Велосипед

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
гляньте на Pride Rocksteady 7.1 консультант в одном из магазинов посоветовал для начинающего. Вроде отзывы о Pride в инете хорошие. И в случай чего его уже можно модернизировать( в отличии от Discovery и прочего), правда рама стальная. Но я ж хочу еще детское кресло цеплять.
Щось трохи задорогий. Ціна велосипеда такого класу - приблизно 200$. А по експлуатації - якщо його не товкти, по горбах не скакати, експлуатувати в режимі любителя, гарно доглядати, то прослужить багато років.
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
raptor, можна для прикладу що-небудь?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, можна для прикладу що-небудь?
Не маю для прикладу, а шукати нема часу. Орієнтуватись треба по комплектуючих на цю модель, і знайти такий же велосипед дешевше, або аналог за 200$.
Кілька років тому, я купив велосипед фірми Kellys, приблизно такого ж класу, тільки тормоза були не дискові, а ві-брейки, ну і ціна, відповідно, - 150$. Наїздив я на ньому приблизно 1500 км, нічого не зламалось, служить добре. Доглядаю сам, і то, десь-колись, по мірі потреби, коли треба щось підрегулювати. Пошукай по магазинах продукцію цього виробника, може що й знайдеш дешевше.
 
Реєстрація
24.06.08
Місто
Одесса
Телефон
HUAWEI GR5
гляньте на Pride Rocksteady 7.1 консультант в одном из магазинов посоветовал для начинающего. Вроде отзывы о Pride в инете хорошие. И в случай чего его уже можно модернизировать( в отличии от Discovery и прочего), правда рама стальная. Но я ж хочу еще детское кресло цеплять.
Если ты ориентируешься на новый велосипед и он нравится, бери этот Прайд.
Я очень сомневаюсь, что за 200$ сейчас можно найти новый велосипед, чтобы не ноунейм.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Есть кто из Винницы, кто пользовался услугами проката велосипедов?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Цепь менять, все промыть и смазать и что-то со втулкой делать передней, на 300 гривен.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вартість ланцюга окремо? Скількі років велосипеду?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Цепь ещё 350, велику года 4. Но пробег небольшой, прошлый сезон вообще стоял.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Поглядаю у бік велосипеда. Хтось щось може сказати за серію "Салют ретро"? Просто для прогулянок. Не більше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Їх збирають в Одесі. Гівно рідкісне цей Салют. Була інша модель. Під каретку замість правої різьби нарізана ліва. Каретка розкручувалася. Матеріал рами і ободів - пластилин.
 
  • Like
Реакції: goga

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Кочевник, а взагалі із серії "ретро" (різних марок) щось можете порадити?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Недорогі всі збираються в Овідіопольскому р-н з нізькоякісної сировини. Шукай б/у в гарному стані. Або такий, як був в Потапапапа. Але значно дорожчий.
 
  • Like
Реакції: goga

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Кочевник, запропонували магазин. м. Одеса. Базарна 75. Сформулював зараз телефоном те, що хочу. Домовилися, що на вихідних під'їду. Обійдеться десь у 6-7 тис. Якщо що - потім відпишуся, що взяв.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Кочевник, взяв такий собі. Як раз під мої "параметри"

 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кочевник, взяв такий собі. Як раз під мої "параметри"
Щось він дуже схожий на велосипед з тих, що в Європі на прокат дають. Напевно наші спи... привезли з Європи.
 
Зверху