Ти розумієш що ми як Індіанці, людей меньше, зброя не своя,, тому так заважає багато що .всегда что-то
Ти розумієш що ми як Індіанці, людей меньше, зброя не своя,, тому так заважає багато що .всегда что-то
А як же комплекс заходів з декомунізації-дерусифікації-національної памʼяті? Почалися вони, звісно, трохи раніше, стихійно навіть і при Януковичі з падінням першого Леніна, але при 5 президенті стали важливою складовою політики, включно з «дембельським акордом» у вигляді мовного закону, підписаного вже після програних виборів.І звісно, якщо говорити за Порошенка, то у нього були як перемоги (досягнення) так і провали.
На мою суб'єктивну думку найбільші його досягнення це:
Згоден, теж важливо, але написав свої суб'єктивні 5 плюсів. Армія, мова, віра - це було дуже на часі і портібнеА як же комплекс заходів з декомунізації-дерусифікації-національної памʼяті?
Не те що б не правий, але на мою думку по першому пункту мінусів - єдиний варіант завершити війну тоді, був, як і зараз, повністю здати країну підарам. І будь у нас хто завгодно президентом, він би не зміг завершити її довгостроковим миром із збереженням державності.А по інших пунктах в чому я не правий?
Це визнати "автономію" дамбаса (у межах областей), з представництвом у владі - це ракова пухлина, яка точно б призвела до смерті державності, тільки більш повільної. Ну і звісно - державна моцкальська мова - це обов'язково для підарської імперії.завершити війну тоді
Це гарно звучить, але що на практиці? Ти вважаєш що зараз нема людей з Леніним в серці та Путіним в голові? Так, нема комі в парламенті, але з якою жагою дивилися Медведчуківські канали з Рабіновічєм. Чи то інше?декомунізації
Як виявилось воно було не потрібне 85%. Більше того, скажи в своєму сусідському чаті, що Тцк потрібні, бо Армія, Мова, Віра.... Гарантую вони тебе здивують. Як казав Кочевник всі хочуть, щоб прийшла кавалерія і впряглася.Армія, мова, віра - це було дуже на часі і портібне
Трійку лідерів закриває колишній президент України та власник компанії "Roshen". Його статки становлять 1,8 мільярда доларів. Порошенко повернувся до рейтингу найбагатших людей світу
Нацбанк України 28 квітня визнав репутацію мажоритарного акціонера Міжнародного інвестиційного банку (МІБ) Петра Порошенка небездоганною. Експрезидент України вважає його незаконним. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті партії "Європейська Солідарність".
НБУ прийняв таке рішення у зв’язку із введеними проти нього указом президента Володимира Зеленського санкціями РНБО.
"Насправді розгляд питання про "небездоганну репутацію" свідчить про серйозні проблеми з репутацією самого Нацбанку, який за Конституцією має бути суто незалежним регулятором, а по суті став виконавцем політичного замовлення", - вважає Порошенко.
За його словами, розгляд відбувся через запроваджені президентом Володимиром Зеленським превентивні санкції.
"Це означає - жодних порушень не було, але санкції є, а отже, і з репутацією можна не церемонитись. Усе це – кричуще, ганебне зловживання владними повноваженнями і порушення закону", - зазначив Порошенко. Він розцінює це як етап "зачистки політичного поля і створення проблем для опозиції".
А мали б уголос говорити — політичні утиски українських сил/діячів є недопустимими (не плутайте з російською 5-ю колоною). Так би вони не Порошенка захищали, а себе — бо за ними прийдуть згодом.Якщо політики підібгали хвости й мовчать, вони бояться, що наступними "превентивними санкціями" лупануть по них. Або намагаються/продають свою лояльність/непомітність/мовчазність Зеленському — Єрмаку.
А мали б кричати про демонтаж свободи думки, дискусії, плюралізму, демократії. Це було б не в захист Порошенка, а в захист самих медійників — їх "превентивно санкціонувати" можуть поштучно чи гуртом - ще простіше.Якщо медійники не здіймають скандал і не кричать"Так починався путінізм!" - вони поливають теплою водою автократичність Банкової.
А мали б уголос застерігати: підтертися правом, підмінити його інструментом розправи на догоду ситуативного політичного его — це замах на один зі стовпів державності.Якщо правники (судді, адвокати, експертне середовище, викладачі профільних вишів) мовчать, що "превентивні санкції" - це нонсенс і деградація самого слова "право", - вони стають співучасниками демонтажу авторитету права і закону в країні.
А мали б бодай чинити мовчазний саботаж, якщо бракує моралі і совісті сказати "я в цьому не братиму участі".Якщо голова НБУ, міністри, судді, учасники РНБО, рядові посіпаки із ДБР чи прокуратури сприяють чи мовчки спостерігають за "превентивною" зачисткою політичного поля - вони стають співучасниками злочину.
А мали б чітко стати в захист принципів і недопустимості нівелювання правових логік: політична конкуренція - це не тоді, коли ти з опонентом в шахи, а він з тобою в бокс.Якщо розпіарені активісти, волонтери, різноманітрі анти-ціонери, лігроди і інші "білі пальта" вважають, що "превентивні санкції" - норм, то вони не Порошенкові проблем додають, а проявляють свою суть - пустопорожні, кон'юнктурні, безпринципні ляльки.