Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізований на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.05.10
Місто
Буча
От этой тарификации возможно отписаться. Для активных пользователей Skype или Viber сервис интересен, все таки в безлим включены и видео и голосовые звонки
 
Реєстрація
18.05.10
Місто
Буча
Есть инфа как отписаться?

В Голосе Украины:

3. Абоненту надається можливість відмовитись від зміненої тарифікації та повернутися до тарифікації трафіку для мессенджерів згідно умов тарифного плану відправивши SMS на номер 123 або 124 або 125. В тексті SMS на номер 123, 124 або 125 необхідно вказати (латинськими літерами) DC VYKL та підтвердити своє рішення за допомогою SMS підказок.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
я тільки одного не зрозумів-0.50 копійок будуть знімати в разі відсутності мегабайт по тарифу, чи в любому випадку за фактом користування?! Оператор не в курсі-каже більше інфи буде ближче до дати запровадження...
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
ussd не работает, смс в ответ приходит с текстом об ошибке. когда отключать то?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 16 Pro Max
матвей, ну по номеру тот что в смс сказали что будет снимать независимо от того есть ли мегабайты на счёту, благо хоть отключить можно будет, а если нет, то привет тариф Смарт+
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 16 Pro Max
матвей, да ладно, все ровно будет снимать при условии использования мессенджеров. Да и новые тарифы таки не плохи.
 
Реєстрація
18.05.10
Місто
Буча
я тільки одного не зрозумів-0.50 копійок будуть знімати в разі відсутності мегабайт по тарифу, чи в любому випадку за фактом користування?! Оператор не в курсі-каже більше інфи буде ближче до дати запровадження...

В будь-якому випадку при генерації трафіку додатком (чи додатками).
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
marley, мені більше потрібні хвилини на зовні, ніж інтернет.Я тут аналоговий чувак в цифровому світі, тобто користуюсь лайфом на териториї домінування Мтс))))
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 16 Pro Max
матвей, аналогично у меня на счёт пользования на территории доминирования мтс, увы :( Ну да и ладно, lifecell лучший! 3G бы еще, ох, мы последние получается у кого еще нет (не считая конверсионных областных центров).
Ну отключить это можно будет, так что с тарифом пока все ок. (я о все включено ультра)
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху