Тариф передплати «Пільговий» (2016) (архівний)

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Пільговий»

Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на номери інших операторів100 хв
Інтернет1 ГБ +1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out,
за умови оплаченого пакету послуг на 30 днів
SMS по Україні50 SMS
Вартість160 грн/30 днів
Розрахункова вартість5,33 грн/день
Пакет послуг на 1 день
При несвоєчасній оплаті пакету послуг на 30 днів буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день, наповнення якого залежить від суми на рахунку, щоб ви завжди залишалися на зв’язку.

Якщо сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих у пакеті послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих у пакеті послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація
Як уникнути нарахування пакетів послуг на 1 день:
  • Налаштуйте Автооплату і пакет послуг на 30 днів за вашим тарифом буде оплачуватися вчасно та автоматично.
  • Замовляйте 6 або 12 пакетів послуг за вашим тарифом наперед з вигодою до 15% з послугою «Тарифна підписка».
Керування пакетом послуг на 1 день: *103#

Стандартна тарифікація
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)2 грн/хв
SMS по Україні10 SMS за 5 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж днябезліміт 2.5G
Якщо на рахунку < 7,50 грн1 МБ / 0,50 грн

За наявності на рахунку суми більшої ніж 4 коп., але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідно до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек. = 0,0333334 грн. (загальна вартість з ПДВ та ПФ)).

Нараховується пакет з 10 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 11-ої SMS за добу або у випадку, якщо на рахунку менше 5 грн вартість становитиме 2 грн за кожне SMS.

Загальна інформація
Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Дата введення тарифного плану в дію — 01.11.2016 р.

Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 21.09.2023 р.
 
Причина: Зміни з 21.09.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
09.12.15
Місто
Київ
в случае использования дневного пакета услуг, скорость доступа в Интернет будет снижена до 16 кбит/сек с тарификацией 0,25 грн/МБ.
:eek:

По скорости переплюнули даже мтс-кий шэйп, в два раза :apl:
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Mathias, ну, это как "МТС Україна" тарифицирует отчёты за доставку SMS и услуги конференции. :rolleyes:
 
Реєстрація
24.06.08
Місто
Одесса
Телефон
HUAWEI GR5
Жлобство новейшего уровня — тарифицировать ШЕЙП, мать вашу?! Дно пробито.
В тарифах с малой АП будут искать возможность выдурить дополнительные деньги.
А так, реально очень неплохой тариф-звонилка, даже смс чуть накинули в учет абонки. Плюс, как я понял минуты на врагов можно использовать на фикс номера, а не 1.5 грн за мин. (привет Жлобостар).
Мое мнение - тариф годный для "не смартфон абонента".
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
kaev, например, квартиру на надцатом этаже при наличии фундамента и стройтехники поблизости :)
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
а как можно купить то, чего нет?
Смотри , в теме есть инфа что тариф с 21.09.2016, он будет продаваться в Укрпочте . Вот я и спросил , вдруг уже кто то купил. Притом что уже 7.10.2016 , я думаю за 16 дней , он мог уже появится в Укрпочте . А у тебя стёб , кто тебе сказал что он есть и т д .
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi S2
Зачем пенсионерам 300мб инета?))

Ну а погоду затянуть? надо-надо;)

Можно по-другому спросить:Зачем пенсионеру Лайф вообще? На нем только школьники и студенты сидят...
Типа для входящих от деток хватит обычного Единого. Нафига 25грн/мес выкидывать? У Петровны и Никифоровны лайфа уж точно нету...:) А дети не обломятся и перезвонят.
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
Ну а погоду затянуть? надо-надо;)

Можно по-другому спросить:Зачем пенсионеру Лайф вообще? На нем только школьники и студенты сидят...
Типа для входящих от деток хватит обычного Единого. Нафига 25грн/мес выкидывать? У Петровны и Никифоровны лайфа уж точно нету...:) А дети не обломятся и перезвонят.

щоб економити, 10 грн в місяць за Легкий всі можуть оплатити, це дешевше ніж абонка за міський телефон в 40 грн.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi S2
это в 2005 году было, а сейчас эти школьники/студенты подросли.

И поменяли оператора,как я :feel:, хотя сидел я на Лайфе с самого начала.

Добавлено через 1 минуту
щоб економити, 10 грн в місяць за Легкий всі можуть оплатити, це дешевше ніж абонка за міський телефон в 40 грн.

Нет уже такого тарифа в продаже. Моя бабушка платит вроде как 27грн за УТК. А в мобиле ничё не слышит. Так что никак.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Mathias, ну, это как "МТС Україна" тарифицирует отчёты за доставку SMS и услуги конференции. :rolleyes:



Конференцией мало кто пользуется, а отчёты о доставке можно отключить. Здесь же жлобство НЕОТКЛЮЧАЕМОЕ.
 
Зверху