Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
ну в найближчий місяць можливо передивляться, з їхніми темпами:) мені здається, поки не налаштують систему, нічого не буде. Якщо десь через місяць нічого не вирішать, закрию відразу карти в чаті і буду мати чистий спокій. До речі, в меню довідок так і не заходить....

Вони в чаті вміють закривати картки? підтримка цікава, не хотіли заявку теж створювати по комунплатежах. Поки не написав в чаті, що якщо не відкриють заявку, тоді пожаліюся на них. Як миленькі відкрили)))
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Вони в чаті вміють закривати картки? підтримка цікава, не хотіли заявку теж створювати по комунплатежах. Поки не написав в чаті, що якщо не відкриють заявку, тоді пожаліюся на них. Як миленькі відкрили)))

з ними так і треба, поки не розшевелиш не розрухаються:) До тех.робіт карти закривали в чаті прекрасно, зара надіюсь теж. Однак є відразу дві хороші новини:

-щойно перевів із дебетної зеленої на кредитну кошти без комісії, до того брало 0.5% після тех.робіт;

-також в а24 почало нормально відборажати назви карт, як до тех.робіт (Карта "Зелена" тощо)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Категорию кеш бек продукты, кому то в этом месяце дали?:rolleyes:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
cat, никому по ходу.
Я в прошлом месяце получил карту и насобирал 50 грн на категориях 2–3% — перевели на повышенный кешбек за свои.
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
Унив голд с фото. Как-то они расслабились.
 

Вкладення

  • Screenshot_20190701-065629.png
    Screenshot_20190701-065629.png
    168.9 КБ · Перегляди: 58

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Зе-кредитки. Дали в этом месяце повышенный % за свои.
 

Вкладення

  • Screenshot_2019-07-01-05-12-30.png
    Screenshot_2019-07-01-05-12-30.png
    198.4 КБ · Перегляди: 63

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
MASolomko А у меня второй месяц, повышенный % за свои.:dash1:
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Что-то совсем печальные категории. И я думал, что всегда больший кеш-бек за кредитные. Даже не обратил внимание, что сейчас наоборот.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Что-то совсем печальные категории. И я думал, что всегда больший кеш-бек за кредитные. Даже не обратил внимание, что сейчас наоборот.

Таке саме як монобанк, хоча до а-банку питань немає,в них же відділення є,а монобанк без відділеннь (((
 
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
Зеленый свет с банковской картой «Зелена»



Одним из ведущих направлений деятельности банковских учреждений является эмиссия кредитных карт. В июне этого года «А-Банк» презентовал инновационную кредитную карту «Зелена».

На украинском финансовом рынке АО «Акцент-Банк» («А-банк») работает 27 лет. И все эти годы предприятие успешно развивается, стремясь предоставить полный спектр современных финансовых услуг физическим и юридическим лицам. Результат продуманной работы в плане предоставления качественных и востребованных банковских сервисов налицо. В 2019 году число клиентов банка достигло 1,3 млн, и 1,1 млн из них пользуются кредитными картами.

Расширение возможностей

Гарантией безопасного и в то же время оперативного сервиса от «А-Банк» является выпуск карты международной платежной системы Mastercard с самыми передовыми технологиями защиты транзакций. Применяя инновационные технологии, «А-Банк» в рамках сотрудничества с Mastercard создал новую кредитную карту «Зелена». Она представляет собой комплексный банковский продукт, созданный с целью объединить в себе все возможности предыдущих вариантов, а также ощутимо расширить их.

Базовые плюсы новой кредитной карты:

— высокая защита операций;

— возможность использования в платежных терминалах за рубежом;

— оперативное и бесплатное оформление в одном из 220 украинских отделений банка либо самостоятельное онлайн-оформление на сайте «А-Банк»: https://a-bank.com.ua/green.

Расширенные возможности:

— получение доступа к сумме в 200 000 грн без залога и поручителей;

— 62 дня льготного периода;

— cash-back до 20% на две выбранные категории.

Оригинальный дизайн

Казалось бы, ну что такого нового в плане дизайна можно изобрести в отношении банковской пластиковой карты. В случае с картой «Зелена» это удалось — она отличается уникальным вертикальным дизайном с характерным логотипом «А-Банк» в виде зеленого яблока.

Функциональное преимущество дизайнерского решения заключается в том, что ребро карты выделено цветом, и вы с легкостью найдете ее среди прочих своих кредиток.


Правило большого пальца

Управлять новой кредиткой через обновленное приложение А24 для iOS(а в скором времени и для Android) — одно удовольствие. Во-первых, это уникальный для нашей страны эргономичный дизайн приложения, разработкой которого занималась компания Middleware. Теперь управлять интерфейсом приложения с легкостью можно одной рукой. Для выполнения операции нужно прокрутить большим пальцем барабан с предложенными действиями, выбрать необходимую функцию и активировать ее. А в верхней части экрана размещается вся информация о картах — продуманная возможность для мгновенного визуального контроля.


Фото: А-Банк
Во-вторых, новые функции. К примеру, одним движением пальца вы легко сможете перевести свои расходы в рассрочку и оплачивать ее частями. Также предусмотрена функция «приведи друга». Знакомьте своих друзей и знакомых, номера которых записаны в вашей телефонной книге, с приложением и пользуйтесь приятными бонусами лояльности от банка.

Всегда на связи

Еще один функциональный элемент комфортного пользования банковскими услугами — контакт-центр «А-Банк». Стоит только набрать легкий номер 7776, и вы тут же получите оперативную помощь и практическую поддержку в любое удобное для вас время. Например, можно попросить об изменении секретных данных по карте либо дать поручение сотрудникам контакт-центра совершить определенный платеж.

Председатель правления банка Юрий Кандауров отметил следующее: «Выпуская этот новый банковский продукт, мы ориентировочно планируем к концу 2019 года расширить круг наших клиентов на 200 тысяч человек. Наша цель — выстроить долгосрочные и стабильные отношения с каждым из тех, кто пользуется услугами „А-Банк“. В условиях высокой конкурентной борьбы на банковском рынке у нас есть свои преимущества. Мы небольшая компания, задача которой заключается в том, чтобы быть ближе к обычным людям и чутко реагировать на их запросы. Такой демократичный подход, инновационные удобства функционала плюс оперативная профессиональная и техническая поддержка — гарантии того, что кредитная карта „Зелена“ в ближайшее время станет весьма востребованной».
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Якщо не буде кешбеку або будуть екзотичні категорії кешбеку,тоді смислу користування Зекартки немає. Зараз великий карт з кешбеком)))
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Зе-кредитки. Дали в этом месяце повышенный % за свои.

наскільки я розумію, це індивідуально як кому, у мене підвищений кешбек за кредитні (хоча правильніше сказати понижений за свої). Але як ним скористатись я не знаю, так як кешбек наразі в мене лише по дебетній зеленій (до тех.робіт був по кредитній). Підтримка явно з цим не спішить
 
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
наскільки я розумію, це індивідуально як кому, у мене підвищений кешбек за кредитні (хоча правильніше сказати понижений за свої). Але як ним скористатись я не знаю, так як кешбек наразі в мене лише по дебетній зеленій (до тех.робіт був по кредитній). Підтримка явно з цим не спішить
Вони щось взагалі не спішпать вірішувати свої проблеми
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
А-Банк предложил Зе-кредитку. Подскажите, грейс обычный, как в Привате и Моно или с подводными камнями? И обслуживание реально бесплатное? Хочу взять карту просто так, пусть лежит на всякий случай.
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
А-Банк предложил Зе-кредитку. Подскажите, грейс обычный, как в Привате и Моно или с подводными камнями? И обслуживание реально бесплатное? Хочу взять карту просто так, пусть лежит на всякий случай.
Все так само як в Приваті та Моно.
 
Реєстрація
11.04.12
Місто
Новая Каховка
Телефон
Nokia 3.1 Plus
Подскажите, грейс обычный,
До 62 дней абсолютно бесплатно. Но! 62 дня возможно если брать только 1 июля(2 подряд месяца по 31 дню). Формулировка такая: "Грейс до последнего числа следующего месяца".
к примеру, если взять 30.06 то грейс до 31.07(31 день) и т.д.

Добавлено через 13 минут
Ситуація
13.06 сплатив 1000грн боргу за газ. До сих пір платіж висить На опрацюванні. Після звернення на 7776 створили заявку. Я поцікавився терміном виконання, відповіли загадково: До трьох банківських днів, але не більше тридцяти(!).
Щодня дзвоню, нагадую про себе, вони там якось надають заявці прискорення, але результату - нуль. Виходить вони безкоштовно користуються моїми грошима, а я в зоні ризику втратити субсидію через заборгованість. Як на них вплинути можна?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Хтось зараз пробув через P2P поповнити Моно так і зніма комісію?Поповнював ТАС ощадний рахунок не зняло комісію

вже комісія 1% за p2p прописана в тарифах карти, назад шляху немає...


 
  • Like
Реакції: maxs
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
То есть пополнить моно с а-банка с личных средств комиссия 1%?
 
Зверху