Нещодавний вміст від Captain

 1. Captain

  Поиск нужных программ

  Утилізувати старий комп. На сучасному компі встановити Windows 10 x64. Далі сподіваюсь зрозуміло. Або: на смартфоні з Андроїд встановити Microsoft Teams. Але і тут версія Андроїд має бути сучасною.
 2. Captain

  Послуга «Спробуй Суперсилу»

  Це мабуть відключити можна буде 31 грудня з 23:00 до 23:59, хто не встигне - з січня Суперсила платно... Хоч раз на абонку кинуть. Але це не точно.
 3. Captain

  Послуга «Спробуй Суперсилу»

  Якщо Київстар контракт, старий тариф "Безлім" спробувати Суперсилу то чи будуть якісь приховані мінуси які я не помітив? Насильно не переведуть в новий тариф із суперсилою? Спробуй Суперсилу Київстар ТБ - це всі канали без обмежень?
 4. Captain

  Новини Київстар

  Якщо номер зареєстрований або контракт - з 1 грудня перевести по MNP (вкрасти) злочинцю лише за допомогою SMS (без пред'явлення паспорта) можна чи ні буде?
 5. Captain

  Интертелеком на Xiaomi

  SamLion, 5 МГц це 4 несучі CDMA 1,25 МГц. Rev C і D ніколи не існував в комерційних мережах, тому що технологію CDMA поховали навіть на її батьківщині.
 6. Captain

  Новини lifecell

  Як це відбувається?
 7. Captain

  ПриватБанк

  Якщо "ризикований", то в мене набагато більший за родича кредитний ліміт. Так що не зовсім так...
 8. Captain

  ПриватБанк

  Чому мені щонайменше раз на рік приходять вимоги Приватбанку актуалізувати дані, а родича, який теж користувач Приватбанку не чіпають роками? Останній раз мені прийшла вимога актуалізувати терміном до кінця грудня (ще більше місяця зробити це є), але Приват прям скаженіє: не можна зайти в...
 9. Captain

  Смартфоны Xiaomi

  Де в Poco або Xiaomi налаштування "Запрашивать разблокировку устройства для использования NFC"? Ніде не знайшов. Настройка блокировки экрана для совершения бесконтактных платежей - Android - Cправка - Google Pay Довідка від Google розповідає, що NFC у мене є, Poco на Android 11, але...
 10. Captain

  Карточка киевлянина

  Що таке "електронна карта Киянина"? Те саме чи ні що просто Карта Киянина?
 11. Captain

  Развод на деньги, кидалы, мошенничество, странные звонки, выигрыши

  Треба видаляти не за шляхом програми а за ім'ям пакету: com.xiaomi.simactivate.service Як видалити без root системні додатки: за допомогою ADB Для більшої зручності можна скористатись програмою ADB RUN https://androidp1.ru/adb-run-obzor-funktsiy/ Загугліть інструкції.
 12. Captain

  Акція "Моя стара SIM-карта"

  Живих грошей хочуть... а не акцій.
 13. Captain

  Развод на деньги, кидалы, мошенничество, странные звонки, выигрыши

  В мене як Xiaomi так і Poco і нікуди не надсилають SMS. Бо я трохи пошаманив і проблема рішаєма. А саме: треба видалити шкідливі системні програми. В першу чергу Сервис активации Xiaomi SIM com.xiaomi.simactivate.service Цей системний додаток зроблений виробником смартфону для компенсації...
 14. Captain

  Windows 11

  Переходить на нову версію Вінди варто з припиненням підтримки попередньої версії. Наразі попередня 10 хоч якось худо-бідно працює навіть з косяками, а 11 на момент припинення підтримки 10 (через 4 роки) буде в тому самому стані як зараз 10: почне хоч якось худо-бідно працювати... Зараз 11...
Зверху