
Регистрация: 15.08.2010
Адрес: Кременчуг
Сообщений: 142
Сказал(а) спасибо: 50
Поблагодарили 48 раз(а) в 31 сообщениях
По умолчанию

@ Lukkyk, вибачте шановний, а нащо Ви скидали батарейку до біоса та міряли живлення на батарейці? ви ж знаете прекрасно що то не аккамуляторна батарея??? я якщо беру б/у ноута, або б/у залізо я зразу викидаю ту батарейку, і ставлю нову, менше клопоту в майбутньому!!!

з htc празював і навідь не один раз адекватний продавець, проблем і конфліктів не виникало. вам краще перевстановити віндовс і скачати всі рідні драйвера, бажано повторюю РІДНІ, а не з усяких всратх драйвер пак висерів, які дуже глючать після встановлень.

Последний раз редактировалось waxettio; 31.03.2020 в 17:20.
waxettio вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
algoal (01.04.2020), htc (31.03.2020), Mr.Alex (01.04.2020)
Старый 01.04.2020, 00:40   #4589
Местный
 
Аватар для Maxxx
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 231
Сказал(а) спасибо: 89
Поблагодарили 172 раз(а) в 104 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от waxettio Посмотреть сообщение
я зразу викидаю ту батарейку, і ставлю нову
Але ж заради справедливості треба сказати, що не завжди вона просто міняється, треба відривати та підпаювати контакти, не кожен юзер це зробить. А точкове зварювання є взагалі у одиниць з тих, хто зробить (в мене особисто нема, обходжусь звичайним паяльником і кислотою).
Maxxx вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
htc (01.04.2020), Mr.Alex (01.04.2020), waxettio (01.04.2020)
Старый 30.04.2020, 03:27   #4590
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от waxettio Посмотреть сообщение
з htc празював
Та я вам верю , с чего вдруг стану вам не доверять ? Судя по всему в большинстве случаев б/у с америки работает без проблем . Батарейку биоса на всякий случай сменил на новую , точечная сварка имеется . В моём случаи , насколько я успел разобраться , ноут начинает глючить когда к нему вторую планку памяти ставить . Винда установленная на Леново работает в этом ноуте без проблем , это уже потом сам разобрался что к чему . Но в нем через пару дней отказал аккумулятор , вылетел один елемент 18650 и контроллер заблокировался . Вобщем забросил его в тумбочку а на Леново купил Коре третий вместо целерона и все работает как хотел
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 4 (пользователей: 0 , гостей: 4)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:59. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot