Інтернет від Укртелеком

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: ОГО!

Tsarsky, модем млже бути дохлий, або не налаштований на утк.
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Re: ОГО!

Сьогодні випадково побачив інформацію про зміни тарифів на adsl-інтернет 3 1-го січня 2017 року в роздруківці дублікату рахунку, але інфи в розділі з новинами на сайті Укртелекому чи на сторінці про самі тарифи цього ще немає. Інфа доступна ще і тут, хоча я так і не зміг знайти посилання на цю сторінку в головному меню чи на якихось інших сторінках сайту. Я про те, що Укртелеком змінює тарифи і формально про це інформує, але ховає інформацію так, що її знайти майже неможливо. Подав скаргу в Укртелеком на адміністраторів їхнього сайту і попросив додати інформацію про зміни тарифів, щоб її можна було легко знайти.
Шановний абоненте!

Дякуємо, що користуєтеся послугами Укртелекому!

Ми щодня працюємо задля того, аби надавати Вам якісні та зручні сервіси. Зважаючи на зміни макроекономічних показників та зростання витрат на надання послуг, Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації прийняла рішення про підвищення Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги (рішення НКРЗІ від 08.11.2016 № 589). Відповідно, змінюються і тарифи Укртелекому. Офіційне повідомлення про зміну тарифів на послуги фіксованого телефону надруковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 23.11.2016 № 220.
З 01.12.2016 р. збільшується розмір щомісячної плати за телефон.
З 01.01.2017 р. змінюються деякі тарифи на надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL «Інтернет від Укртелеком».
Ознайомитись з детальною інформацією про зміну тарифів на телефон та Інтернет можна на сайті www.ukrtelecom.ua/newtariffs або за номером 0176 (безкоштовно з фіксованих номерів мережі Укртелеком).
До речі, номер, за яким можна дізнатися деталі (0176), не працює. Просто не з’єднує.
 

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Re: ОГО!

Сьогодні випадково побачив інформацію про зміни тарифів на adsl-інтернет 3 1-го січня 2017 року в роздруківці дублікату рахунку, але інфи в розділі з новинами на сайті Укртелекому чи на сторінці про самі тарифи цього ще немає. Інфа доступна ще і тут, хоча я так і не зміг знайти посилання на цю сторінку в головному меню чи на якихось інших сторінках сайту.
Итого 49,49грн было/ станет 56,50 грн, http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/tarif

Я его лучше отключу, за 56 грн в месяц.;)
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Re: ОГО!

DSone, я не про стаціонарний зв’язок, а про інтернет. Він дорожчає на 10-20 грн, в залежності від тарифу. Ну і ок, стаціонарний також подорожчав на десятку вже в цьому місяці. Для мене не стільки проблема в тих 10+10 грн (переживу якось), а в тому, що вони змінюють тарифи на інтернет, але інфу не публікують ні на сайті в розділі з тарифами та новинами, ні в соціальних мережах.
Ні, загалом 80/90/100/110/120/130/150 за інтернет (тариф "Вільний") + 49,07/56,50 за телефон (тариф "Домашній Базовий") = від 129,07 до 206,50 за швидкість 20 МБт (реально 15 вниз і 1 вверх).
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Re: ОГО!

Goodok, я давно заказал тариф на стационарный телефон "Домашний безлимитный", а ADSL подключил по акции первые пол года за 6 грн., потом по 35 грн. в месяц. Для резервного сойдет.

Номер 0176 работает.
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Re: Інтеренет від Укртелеком

Мы в районе не можем с 5ой попытки инет включить, звонки на 0800 дважды ничего не дали, после последнего звонка, пиндуйте сами в отделение, берите модем, сами подключайте, потом звоните я активирую, и это все должна делать пенсионерка, а работают они в будни с 8-17, мы банально даже помочь ничем не можем,
гори в аду укртелеком. А мой звонок и 20 минутное убеждение что мы готовы платить 65 грн за вызов мастера, пусть несет модем и подключает ни к чему не привели.......Как они достали
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
Re: Інтеренет від Укртелеком

Этот Укртелеком, то шарашкина контора! Качество интернета становиться хуже и хуже, зато цены поднимают скорее всех.
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Re: Інтеренет від Укртелеком

Цены поднимают для того, чтобы переходили на VDSL. VDSL для крупных городов будет на уровне 70 грн.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Re: Інтеренет від Укртелеком

Цены поднимают для того, чтобы переходили на VDSL. VDSL для крупных городов будет на уровне 70 грн.

Ну то хай піднімають ціну в тих містах, де є VDSL.
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Re: Інтеренет від Укртелеком

Цены поднимают для того, чтобы переходили на VDSL. VDSL для крупных городов будет на уровне 70 грн.
открыл страницу вдсл, не нашел Херсона в списке. "куда жаловаться?"
 
Реєстрація
13.05.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy A73
Нарешті Укртелеком сьогодні вніс зміни в сторінці з тарифами на інтернет, які будуть діяти з 1-го січня. Я ще на початку грудня подавав запити на Фейсбук, щоб вони розмістили інфу про нові розцінки на тій сторінці. Але ж ні, це треба було дотягнути до кінця грудня :confused: Формально вони проінформували, але то так зробили, щоб народ побачив інфу про підвищення в останній момент.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Нарешті Укртелеком сьогодні вніс
Была пятерка до этого, за несколько дней до НГ перевел в "Свободный", сегодня ночью пришло e-mail что уже в нем. Сейчас проверяю, больше 9,5Мбит не дает на вход. А по телефону обещали не менее 20ки.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
bbk, даже в Киеве они мне предоставили 14 мегабит на вход и 1,8 на выход.
 
  • Like
Реакції: bbk

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Tsarsky, на выход вобще 0,3. Позвонил, приняли заявку, пообещали протестировать линию в течение нескольких дней.
 
Зверху