Свавілля Vodafone

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Re: Беспредел МТС

Как оказалось ответы людям на их жалобы (там где имеют вашу думку) пишет такой же Валет-Шариков как и на 111. Censored в письме вчера написал, что тариф партёрский супер-секретный и эксклюзивный и что его нет на сайте. И следовательно некуда писать было инфу о предстоящем сгорании бонусов... Но в архиве есть тариф: http://www.mts.ua/ru/mobile/tariffs/mts-partnerskij и там до сих пор так и не обновили инфу про бонусы, которые уже успеть украсть... По идее ж надо сначала написать, а потом тырить списывать, если вы не компания мошенников?

Позорище сертифицированное.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
Re: Беспредел МТС

Стандартно, за 8 секунд дзвінка на 466 зняло 23 грн. Оператор вже може не повідомляти абонента у перші секунди, що напрям платний із такою-то вартістю за з'єднання?
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Беспредел МТС

axel, знайди та прочитай "Правила надання та отримання послуг" http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/295-2012-п

Не пам'ятаю, щоб скасували безкоштовні 10 секунд.
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Re: Беспредел МТС


Поздравляю что подключили обратно. Хоть в этом положительный момент МТС. Они при определенной настойчивости идут на диалог и подключают обратно.
Знаю на собственном опыте: мне когда-то за интернет 1000 грн. долга начисляли. Но после месячной переписки списали.
А вот с с другим оператором вышла история подобная Вашей и я оператором был послан в сад. Нарушение порядка использования и точка. Не номер не включили, ни деньги на счету не вернули. Писал, жаловался- в ответ тупые отписки.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Re: Беспредел МТС

Ну що. хто тут писав, що потрібно Приват 24 прив"язувати на контракт, бо це надійніше?:mad:
Вчора моїй половинці, яка юзає контракт (зареєстровано на мене), раптово вирубали номер. При спробі позвонити на нього трубку підняв якись мужик, і заявив безапеляційно, що це його номер, яким деякий час не користувався, а зараз відновив. Жінчина сімка в цей час була деактивована. Враховуючи, що на той номер прив"язаний Приват24, вона мусила терміново блокувати через дзвінок Привату всі картки і рахунки (респект оператору Привату, з пів слова зрозуміла що сталося, і прийняла заявку на блокування всіх рахунків).
Я тим часом визвонював на оператора МТС, яка спочатку категорично відмовлялася вірити, що у мене свиснули контрактний номер. І тільки через 5 хв наради з якимось начальником вона визнала, що я правий. Пояснювати що відбулося оператор відмовилася, сказала, що максимум може заблокувати і стару, і нову сімку до ранку, поки я прийду в ЦОА з паспортом, щоб довести, що це моя сімка.
Сьогодні відвідав ЦОА (нове, водафонівське), і так і не почув від представника пояснень, що відбулося з моєю сімкою. По його словаам - це технічна помилка когось з персоналу компанії, але надати інформацію хто саме і в якому відділенні оформлювали заявку відмовився, бо сказав, що система не баче. Всі наступні питання він запропонував задавати центральному офісу в Києві.:mad:
Я знаю, що представники компанії читають форум, тому у мене до вас є кілька питань:
1. Номер 50 хвилин належав іншій людині, що вона робила з сімкою в цей час (дзвінки в уганду чи операції банкінгу, та інші приколи)? Як мені отримати доступ до цієї інформації?
2. Яким чином могла відбутися ця "технічна помилка"? Причому перед деактивацією сімки жінці встигла зайти СМС, що її номер змінено. У ваших співробітників руки з сраки ростуть, чи це свідома співпраця з шахраями?
3. Які заходи збирається вжити компанія, щоб такі "помилки" були неможливі в майбутньому? Басні про "проведена роз"яснювальна робота" лишіть при собі, з ваших контрактів і так люди втікають, ті хто лишилися - сидять тільки заради гарантії цілісності і збереження сімки. А гарантії, як виявилося, відсутні.

ПС Офіційний письмовий запит на ваш центральний офіс я обов"язково продублюю, бо "ой вибачте, ми не знаємо що сталося" у відповідь на дану ситуацію від телефоннного опреатора і від представника ЦОА мене абсолюно не влаштовує. [MENTION=8669]MASolomko[/MENTION], у тебе є досвід листування з їх офісом. Можеш підкинути якись шаблон?
 

Капитошка

Бывалый
Реєстрація
30.07.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4X (Lifecell "LIFEHACK")
Re: Беспредел МТС

Ну що. хто тут писав, що потрібно Приват 24 прив"язувати на контракт, бо це надійніше?
Несколько человек из секты "Лёгкий+" (причём с пеной у рта)))))
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Беспредел МТС

Думаю, что у кого-то руки из жопы. А мужик действительно давно не пользовался номером, пришел, продиктовал, или сам забыл, или операционист не то вбил, получил симку и не проверял ничего.

Максимум кого накажут - операциониста.
 

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
Re: Беспредел МТС

Kritik, Для того что бы выдать этому мужику номер ... Сначала нужно было отключить этот номер у жены ТС в данном случае ( его просто изменили на другой это то же самое что отключили ) То есть по запаре это сделать не могли ...
 
  • Like
Реакції: Dfg
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Re: Беспредел МТС

Сьогодні відвідав ЦОА (нове, водафонівське), і так і не почув від представника пояснень, що відбулося з моєю сімкою. По його словаам - це технічна помилка когось з персоналу компанії

Вопрос квалификации персонала компании "МТС Украина".

Я знаю, що представники компанії читають форум, тому у мене до вас є кілька питань

Они читают, чтобы выявлять баги и быстренько пофиксить, а не для того, чтобы отвечать на вопросы.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Беспредел МТС

[MENTION=8669]MASolomko[/MENTION], у тебе є досвід листування з їх офісом. Можеш підкинути якись шаблон?
1 Письмове і електронне звернення повинно бути оформлено згідно закону "Про звернення громадян", шаблона як такового немає. Якщо бажаєш отримати відповідь, то це обов'язково необхідно вказати.

2 Поки слід гарячий я би звернувся або через електронне звернення (пишемо звичайне письмове, підписуємо і робимо фотокопію, яку відправляємо через веб-форму "Ваша думка..."), або залишаємо письмове звернення в фірменому магазині Vf/МТС. Можна отримати фотокопію відповіді на своє звернення, яке надішлють на бажаний адрес електронної пошти.
Це буде набагато швидше, ніж робити все через пошту.

3 Якщо вірно я зрозумів, то заміна карти без її наявності робиться з пред'явленням паспорта і робітник робить скерокопію його. Заява повинная бути у тому магазині. Не знаю маєш чи ні право на те, щоб вони показали цю заяву заміни. Скоріше необхідно звернутися в поліцію, яка повинна мати більше повноважень доступу до баз оператора.

4 Щоб дізнатися що робили з номером у момент здійснення заміни, необхідно замовити деталізований рахунок. Можна через ІП.

ps Приклади оформлення заяв, у тому числі електронних звернень, зможу надати ближче к вечеру.
 
Реєстрація
24.12.13
Місто
Днепропетровск
Re: Беспредел МТС

Ну напевно дуже давно, бо номером десь з 2005 року користувався я, а потім жінка

Обязательно держите нас в курсе разрешения данной ситуации.
Это лишний раз показывает, что система несовершенна и нет безопасной процедуры верификации владельца номера.
Либо это умышленное сотрудничество с мошенниками работника ЦОА...
 
Останнє редагування:

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Беспредел МТС

Dfg, какой номер? Золото/платина или обычный?
 

gloogin

Заблокирован
Реєстрація
29.07.16
Місто
Винница
Re: Беспредел МТС

Вчора моїй половинці, яка юзає контракт (зареєстровано на мене), раптово вирубали номер.
Как такое вообще может случится?
Каждое мое действие в ЦОА по контракту сопровождается ксерокопией паспорта, моей подписью. Даже член моей семьи с его и моим паспортом несможет совершить ничего.
Или уже покращееня добралось до супер бюрократизированного контракта МТС?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Беспредел МТС

Как такое вообще может случится?
Это же МТС :rolleyes:
Тут правда сработал человеческий фактор и простая система доступа к необходимым данных, как итог ошиблись в валидации владельца номера)))

Очень вряд ли, что кто-то из МТС и приближённых к ним целенаправленно захотел увести для кого-то номер. Ибо сразу проблема: значительно опустится имидж компании, да и бренда Vf; полиция; СМИ.

А может из-за этого это всё и провёрнуто?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Беспредел МТС

Народ, а це взагалі нормально, коли через 2 години після вимкнення світла вирубилися БС Європейського бренда залишивши без звязку 3 села?! І саме цікаво, що інші оператори працювали.
 
Зверху