Google Photos

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Этот сервис бредоставляет безлимитный объем под фото или все-таки ограничение есть? Начал недав6о заливать фото, но заметил, что начинается уменьшаться доступный объем гуглдрайва

 
Реєстрація
27.01.16
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Re: Google Photo

utwer, в залежності від налаштувань загружені фото можуть бути "высокого качества" або "исходного качества". у першому випадку місце не займається. детальніше в довідці від гугла
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Google Photo

utwer, в залежності від налаштувань загружені фото можуть бути "высокого качества" або "исходного качества". у першому випадку місце не займається. детальніше в довідці від гугла
Спасибо, реально место освободилось
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Это один из сервисов гугла, :respekt: который мне реально понравился изза халявы(в отличие от всяких там youtube premium и подобного г... IMHO)Рекомендую всем знакомым.
Да...Фотки становятся достоянием Сергея Брина и не гарантируется их сохранность(могут оплату ввести и т.д.) Но! Работает по принципу:
лимита загрузки видео о youtube нет(верефикация акка не в счёт), а тут какие-то фоточки(...и видео тоже). Реально неплохо. Причём в зависимости от версии проги, можно тонко настроить синхронизацию(не зависит о синхронизации гугл аккаунта) только по Wi-Fi/фото/видео/в роуминге/только при подключенной зарядке/целевых папок.
Единственный минус, ограничение для фоток 16 мегапикселей и видео не выше Full НD. Если нужны более качественные "оригиналы", сохраняете где-то отдельно.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Evgenii, я думаю, google далеко не бедствует. Разумеется за "халяву" расплачиваемся, как минимум, передачей персональных данных и другой информации.
На счёт YouTube premium, это моё скромное мнение не претендующие на глобальнсть.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Час від часу ГуглФото пропонує підказати чи правильно розпізнано людину. Так от кілька місяців тому видавав такий надпис:


Зараз вже пофіксили і пише просто про "обличчя людини". Але виглядало забавно:D

utwer, здається про це вже писалось на форумі, але все ж. Щоб не залежати повністю від наявності інтернету чи серверів Гугла, раджу з допомогою офіційної утиліти "Резервне копіювання" налаштувати синхронізацію папки "Google Photos" на ГуглДиску з ПК - там все просто по папкам по рокам розкладено, але цього достатньо, щоб бути впевненим, що якщо сервери Гугла накриються, ваші фото будуть в цілісності.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...раджу з допомогою офіційної утиліти "Резервне копіювання" налаштувати синхронізацію папки "Google Photos" на ГуглДиску з ПК - там все просто по папкам по рокам розкладено, але цього достатньо, щоб бути впевненим, що якщо сервери Гугла накриються, ваші фото будуть в цілісності.
не понял, т.е. фото будут дублироваться на ПК? Просто я наоборот - хочу на ПК место освободить. Особой ценности в фотках нет, просто иногда вдруг они могут понадобяться, если накроются серваки гугла, ну и фиг с фото, это не личные, а по работе и то ое, которым уже более 3х лет, а свежие {до 3х лет} - я пока храню на ПК, но урезаю качество, чтобы места много не занимали
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Будуть дублюватись, якщо це вам потрібно. В налаштуваннях ГуглДиска це можна вкл./викл.:


Але при цьому навіть якщо папка важить 20 гіг, вона не займає місця на Диску, навіть будучи на ньому.

Або якщо фото не потрібні на синхронізованому ПК, то можна в налаштуваннях утиліти "Резервне копіювання" вказати які папки синхронізовувати, а які ні.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У меня немного другая задача - фотаю я на смартфон, необходимо, чтобы с него фотки улктали на гугл фото по папкам/альбомам, у которых названием будет дата, когда сделаны эти фото, затем, чтобы эти папки с этим же названием с гуглфото заливались на пк и уже в обратном направлении не синзронились, т.к. на ПК я эти фото буду редактировать для уменьшения их веса. Пока я это все делаю вручную
 
Реєстрація
09.04.13
Місто
Вінниця
Телефон
Samsung Galaxy A52
З розсилки Google+ Team:
..
2 квітня Ваш обліковий запис і всі створені Вами сторінки в Google+ припинять роботу, а ми почнемо видаляти вміст з особистих облікових записів Google+. Фотографії та відео з архіву альбомів і сторінок Google+ також буде видалено. Ви можете завантажити та зберегти свій вміст, але це потрібно зробити до квітня. Зверніть увагу, що фотографії та відео, автоматично завантажені в Google Фото, видалятися не будуть.
...
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А можно ли создавать альбомы внутри альбомов? Не нашёл такого... Ну то есть например создать папку "2010", и уже в ней "01", "02" ... "12"
 
Реєстрація
27.01.16
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Прапорщик, в Google Фото нема такого функціоналу. Дану задачу можеш реалізувати з допомогою Goole Диска. Тобто на компі фото розкладаєш по папочках, дальше встановлюєш їхню програмку "Автозагрузка и синхронизация" і у налаштуваннях вказуєш папку для синхронізації і якість фото "высокое" (щоб не рахувалось зайняте місце).
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
bulikarp, то есть так же, как и в гуглфото, на гуглдиске не будет заниматься место от фоток?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
utwer, так и Windows 98 наверное тоже ;)
 
Зверху