Київський метрополітен

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: Акции от MasterCard и Visa

В мене два рази на одному турнікетові не вдалося оплатити пейпасом з інтервалом 30 секунд. Напевно там більший інтервал?
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Re: Акции от MasterCard и Visa

panatar, не правда, плачу за 2 -ох завжди і норм, а то і за 3-їх платив підряд. Скрін з Арсенальної.
 

Вкладення

  • метро.PNG
    метро.PNG
    14.4 КБ · Перегляди: 139
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Re: Акции от MasterCard и Visa

panatar, интересно, в чем смысл?
Я еще понимаю блок секунд на 30, чтобы ошибочно повторно не списалось.
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Re: Акции от MasterCard и Visa

panatar, интересно, в чем смысл?
Я еще понимаю блок секунд на 30, чтобы ошибочно повторно не списалось.

А щоб не
mixa, як ви їх виграєте?
Як варіант стати в метро, збирать жетони, а платить картою за людей, якби дійсно були суттєві подарунки.
:D
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Re: Акции от MasterCard и Visa

panatar, Я біля Лук'янівської живу, не платив по 2 рази підряд, перевіти потрібно.

Добавлено через 58 секунд
P22, а потім жетони в час пік продаєш.
 
Останнє редагування:

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
Re: Акции от MasterCard и Visa

panatar, Я біля Лук'янівської живу, не платив по 2 рази підряд, перевіти потрібно.
Перевірив сьогодні, на Лук'янівці, нормально пройшли 2 оплати з однієї карти з інтервалом в секунд 7.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Акции от MasterCard и Visa

Перевірив сьогодні, на Лук'янівці, нормально пройшли 2 оплати з однієї карти з інтервалом в секунд 7.

Перевірив теж сьогодні - так прибрали цей маразм. Раніше було.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Re: Акции от MasterCard и Visa

Так, було і на багатьох станціях.
Можливо при налаштуванні інтервал замість секунд було встановлено у хвилинах?
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Акции от MasterCard и Visa

Так, було і на багатьох станціях.
Можливо при налаштуванні інтервал замість секунд було встановлено у хвилинах?

Раніше оплата картою прирівнювалася до проходу по проїздному(застосовувалися ті ж правила блокування по часу. Але це було не зразу при введенні оплати пейпасом, спочатку все було як зараз.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Акции от MasterCard и Visa

Слон, это месячный или на котором деньги? Карточка с деньгами работала сразу, еще до пейпаса - я проходил, передавал идущему за мной, и тоже проходили.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Акции от MasterCard и Visa

Слон, это месячный или на котором деньги? Карточка с деньгами работала сразу, еще до пейпаса - я проходил, передавал идущему за мной, и тоже проходили.

Макс, понятно, что месячный, по тому, где поездки поштучно нету смысла блокировать. И логично бы было бы, чтобы по пейпасу применяли тот же профиль, что и по поштучному проездному. Но нет, какой-то умник наложил профиль месячного. Но сейчас поправили, судя по всему.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
POCO F3
Re: Акции от MasterCard и Visa

Карточка с поездками не работает дважды на одном турникете - защита от двойного срабатывания. На двух соседних - без проблем.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Акции от MasterCard и Visa

Карточка с поездками не работает дважды на одном турникете - защита от двойного срабатывания. На двух соседних - без проблем.

У меня без проблем проездной поштучный работает на одном турникете - пропускал бригаду, стоял и пикал, 4 морды прошло, и я пятый. Так что, похоже, на всех станциях поведение отличается. Кстати кард бланш у меня не принимается местрополитеном вообще. Ехали с выставки, оплатили им, списало 4 грн(пришла смс), а потом через минуту пришла смс о списании еще 4 грн(хотя проходили один раз), но смс пришла, что вторая транзакция неудачная. И так две недели, в одно и тоже время(18:34) мне приходила смс о попытке списания 4 грн. Первый раз очканул(сидел в офисе, а тут смс о 4 грн в метро), позвонил в идею, те предложили сразу перевыпускать карту, я отказался. Так смс приходили 2 недели, потом попустило. Но эта карта теперь в метро забанена. По ней сразу приходит отказ.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Метрополитен проводит тендер для перехода с жетонов на бумажные билеты с QR-кодом.
Лучше бы сделали электронно и экологично, как у Лайф-Беларусь:
 
  • Like
Реакції: bbk
Зверху