Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 29 28.2%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.7%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 53 51.5%
  • ПУМБ

    Голосів: 35 34.0%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.7%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 1.9%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 32.0%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.9%
  • KredoBank

    Голосів: 2 1.9%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 9 8.7%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 62.1%
  • Інший банк

    Голосів: 16 15.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    103

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Сьогодні перезвонили з роботи і сказали добровільно-примусово отримати зарпплатку ОТП Банку замість привата\Аваля...Що можете сказати про цей банк і що за нововведення для бюджетних організацій про зміну банку для зарплати?! Дякую
 

rexton

Заблокирован
Реєстрація
08.07.17
Місто
Днепр
Телефон
blackberry 8330
Матвєй, а вы мозгой пошурупьте, чей отп и где вы живете..всякое говорят..
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Знатный наброс - всего одна фраза, а сколько вопросов не, имеющих ответов, оставила за собой - "чей же все таки ОТП", "где живет Матвєй", "что именно говорят rextonу" и "что же он все таки сказать то хотел.." :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Qwertивый, Угорський зі старту ОТП...Живу як пише в профілі Ужгород-Чоп, що є кордоном з Угорщиною і Словакією, а от що наговорили форумчанину вище я не в курсі...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
В якому банку можуть дати кредитку з кредитним лімітом хоча б 1000 грн. Щоб був пільговий період хоч 30 днів і поповнення без комісій в Ужгороді?
Офіційна ЗП йде через Приват поки що.
Тас, Моно в кредитному ліміті відмовляли бо є ліміт в Приваті.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Дюрі-бачі, альфу пробуй
 
  • Like
Реакції: JKL

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Дюрі-бачі, А-Банк ще можна спробувати. Там умови майже ідентичні Привату. З власного досвіду: мав в Приваті х ліміт, прийшов в А-Банк налили відразу ліміту х-20%. Тільки бажано вказувати як контактні різні номери мобільних телефонів, а то процес розділення сіамських близнюків так до кінця і не відбувся.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
chelavek, Альфа є, але там 60 грн...

Якщо погашати до 30 днів, 60 грн. не будет. Коли тільки відкривала карту, дали 1000 грн., здається :D потім неодноразово підіймали, бо регулярний оборот був великий... В Приватні теж саме, хоча там платежів не було практично :)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В якому банку можуть дати кредитку з кредитним лімітом хоча б 1000 грн.
Тобі треба з'ясувати до яких бюро кредитних історій належать ті установи, що відмовили тобі у кредиті. Потім обрати те бюро, яке мало знає про тебе. Далі дивитися його партнерів.

Але виходячи з таблиці БКІ цей шлях тобі може не допомагти :(
Залишається варіант через фінансовий маркет знайти кредитні картки, які можна оформити онлайн. Так хоч не потратиш багато часу, ходячи по відділенням.

Ще скоріше Приват видав тобі граничну лінію кредита для тебе. Ось інші й не ризикують давати.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ще скоріше Приват видав тобі граничну лінію кредита для тебе
Подав заявку на збільшення кредитного ліміту в Приваті: просив 50, сказали що можуть дати тільки 45 ( було 44, самі запропонували тиждень тому, до того рік було 35)

Добавлено через 5 минут
Потім обрати те бюро, яке мало знає про тебе
Я думав що позитивна історія це навпаки добре (постійний рух коштів, жодного вильоту за грейс...)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Howl

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Дюрі-бачі, є так звані стоп-фактори, які зможуть навіть при позитивному кредитному звіту (історії) знизити кредитний ліміт чи відмовити у кредиті. Наприклад, велике кредитне навантаження, про яке раніше обговорювали на цьому форумі, тобто дуже багато активних кредитів у порівнянні з твоїми доходами. Походи до ломбардів банк про це теж може знати, купівля машини/квартири у кредит — про це теж банк буде знати. Все це впливає на кредитний рейтинг.
Ліміти по картці та оплату частинами, миттєва розстрочка ПриватБанк переглядає кожний день. ІМХО

Може бути так, що якщо запитуєш велику суму ліміту, то система тобі може надати максимальнодопустимий на основі минулого аналізу. Якщо не згоден, то пропонують заповнити інформацію про себе, надати перелік документів і подати заявку.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Дюрі-бачі, :eek: Не знаю що й написати. В березні 2017 року оформлював в А-Банку депозит на місяць, то мені відразу налили 40 тисяч, це при тому, що офіційно я безробітний. Чесно сказати, в мене і потреби ніякої не було в додатковій кредитній картці, бо користувався Приватом і Альфою, а тепер є ще Моно.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Дюрі-бачі, :eek: Не знаю що й написати. В березні 2017 року оформлював в А-Банку депозит на місяць, то мені відразу налили 40 тисяч, це при тому, що офіційно я безробітний. Чесно сказати, в мене і потреби ніякої не було в додатковій кредитній картці, бо користувався Приватом і Альфою, а тепер є ще Моно.

А депозит в каком размере то был?
 
Реєстрація
14.01.16
Місто
Васильков
Телефон
Samsung 1200
В якому банку можуть дати кредитку з кредитним лімітом хоча б 1000 грн. Щоб був пільговий період хоч 30 днів і поповнення без комісій в Ужгороді?
Офіційна ЗП йде через Приват поки що.
Тас, Моно в кредитному ліміті відмовляли бо є ліміт в Приваті.

в ТАС практически всегда можно зайди по рефенансированию кредита (например в привате)
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Дюрі-бачі, тоді не знаю в чому справа. Не думаю, що в А-Банку змінився алгоритм скорингу за 9 місяців. Мені Ідея і ТАС в 2016 році відмовили у відкриті мінімального ліміту - 1000 грн (і це в той час, коли в мене була офіційна робота і в кілька разів менші ліміти на кредитних картках, ніж зараз). Але про скоринги ТАС і Ідеї всім відомо, що вони не кожному дають.
P.S. Я прочитав твої попередні повідомлення, що ти збільшив у Приваті свій кредитний ліміт, а перед тим звертався у ТАС і Моно. В такому разі можу порадити почекати 3 місяці.
Важный нюанс: запрос банка тоже фиксируется в вашей кредитной истории. В базу заносится не только факт выдачи кредита или просрочки, но и просто «проверочный» запрос.

Если вы пытались взять кредит в нескольких банках, то вы, к сожалению, уже ухудшили кредитную историю. За день это не исправить.
Если вы действительно ищете деньги срочно, вам остается согласиться на тот кредит, который уже одобрили. Главное — не продолжайте звонить во все банки подряд, сделаете только хуже.
Если срочности нет, то банки перестанут считать наличие этих запросов негативным признаком через 2—3 месяца.
 
Зверху