Red Forum Market  

Вернуться   Red Forum Market > Другое > Жизнь Маркета

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 30.09.2019, 18:11   #4541
Местный
 
Аватар для Yahoo
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: network
Сообщений: 309
Сказал(а) спасибо: 303
Поблагодарили 688 раз(а) в 298 сообщениях
По умолчанию

htc, а теперь рассмотрим ситуацию, что один человек несколько раз обращается, спрашивает и торгуется, (вроде бы) готов купить, но переговоры затянулись на несколько дней, предоплаты или задатка он на текущий момент не сделал, а другой - пришел и купил. Твои действия?

Или ещё один пример, покупателю очень сильно надо "на вчера", но время-место встречи переносится уже пару дней по разным причинам.

Последний раз редактировалось Yahoo; 30.09.2019 в 18:19.
Yahoo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.09.2019, 18:17   #4542
Бывалый
 
Аватар для Себастьян Перейро
 
Регистрация: 08.05.2010
Адрес: Михайлівка
Сообщений: 529
Сказал(а) спасибо: 604
Поблагодарили 462 раз(а) в 221 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yahoo Посмотреть сообщение
htc, а теперь рассмотрим ситуацию...
он пишет о той ситуации, которая случилась, а представлять/моделировать разные ситуации это к фантазерам
Себастьян Перейро вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.09.2019, 18:27   #4543
Местный
 
Аватар для Yahoo
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: network
Сообщений: 309
Сказал(а) спасибо: 303
Поблагодарили 688 раз(а) в 298 сообщениях
По умолчанию

utwer, можно поинтересоваться?
сколько прошло времени между твоим первым сообщением (или звонком) по поводу ноута и временем когда Grey_Wizard написал, что продал ноут другому?
Yahoo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
astap (30.09.2019)
Старый 30.09.2019, 18:56   #4544
Бывалый
 
Аватар для Себастьян Перейро
 
Регистрация: 08.05.2010
Адрес: Михайлівка
Сообщений: 529
Сказал(а) спасибо: 604
Поблагодарили 462 раз(а) в 221 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yahoo Посмотреть сообщение
utwer, можно поинтересоваться?

сколько прошло времени между твоим первым сообщением (или звонком) по поводу ноута и временем когда Grey_Wizard написал, что продал ноут другому?
Не корректный вопрос, т.к. я получил его утвердительный ответ примерно в 22-00 и ждал пока он создасть олх доставку, затем утром я уже прочитал два его ссобщения одно около 01-00 было написано, что он создал и затем около 02-00 что он продал другому. Все точка. Заканчиваем обмусоливать тему.
Себастьян Перейро вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2020, 17:01   #4545
Местный
 
Регистрация: 04.04.2012
Адрес: Чернигов
Сообщений: 281
Сказал(а) спасибо: 146
Поблагодарили 203 раз(а) в 115 сообщениях
По умолчанию

Случайно не наш обитатель: https://m.olx.ua/obyavlenie/planshet...ition=1&page=1 ?
P.S. не знаю где спросить лучше. Просто если местный, то больше доверия будет)
allaliu вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2020, 17:54   #4546
Особый статус
 
Аватар для fudor
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: Херсон
Сообщений: 249
Сказал(а) спасибо: 222
Поблагодарили 209 раз(а) в 90 сообщениях
По умолчанию

allaliu, ну веньки продавал только я, но по ссылке не я ))

Последний раз редактировалось fudor; 08.01.2020 в 20:06.
fudor вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
allaliu (08.01.2020)
Старый 22.03.2020, 16:10   #4547
Бывалый
 
Аватар для htc
 
Регистрация: 06.12.2010
Адрес: Тернополь
Сообщений: 778
Сказал(а) спасибо: 283
Поблагодарили 136 раз(а) в 77 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня шановні форумчани - звертаюсь до Вас так як виникла в мене доволі цікава ситуація з одним із форумчанином ( якшо його так можно назвати нік Lukkyk https://red-forum.com/market/member.php?u=212)
і так ситуація ця людина купили ноутбук Ноутбук Dell Latitude E5540 15.6" Intel Core i5-4300U 1.9GHz 4GB,320GB HDD з США 3800 грн .
Захотів клієнт без ндд - без проблем мінус 200 грн
потім йшла мова щоб я поставив ССД - я сказав шо можу поставити ссд або на 100 гб або піти в магазин і купити новій любого об'єму

Клієнт запитав чи є гарантія - я звісно написав що є бо у всі ноутбуки тестую окремо і НДД і оперативку і потім накожному ноуті ставлю аїду64 і там проганяю тест - і коли даю гарантію клеє захисні пломби

Клієнт сказав шо купить НДД з аліекспресу собі - ну ОК думаю хай купляє - звісно клеяти пломби на задню кришку немає зміста бо так чи так буде знімати шоб поставити свій ндд
ну і відправив людині без НДД як і домовились
Людина отримала ноут поставила свій НДД з свого ноутбука леново і не переставляла ОС (переписка вся є, ) бо там є програми які потім буде важко переставити
(поправти мене спеціалісти на скільки я знаю коли міняєтся обладнання то на НДД потрібно переставити ОС на чисто щоб драйвера підтянулись і коректно працював але підпишіть форумчани стосовно цього свою думку)
і так після того як переставив ОС свою ноутбук працював добре пів дня (по словах клієнта) після того виключив - поклеяв наклейки на клавіатуру які я дав безплатно
і включати - ноутбук включаєтся але щоб він загрузився треба чекати три хвилини.

Клієнт мені починає розказувати шо він грітий що там кулер точно міняний бо він новий бо він чистий (доречі вчора йому скину фото кулера з нр пробука 6560б в якого так само чистий кулер - получаєтся чистий кулер це признак гріття , треба застрати ноутбук)

Перший раз за стільки років така ситуація - думаю получу ноутбук занесу в СЦ щоб сказали яка причина
Ну ок думаю що робити - кажу висилайте назад, вислали
вчора його отримав - першим ділом підставив свою ОЗУ і включати - дійсно включаєтся довго три хв треба чекати шоб появилась заставка ДЕЛЛ і дальше грузится ОС і все працює добре
думаю обновлю біос обновив з оф. сайту- все добре
тут відео як працює доречі https://youtu.be/rRs_Svx8qSc

Обновив ноутбук працює ідеально. поставив другий зовсім НДД - знову начисто накатав ОС драйвера , програми - знову пройшов стрес тест на аїди на 50 хв
все добре - пишу йому він працює добре. скинув відео, або його назад відправляю або вибирайте інший ноут(силку був скинув на всі свої ноути по просьби цієї ж людини день назад щоб собі вибрати)

я звісно не технарь такий профі як можливо тут є але скажіть як міг злетіти біос?
P.S. доречі кліент знімав батарейку біоса і заміряв її вольтаж (сам це писав у вайбері) можливо це і повпливало

Одним словом людина захотіла його назад - знову його відправив, поставив свій НДД - каже поставив ОС з нуля все ОК каже працює
Але з нову переписки продовжились тим щоб перша ОЗУ була чимсь іншим чим ту що я другу поставив (коли його отримав)
каже що в нього є такі з іншого ноутбука леново і доставив він на 2 гіга а міг доставити на 4 гіга = але вроді на цьому і рішилось

але не надовго як показує практика
Людина поставила свої дві планки по два гіга замість його однієї планки на 4 гб
сьогодні людина пише шо під час фільму виключився - що ноут проблемний

і тепер питання в мене до форумчан
як я як продавець можу відповідати за клієнта запчастини??
за його НДД???
за його ОЗУ планки

це получаєтся для прикладу якщо я куплю машину з салону на якій є гарантія, я поставлю собі магнітолу іншу і скажу - альо народ звук поганий вертайте назад
чи куплю на розетці ноут переставлю НДД і скажу не працює коректно - про яка тут мова може йти гарантія????

напишіть будь ласка свою думку
П.С. підскажіть як можно витянути всю переписку з вайбера - ато скріншоти замучаюсь робити. але при потребі зроблю

таки зробив всі скрін шоти
в архіві http://file.sampo.ru/5wrvkz/

Последний раз редактировалось htc; 22.03.2020 в 16:47.
htc вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 17:13   #4548
Модератор
 
Аватар для Alex
 
Регистрация: 25.04.2010
Адрес: Дніпро
Сообщений: 948
Сказал(а) спасибо: 806
Поблагодарили 2,765 раз(а) в 965 сообщениях
По умолчанию

Купував у htc два ноутбуки - працюють й дотепер.
Вважаю, що проблема встановленої периферії - проблема покупця.
Alex вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
htc (22.03.2020), Mr.Alex (22.03.2020), TrZ (11.04.2020), waxettio (31.03.2020), Андрюх@dp.ua (27.03.2020)
Старый 22.03.2020, 17:40   #4549
Новичок
 
Регистрация: 30.05.2010
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 10
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Alex Посмотреть сообщение
Купував у htc два ноутбуки - працюють й дотепер.
Вважаю, що проблема встановленої периферії - проблема покупця.
Переферiя на iншому ноутi працюе без проблем . Батарейку виймав замiряти напругу пicля того як бioc cпортився . Добре що у вас немае проблем . Якщо не переферiя а ноут проблемний , то чия це проблема продавця чи покупця ?
Lukkyk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.03.2020, 17:42   #4550
Местный
 
Аватар для Maxxx
 
Регистрация: 01.05.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 231
Сказал(а) спасибо: 89
Поблагодарили 172 раз(а) в 104 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
(поправти мене спеціалісти на скільки я знаю коли міняєтся обладнання то на НДД потрібно переставити ОС на чисто щоб драйвера підтянулись і коректно працював але підпишіть форумчани стосовно цього свою думку)
Бажано з нуля, бо можуть виникати конфлікти, розрулити які може тільки профі. Але може й без проблем запрацювати - багато факторів впливають, залежить яке залізо було на попередньому ноуті.

Цитата:
я звісно не технарь такий профі як можливо тут є але скажіть як міг злетіти біос?
P.S. доречі кліент знімав батарейку біоса і заміряв її вольтаж (сам це писав у вайбері) можливо це і повпливало
Звичайно, біос злетів по замовчанню, тому могло щось довго шукати (скорше за все - мережа була першою у списку закантаження)

Цитата:
як я як продавець можу відповідати за клієнта запчастини??
за його НДД???
за його ОЗУ планки
Звісно, що ні. Якщо з твоєю озу та диском все працює без проблем - то це не провина продавця, слати нафіг.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
там кулер точно міняний бо він новий бо він чистий
Це взагалі капець пред‘ява - особисто я завжди перед продажем, або якщо ноут принесли на обслуговування або ремонт - видуваю безконтактним методом - за допомогою спеціального компресора всю пилюку, воно все як нове зсередини..))

Последний раз редактировалось Maxxx; 22.03.2020 в 17:45. Причина: Добавлено сообщение
Maxxx вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
htc (22.03.2020)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:00. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot