Интертелеком на устройствах Apple

Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
Европейські LTE моделі iphone 6s mkqt2fs мабуть не працюють з Intertelecom. Після прошивки версія 10.2 бандл оператор іерогліфи 27.0 / prl 8815 / eri 1 / msid 0242205826. Мережа немає покриття.
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
Допоможіть розібратись. MKT32LL буде працювати інтертелеком?
І ще чи порібно буде разблоковувати? Його IMEI 35 327207 633315 0?
Дякую всім!
 
Реєстрація
24.01.16
Місто
Черкассы
Телефон
iPhone 6s
Допоможіть розібратись. MKT32LL буде працювати інтертелеком?
І ще чи порібно буде разблоковувати? Його IMEI 35 327207 633315 0?
Дякую всім!

Гарантувати не можу, але ця модель повинна працювати, в мене від верайзону була 6ка, яка працювала і в gsm, і в сдма(інтертелекомі). Нічого не роблоковував.
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
RlalzlelR, Дякую! Я думаю так само. Апарат працює у нас на водафоні. А сьогодні перевірю і інтертелеком.
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
Підкажіть! Треба щось додатково робити щоб підняти рев. Б на 6S
Спідтест показує рев. А.
Дякую!
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
Даю відповідь сам собі.
http://red-forum.com/showpost.php?p=1212032&postcount=1837 два бандли. На моєму 6S Чіна не підняв рев Б але є хот-спот. КДДІ підняв рев Б але не має хот-спот.
Дякую Tolamba!

Добавлено через 2 минуты
RlalzlelR, який брали бандл для своєї моделі?
Speedtest
Net Analyzer
6S A1688
Part No.
Рев.Б. работает отлично, номера определяются даже если записывать без +380
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.01.16
Місто
Черкассы
Телефон
iPhone 6s
RlalzlelR, який брали бандл для своєї моделі?

В мене 10.1
ось цей бандл
Як розповідав мені Tolamba(велике йому дякую :)), це банлд він дістав з прошики для 7 айфону.
---
1.Спробуйте спочатку зачистити бандлом з першого архіву(Bad.zip (11.8 Кб, 59 просмотров)
https://red-forum.com/showpost.php?p=1190967&postcount=1701
2. перезавантажте айфон
3. дістати бандл з прошивки для 7го айфону(з 6s повинно теж працювати)
Толамба мені розповідав, як діставати ці файли з прошивки, але я полінився й до кінця не захотів в цьому розбиратися)
---
Якщо в Вас 10.2, спробуйте цей
http://red-forum.com/showpost.php?p=1221078&postcount=1880
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
RlalzlelR, на жаль попав до мене вже з версією 10.2 і даунгрейд на 10.1.1 вже не зробити. Перестали підтримувати. Цей бандл не підходе.
Буду чекати поки зроблять рев Б на China для 10.2 так як KDDI не піднімає ХотСпот. А мені це важливо для роботи.
Дякую Всім! І Всіх з наступаючими св'ятами.
 
Реєстрація
24.01.16
Місто
Черкассы
Телефон
iPhone 6s
RlalzlelR, на жаль попав до мене вже з версією 10.2 і даунгрейд на 10.1.1 вже не зробити. Перестали підтримувати. Цей бандл не підходе.
Буду чекати поки зроблять рев Б на China для 10.2 так як KDDI не піднімає ХотСпот. А мені це важливо для роботи.
Дякую Всім! І Всіх з наступаючими св'ятами.
---
Як варінт, можна заплатити Інтертелекому, в них повинен бути нормальний бандл для 6s
 

avk

Реєстрація
25.07.16
Місто
Одесса
Добрый день ! Купил iPhone 5S A1533 ME343ll/A с версией iOS 9.1, и соответственно хотелось бы узнать прошивается ли этот телефон на Интертелеком на данной операционной системе, каким образом прошивается (имею ввиду прошивают сам телефон или RUIM карту) и какой программой. В интернете нашел инфу только о том что без проблем прошивается на iOS7.
 
Реєстрація
13.12.16
Місто
Киев
Телефон
iphone 4 A1349, iphone 6s A1688
avk, Ваш iPhone 5s CDMA-модель A1533 якщо не залочен на Verizon має працювати з інтертелеком. Рекомендую розглянути можливість перейти на версію ios 10.1.1 і встановити цей бандл як описано на форумі. Ще Вам потрібна картка від інтертелеком з номером телефону.
 

avk

Реєстрація
25.07.16
Місто
Одесса
avk, Ваш iPhone 5s CDMA-модель A1533 якщо не залочен на Verizon має працювати з інтертелеком. Рекомендую розглянути можливість перейти на версію ios 10.1.1 і встановити цей бандл як описано на форумі. Ще Вам потрібна картка від інтертелеком з номером телефону.
Переход на другую версию я не рассматриваю, т к купил этот телефон с iOS 9.1 специально чтобы сделать нормальный jailbreak, который не слетает при перезагрузке. А что касается номера телефона, то у меня уже есть сам номер который сейчас у меня на LG LS980, то есть мне нужно перенести номер с LG на iPhone.

Добавлено через 4 минуты
Такой финт без джейла же не катит, да?

Сейчас можно перейти только на 10.2, т к 10.1.1 уже не подписывается сервером Apple.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: ars

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
avk, Ваш iPhone 5s CDMA-модель A1533 якщо не залочен на Verizon має працювати з інтертелеком. Рекомендую розглянути можливість перейти на версію ios 10.1.1 і встановити цей бандл як описано на форумі. Ще Вам потрібна картка від інтертелеком з номером телефону.



Если имэй начинается на 35.... то можно если 01... нет!
 
  • Like
Реакції: ars

avk

Реєстрація
25.07.16
Місто
Одесса
Если имэй начинается на 35.... то можно если 01... нет!

Да, на моем телефоне начинается на 35. Но меня интересует сама последовательность прошивки, пока что я понял что есть какой-то бандл и ruim карта, а как это все соединить вместе что бы работал телефон, я пока не пойму.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: iPad Mini A1455, не работает официальная nano RUIMка

И даже прочтение темы, в которой минимум дважды писали пошаговый алгоритм, этого понимания не дали?
 

avk

Реєстрація
25.07.16
Місто
Одесса
Re: iPad Mini A1455, не работает официальная nano RUIMка

И даже прочтение темы, в которой минимум дважды писали пошаговый алгоритм, этого понимания не дали?
Нет, я не могу понять куда вносить данные своего аппарата, а именно сгенерированный под ESN телефона MIN и пароль CHAP. Возможно если купить ruim карту уже с готовым номером, то можно делать согласно инструкции на форуме, а мне нужно перенести номер с одного телефона на другой.
 
Реєстрація
27.01.15
Місто
Штутгарт
Телефон
 5s, 6+, 6s, xr, ipad mini 2, ipad air, ipad pro 12.9
Re: iPad Mini A1455, не работает официальная nano RUIMка

Нет, я не могу понять куда вносить данные своего аппарата, а именно сгенерированный под ESN телефона MIN и пароль CHAP. Возможно если купить ruim карту уже с готовым номером, то можно делать согласно инструкции на форуме, а мне нужно перенести номер с одного телефона на другой.

"номер зашивался" только айфон 4 и айпад2. Во всех иных случаях используется нано руимка + закинуть бандл в сам телефон. для каждой версии они он свой. пересмотрите данную ветку за прошлый год. там где-то пролетали бандлы под старую ось
 
Зверху