Golden Telecom

DAMPSoid

Мультикоординатор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Нокия N80
Re: Обсуждение Golden Telecom

Чутка про перенесення відключення номерів дійсно була. Але дива знов таки не сталось. Або, можливо, комусь таки залишили номера не відключені - хз

После разгона вчерашние номера благополучно проключили :dik:

На остальных роботётка грит: "даний напрямок тимчасово закрито" :(
Есть основания считать, что продление жизни голдена не слухи, а "план Б" :cool: - видимо они сейчас проверяют реакцию, и если посчитают её "недостаточно убедительной" - оставят всё как есть, а если народ сильно взбунтует - включат обратно до поры. Это ИМХО основанное на анализе имеющейся информации.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Обсуждение Golden Telecom

Меррежа в центрі уже не сканується. Ручний вибір каналів через нетмонітор нічого не дає.

Добавлено через 2 минуты
2 Дампсоїд: вони просто продовжили термін перепідключення прямих до кінця жовтня. Мобільних це не торкнулось: навряд чи їм дадуть нове життя. не люблю писти з телефона
 
Останнє редагування:

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Re: Обсуждение Golden Telecom

Соломенка. Сеть сейчас уже не сканится. В половину двенадцатого сеть была. Работала и БС 1509, которая была недавно отключена.
Эх. Прощай, Golden Telecom. :(
 
  • Like
Реакції: vpro

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Re: Обсуждение Golden Telecom

Lawyer, в руках не держал 39
 
Реєстрація
04.09.13
Місто
Киев
Re: Обсуждение Golden Telecom

039 Номера изымают, подключить их на КС нельзя. В КС дают новый номер на выбор, можно даже попробовать найти номер как у вас был, но с кодом КС. Прямой номер ГТ переадресуют на номер КС. Сегодня переоформил свои последние номера...
 
  • Like
Реакції: ars

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Re: Обсуждение Golden Telecom

А я решил ничего не делать со своими номерами (тремя 039 и одним прямым). Условия контракта КиевСтара меня никак не устраивают да и новый номер не хочу. А 13 грн. 46 коп. оставшихся на счету милостиво дарю сам не знаю кому. :)
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Обсуждение Golden Telecom

ГеоргийК, ситуация аналгична, только подарок в 7 грн :)
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Обсуждение Golden Telecom

Alcaxar, т.е. пользоваться 039 можно пока на сети КС?
Ти явно читаєш форум по діагоналі:dash1: Як можна користуватись номером 039 в мережі КС, коли було офіційно анонсовано, що GSM-зв"язок ГТ припиняє роботу 4.09.2013? Вчора був останній день роботи номерів. СЬогодні вони спочатку були викинуті з мережі, а ближче до обіду погасили й саму мережу. Тепер ніщо більше не нагадує про оператора 255 05. При дзвінках на номер 039 робобаба відповідає "Данное направление временно закрыто". IVR працюватиме по 30.09 з 8 до 19, вихідні з 10(9?) до 18. Чи працюватиме після 30 - хз.
Абонентам з прямими продовжили можливість переходу, як писав Дампсоїд, до кінця жовтня. Слухи ходили ще вчора. Вчора було чимало заяв на анулювання в ЦОА.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Re: Обсуждение Golden Telecom

Ти явно читаєш форум по діагоналі:dash1: Як можна користуватись номером 039 в мережі КС, коли було офіційно анонсовано, що GSM-зв"язок ГТ припиняє роботу 4.09.2013?

Не, это ты о себе, т.к.:
После разгона вчерашние номера благополучно проключили :dik:
Соломенка. Сеть сейчас уже не сканится. В половину двенадцатого сеть была. Работала и БС 1509, которая была недавно отключена.
Эх. Прощай, Golden Telecom. :(

Вот потому я и уточнял, что работает только фикса, ГСМ больше нет
 
Останнє редагування:

DAMPSoid

Мультикоординатор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Нокия N80
Re: Обсуждение Golden Telecom

Не, это ты о себе, т.к.:



Вот потому я и уточнял, что работает только фикса, ГСМ больше нет

я потому и написал "проключили", а не "включили", подразумевая что их пробросили на Киевстар, о чём же собственно и подписывались заявки.

Сеть голден (039) уже очевидно не включат :(
Теперь похоже стало проясняться что цель котовасии - высвободить не только MNC, но и частоты для чего-то...:confused: для чего именно узнаем позже, может и для "пыли в глаза" антимонопольному и НКРС, хотя навряд ли...
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Обсуждение Golden Telecom

я потому и написал "проключили", а не "включили", подразумевая что их пробросили на Киевстар, о чём же собственно и подписывались заявки.
Він - юрист: читає і бачить тільки те, що хоче читати і бачити:) Що з нього візьмеш?:rolleyes:
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Re: Обсуждение Golden Telecom

Verden, простите, Ваше величество, сразу не догадался- кто чего тут имеет ввиду под словом "проключили"
 

Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Re: Обсуждение Golden Telecom

6 сентября 2013 года. У меня (Киевская обл.) всё ещё сканируется Голден.
 

Вкладення

  • Screenshot_2013-09-06-00-17-15.png
    Screenshot_2013-09-06-00-17-15.png
    56 КБ · Перегляди: 214

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Обсуждение Golden Telecom

Mobijolo, під рукою нетмонітора немає? Цікаво, яка БС, і чи є сусіди. Часом не Мила? (там БС стояла)
 

Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Re: Обсуждение Golden Telecom

У меня по-прежнему сканируется Голден. Киевская область, г.Вишнёвый.
Verden, нетмонитора нет.
 

Вкладення

  • Screenshot_2013-09-07-12-59-50.png
    Screenshot_2013-09-07-12-59-50.png
    56.6 КБ · Перегляди: 185

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Re: Обсуждение Golden Telecom

Сьогодні на Йоболоні в районі Богатирської теж зранку засканив 1115 БС, причому в пошуку мереж ГТ було видно, можна було здійснювати спроби реєстрації (дані мережі виводились на нетмонітор). Увечері мережі вже не було в ефірі, але на канал тієї ж 1115 БС можна було "почепитись" - мережа знаходилась. Але тільки таким чином. При пошуку ГТ вже був відсутній
 

Вкладення

  • Screenshot0068.jpg
    Screenshot0068.jpg
    34.2 КБ · Перегляди: 176
  • Screenshot0069.jpg
    Screenshot0069.jpg
    30.8 КБ · Перегляди: 153
Останнє редагування:
Зверху