Які сучасні месенджери вміють в розширені статуси аля аська/скайп?
"Відсутній", "зайнятий"?
Які сучасні месенджери вміють в розширені статуси аля аська/скайп?
"Відсутній", "зайнятий"?
Чи є з чого обирати? Ну щоби достатньо надійне, неглючне і не в юрисдикції США або московії?Така політика США врешті вплине на технологічний вибір користувачів та бізнесу: будуть менше використовувати те, що в юрисдикції США перебуває, у т.ч., вироблені продукти та послуги.
WeChat.Ну щоби достатньо надійне, неглючне і не в юрисдикції США або московії?
надійно-неглючно-зручно + масово + нейтральна_територія-секурно = НЕМОЖЛИВОЧи є з чого обирати? Ну щоби достатньо надійне, неглючне і не в юрисдикції США або московії?
У швайцарців є, здається. Якщо піде такими темпами, то скоро з'являтимуться в Европі свої розробки.Чи є з чого обирати? Ну щоби достатньо надійне, неглючне і не в юрисдикції США або московії?Така політика США врешті вплине на технологічний вибір користувачів та бізнесу: будуть менше використовувати те, що в юрисдикції США перебуває, у т.ч., вироблені продукти та послуги.
Ok, Viber, Threema.надійно-неглючно-зручно + масово + нейтральна_територія-секурно = НЕМОЖЛИВОЧи є з чого обирати? Ну щоби достатньо надійне, неглючне і не в юрисдикції США або московії?
![]()
З оцього переліку
Хіба що "масово"надійно-неглючно-зручно + масово + нейтральна_територія-секурно
Він ніби ж вважається "зашкварним" для спілкування, що ніби підорусня може читати? Брешуть?
E2EE, японець жеВін ніби ж вважається "зашкварним" для спілкування, що ніби підорусня може читати? Брешуть?
Японець є володарем 100% акцій. Де знаходяться розробники, хто вони - невідомо. Дивно, що на росії його (начебто) заблокували, не дивлячись на те, що й сервери там є, і офіс.японець же
Начебто. Але, на відміну від Сигнал та Вотсап, не надавали код протоколу шифрування на дослідження
Хочеш масово - став шось попсове, яким користуються мільйони. Чи буде воно секурним, при наявності між двома абонентами якихось проміжних вузлів - велике питання.Ok, Viber, Threema.
Не знаю як зараз, але одного часу над ним працювали білоруські айтішники.японець же
Лишили бекдори? Для картопляного пуйлодуполиза?))білоруські айтішники.
Це я не знаю. Але як розповідав сам пограмист, той Вайбер слідкує майже за кожним чихом користувача. Сильніше чим наприклад Ватсап.Лишили бекдори? Для картопляного пуйлодуполиза?))білоруські айтішники.
Він ще в 13-му чи 12-му році вмів в IP-телефонію.Цікаво, наскільки ще в Польщі використовують Gadu-Gadu?
Кирило Буданов вважає, що Signal є найбезпечнішим для спілкування серед популярних месенджерів. Водночас він зауважив, що зазвичай людям зламують самі телефони, а не подібні застосунки. Про це розвідник розповів в інтерв'ю військовій та телеведучій Анні Максимчук. На запитання, який месенджер серед Telegram, Signal, Viber і WhatsApp нині є найбезпечнішим, Буданов відповів: «Як би це після останніх подій не виглядало дивно, все ж таки з того, що перелічили, Signal набагато краще захищений як месенджер». Однак очільник ГУР каже, що зазвичай зламують саме телефон, в той час, як з месенджерами це стається «дуже рідко». Тому в таких випадках байдуже, який стоїть менеджер, бо вже зайшли в телефон, додав Буданов. Окрім того, військовий спростував думку про те, що кнопкові телефони складніше зламати і додав, що «це російський більше досвід... Там стоїть мета контролю. Тому, щоб не ускладнювати собі життя, всім сказали: користуйтесь кнопковими телефонами». Кирило Буданов зауважив, що звичайний GSM-зв'язок (глобальний стандарт цифрового мобільного зв’язку — ред.) перехоплюється зі 100% гарантією: «тому так легше контролювати, про що люди говорять».