Мобільний зв’язок у Польщі

Реєстрація
06.12.16
Місто
Киев
пока действует акция в украину,как будет дальше не понятно
Terms and conditions
The unlimited FREE calls offer is valid for Lycamobile numbers in Ukraine only. To get the offer, simply top-up. Access to the offer is only valid for the calendar month in which the top-up was made. If you do not top-up, then the promotional offer is no longer applicable. You must have minimum balance of 5gr to enjoy the offer. Lycamobile reserves the right to replace or amend the offer or these Terms & Conditions or to withdraw the offer at any time on reasonable notice.

Promotion valid till 31/10/2018
 

fono

neofono
Реєстрація
22.06.13
Місто
Полтавщина
Купил sim-карту Play (чтобы принимать звонки и SMS-ки), вставил в древнюю трёхсимочную звонилку Fly – не работает (вроде как позволяет звонить только в экстренные службы). В новом телефоне с андроидом – всё в порядке. В плэе не любят старые телефоны?

Добавлено через 42 минуты
Зарегистрировал номер по паспорту – всё так же не работает.

И ещё, фирменный салон Play по этой проблеме отморозился. Мол, мы не помогаем тем, кто купил стартовый пакет не у нас.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
fono, певно ще не активували. Або потріть її об майку. Інші сім-карти працюють у тому слоті? А де саме реєстрвали сім-картку?
 

fono

neofono
Реєстрація
22.06.13
Місто
Полтавщина
Для чого її терти? Вона працює в іншому телефоні як активована.

Інші (українські) картки працюють в усіх слотах.

Добавлено через 54 минуты
Пишут, что карта не поддерживает 2G.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Це і є відповідь на питання.

Абсолютный нонсенс. Відверто "на ****сь" від служби підтримки. Зворотня несумісність сімкарт з діючою технологією при наявному покритті, сподіваюся ви не серйозно так вважаєте.

З подібною хамською поведінкою співробітників брендового магазину мав щастя зіткнутися в Будапешті в магазині Vodafone. Чесно кажучі навіть не уявляю, щоб у нас могли собі дозволили так відповісти консультанти навіть салону дилера. Продати щось до купи, так, але ж не відверто послати, бо товар куплений не у них.
 
  • Like
Реакції: idea

Аксель

Заблокирован
Реєстрація
08.02.18
Місто
Городок
Re: Будущее 3mob

Интертелеком с 30 коп/мин хуже? Или BIP от lifecell?
Хуже с учетом стоимости СДМА- телефона.

Добавлено через 7 минут
Это несколько иное, чем
Не находите?
Что на на сайте польской Лайки я такого не нашел..
https://www.lycamobile.pl/po/
Кстати самому стало интересно есть такая фича в польской Лайке или нет кто в курсе?
Кстати никто не пробовал польской Лайкой пользоваться в Украинской лайка-сети? )) Если да то какие тарифы? Или польская лайка в роуминге в сети украинской лайки работает бесплатно??
И да никто не пробовал с польской на польскую лайку звонить в сети украинской лайки??
Я там нашел тариф звонков только Украины там нет (((..
Wybierz jeden z naszych wspaniałych pakietów https://www.lycamobile.pl/po/
 
Останнє редагування:

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Re: Будущее 3mob

Хуже с учетом стоимости СДМА- телефона
Чепуху написали. Какая связь между CDMA телефоном и IP телефонией? Без физического CDMA телефона SIP от ИТ не будет работать? Или BIP?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
fono, ну, то ви самі відповіли на питання, що з карткою все гаразд - раз вона працює в інших апаратах, а лише її несумісність із вашим апаратом. 2g, здається, досі є у Play, тому не думаю, що вони сім-картки випускають уже без доступу нього (до того ж роумінг у різних країнах різний).
П.С. у мене на старих апаратах так було, що у слотах треба було пойорзати сімкою, часом навіть пару разів, щоб не писало: відсутня сім-картка.
 

Аксель

Заблокирован
Реєстрація
08.02.18
Місто
Городок
Re: Будущее 3mob

Чепуху написали. Какая связь между CDMA телефоном и IP телефонией? Без физического CDMA телефона SIP от ИТ не будет работать? Или BIP?
Я вел речь про тарифы вернее сравнение тарифов польских и наших операторов, а если совсем точно то отвечал на фразу - а... Є шось за 7 злотих з інтернетом, смс та дзвінками?... при чем тут ваши идеи про IP телефония и SIP от ИТ или BIP?
Или я що то недопонимаю или мы говорим про разные вещи.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ще раз щодо роумінгу на польських припейдах у ЄС.
1. Умови роумінгу у ЄС залежать, як від оператора, так і від тарифу. Потрібно, на жаль, читати новини, регламенти послуги, пакету чи повний цінник у пдф. У польських операторів погана звичка - не писати на сайті повні умови, а лише у пдфі, десь схованому чи то внизу сторінки, чи у розділі "регламенти" тощо...
2. Ціни на послуги у роумінгу ЄС є:
а) стандартні по ціннику;
б) в рамках "місцевих" пакетів/послуг для Польщі. Тобто можна використовувати пакет хвилин, смс чи інтернету так, як у Польщі (АЛЕ! з обмеженнями і лімітами вказаними у ціннику чи регламенті) - у разі, якщо карта сім перебуває у Польщі постійно, а буває у роумінгу ЄС - від часу до часу;
в) користуючись спеціальними пакетами для роумінгу в ЄС.
3. Для тарифу odNOWA оператора Play є більша кількість роумінг-пакетів інтернету для ЄС, без доплат, і без терміну дії. Оскільки даний тариф не передбачає термін дії номера, а також термін дії пакетів, що дуже зручно. inet пакети ЄС odNOWA
4. Для місцевих пакетів інтернету є як правило менший ліміт для використання в ЄС. Чи можна ним користатись без доплат у ЄС написано у регламенті послуги. Після використання ліміту в odNOWi застососується ставка 3 гроші за Мб. Тоді як стандартна ставка за мб по ціннику - 9 гр.
Для цін, вказаних у пункті 2б, існує також політика чесного використання (FUP).
Оператор із циклом у 4 місяці перевіряє чи постійно карта сім знаходиться у Польщі чи закордоном - тобто де абонент знаходиться більше. Якщо з'ясовується, що абонент користується послугами роумінгу більше ніж удома - присилає автоматичне смс про це та знімає з рахунку додаткові оплати. Також, якщо абонент повертається до Польщі і більше проводить часу там - теж приходить автоматичне смс і вже додаткові оплати зніматись не будуть, допоки знов політику чесного використання внутрішніх пакетів не буде порушено. Оператор також може зажадати документальні підтвердження постійного чи частого перебування в Польщі.
Тож для тих, які порушують політику FUP, у тарифі odNOWA є наступні додаткові оплати: 0,16 зл за вихідну хв, 0,04 за вхідну хв, 0,05 за смс, 0,03 за мб та ммс.
Якщо оператор не зможе стягнути з абонента ці додаткові кошти, він також додатково зніме штрафи у розмірі: 0,06 зл за вихідну хв, 0,03 за вхідну хв, 0,01 за смс, 0,01 за мб та ммс, при чому не залежно від політики FUP.
5. А ось оператор https://www.orange.pl/view/roaming на своїй сторінці пише, що уже від 18 червня 18 року вище згадані штрафи менші, за інтернет, приміром, лише 7,56 зл за Гб. Удвічі менше ніж знімає odNOWA/
И что, в этих доплаты нет? Как Вы их отличаете?
Як уже писав - то внутрішні пакети з дешевшим польським інтернетом, який можна по ліміту та з доплатою використати у ЄС, а то - спеціально для роумінгу ЄС.

Я до сегодня думал, что у меня есть 1,57 Гб по Европе в рамках пакета. А здесь вот какой сюрприз, что за эти 1,57 я все равно плачу, но просто меньше.
Я так зрозумів, залежить від вашого статусу у мережі, як резидент чи ні.

Халяви немає.
Limit GB wynosi 1.57 GB. Limit GB rozliczamy z doplata 1,2327 gr/MB. Jezeli wykorzystasz limit, bedziemy doliczac 3,072 gr/1 MB zgodnie z polityka uczciwego korzystania, naliczanie co 1 kB. Stan limitu GB sprawdzisz kodem *800#

За 200 МБ зжерло 2.56 злотих.
Дивно, що вони тобі від разу впаяли штраф - значить по закордону зрозуміли, що не резидент. Тому що в регламенті послуги я цієї цифри не бачу:лінк
 
Останнє редагування:

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
Я так зрозумів, залежить від вашого статусу у мережі, як резидент чи ні
А как вы это поняли? Написано где-то в условиях предоставления услуг?

Добавлено через 12 минут
Я вел речь про тарифы вернее сравнение тарифов польских и наших операторов, а если совсем точно то отвечал на фразу - а... Є шось за 7 злотих з інтернетом, смс та дзвінками?... при чем тут ваши идеи про IP телефония и SIP от ИТ или BIP?
Или я що то недопонимаю или мы говорим про разные вещи.
Если говорили просто о выборе оператора, то Ваше предложение не очень интересно, предложение Лайки интереснее, а для новых клиентов - так НАМНОГО интереснее.
Если сравнивали тарифы звонков на Украину, так я и написал, что Ваш вариант вообще не интересен по 19 грошей. Лайка внутри сети вообще бесплатно, если на других - так или бесплатный BIP или 30 коп/мин в Интертелекоме. С какой стороны не посмотри - ваши советы далеко не лучший вариант, мягко говоря.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А как вы это поняли? Написано где-то в условиях предоставления услуг?
у ціннику Play odNOWA.
7.7 W przypadku korzystania z usług w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro, [highlight]Operator może wymagać przedstawienia dowodu stałego zamieszkania w Polsce lub dowodów istnienia innych powiązań wiążących się z częstą obecnością na terytorium Polski[/highlight]. W przypadku nieprzedstawienia ww. dowodów do 14 dni od wezwania [highlight]lub przy zawieraniu umowy[/highlight], Operator również może naliczyć opłaty dodatkowe, o których mowa w punkcie 5.
7.8 W przypadku, w którym Operator nie będzie w stanie odzyskać kosztów świadczenia usług w roamingu w Strefie Euro, po uzyskaniu akceptacji Prezesa UKE, mogą zostać doliczane dodatkowe opłaty do cen usług w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro.
7.9 W związku z pkt. 7.8 powyżej Operator może doliczyć dodatkowe opłaty do cen usług w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro (w tym do usług o których mowa w pkt. 7.1) [highlight]od początku korzystania z tych usług, niezależnie od pkt. 7.4 polityki uczciwego korzystania[/highlight]
7.10 Opłaty dodatkowe są opłatami odrębnymi od tych wskazanych w pkt 4 powyżej i wynoszą:
7.10.1 0,06 zł za minutę połączenia wychodzącego
7.10.2 0,03 zł za minutę połączenia odebranego
7.10.3 0,01 zł za SMS
7.10.4 0,01 zł za MMS
7.10.5 [highlight]0,0123 zł za 1 MB[/highlight] transmisji danych (Opłata za GB transmisji danych wynosi 12,58 zł).
Вважаю, вони надуживають свої права, бо необхідно було б отримати дозвіл органу по кожній окремо взятій справі... але ж чи іноземець у роумінгу буде комусь скаржитись?!
 

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
idea, увидел, согласен. Но тогда ничего не мешает им брать такие же доплаты за чисто европейские интернетовские пакеты. По тем же основаниям.
 
Реєстрація
06.12.16
Місто
Киев
Как посмотреть остаток данных в роуминге у польской лайки ?
 
Реєстрація
06.12.16
Місто
Киев
Не про плей, а про лайку
Или Вы имеете ввиду кабинет на сайте лайки ?
Там смотрел
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Igorello, ці умови стосуються лише "місцевих пакетів і послуг". Уже втретє пишу:)

Добавлено через 5 минут
Как посмотреть остаток данных в роуминге у польской лайки ?
Спробуйте *137#
 
Останнє редагування:
Зверху