Майбутнє Інтертелекому

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, тому що тендер на 900 буде раніше, і інтеру прийдеться вирішувати що робити, ми й побачимо, як вийде.
От, коли хоча б оголосять про дату тендера, тоді й поговоримо. Нехай спочатку аналог спробують відключити.:dash1:
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, безкоштовно ніхто нічого не видаватиме. Може повезе і їм конвенсію зроблять на 850.
Якщо без коштовно нічого не дадуть, а щоб щось купити - грошей нема, ну тоді - досвідос, йдіть лісом, Інтер залишиться при тому, що є. Принаймні до 2025 року.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, інтеру не вигідно залишати все як є. Бо і без нього розділять 30 МГц в 900.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, сам завів про 800 мову, і придумує на ходу, перечитай повідомлення.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Zak, 1.Інтер вже умовно має недо-LTE1900, і дуже здивує якщо в майбутньому не спробує зробити з нього нормальне LTE1900.

2. Інтер історично сидів на американських діапазонах, і зараз їм змішувати європу з америкою?

3. Ви вірите що навіть при ідеальних розкладах з отриманням всіх ліцензій більшість телефонів підтримуватимуть агрегацію 800+1900? 900+1900? а от 850+1900 я охоче вірю.

як висновок - Інтеру торгуватись треба за право отримати LTE850 по обміну на поточний діапазон в egsm. Заодно і конвертувати 1900тий ПІСа
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, інтеру не вигідно залишати все як є. Бо і без нього розділять 30 МГц в 900.
Ну то нехай і ділять. А звідки ти знаєш, що Інтеру вигідно? При умові отримання частот в 900, Інтеру треба буде будувати мережу майже з нуля. От це - точно не вигідно, бо грошей нема. А залишити все так як є зараз - вигідно, бо нових грошових вливань не треба.

Добавлено через 2 минуты
raptor, сам завів про 800 мову, і придумує на ходу, перчитай повідомлення.
Афігєть. Ще й я у всьому винен.:dash1:
Для тих у кого проблеми із зором, нагадаю, що все почалось із цього допису (останній абзац):
https://red-forum.com/showpost.php?p=1401978&postcount=1012
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
raptor, не забувай за частоти потрібно платити.
Не вигідно заличати. Бо вони в 2 тендерах можуть качати права. В 900 тендері на 5 мгц, а в 800 на 3 мгц, і скоріш будуть требувати нейтральності для своїх частот, можливу видачу нових в 821-824 мгц, в за піс також.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Zak, 1.Інтер вже умовно має недо-LTE1900, і дуже здивує якщо в майбутньому не спробує зробити з нього нормальне LTE1900.
Тут згідний.
2. Інтер історично сидів на американських діапазонах, і зараз їм змішувати європу з америкою?
Тут теж згідний.
3. Ви вірите що навіть при ідеальних розкладах з отриманням всіх ліцензій більшість телефонів підтримуватимуть агрегацію 800+1900? 900+1900? а от 850+1900 я охоче вірю.
Яка там, нафіг агрегація? Та нафіг вона кому потрібна, крім десятка спіддрочерів з цього форуму. Всі прості абоненти навіть ні коли не чули, що це таке. Їм достатньо швидкості в кілька мегабіт, щоб ютуб і інстаграм переглянути.
А щодо технічних параметрів агрегації - тут теж згідний.
як висновок - Інтеру торгуватись треба за право отримати LTE850 по обміну на поточний діапазон в egsm. Заодно і конвертувати 1900тий ПІСа
І тут дуже згідний.

Добавлено через 3 минуты
raptor, не забувай за частоти потрібно платити.
Не вигідно заличати. Бо вони в 2 тендерах можуть качати права. В 900 тендері на 5 мгц, а в 800 на 3 мгц, і скоріш будуть требувати нейтральності для своїх частот, можливу видачу нових в 821-824 мгц, в за піс також.
Будуть... Будуть... Будуть... Де докази, або інформація від Інтера?
Це все фантазії. Побачимо, що буде.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Яка там, нафіг агрегація?
Інтер в кращому випадку в сумі матиме 5mhz в 850 та приблизно стільки ж в 1900 із-за проблем з КС UMTS2100. Хіба буде далі сунутись в b25, який практично відсутній в мобілках.

А без агрегації, каналом в 5mhz та американським діапазоном - як багато знайдете охочих підключитись? А якщо будуть охочі то швидко мережу покладуть при охваті 850mhz.
В чому буде ізюминка цього оператора, коли слони матимуть також 700-800-900 і килим по всій країні?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Інтер в кращому випадку в сумі матиме 5mhz в 850 та приблизно стільки ж в 1900 із-за проблем з КС UMTS2100. Хіба буде далі сунутись в b25, який практично відсутній в мобілках.

А без агрегації, каналом в 5mhz та американським діапазоном - як багато знайдете охочих підключитись? А якщо будуть охочі то швидко мережу покладуть при охваті 850mhz.
З цим згідний. Лише проблема в тому, що старі телефони і модеми, які наявні в народу, не підтримують агрегацію, та й навіть, ЛТЕ. Тому, треба залишати ев-до. А оновлювати парк телефонів і модемів народ навряд чи погодиться. Роки пройдуть, поки оновлять ...

В чому буде ізюминка цього оператора, коли слони матимуть також 700-800-900 і килим по всій країні?
В тому, що він є, він дешевший від слонів, і не ганяє примусово щомісяця абонентів по тарифах.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Це ні про що. Цьому оператору по життю везло, що він був нішевим і міг запропонувати потрібне рішення іншою технологією за адекватні гроші. А адекватні гроші не тому що собівартість низька, чи менеджменту вислачало того що заробляли, а тому що так продавалось, хіба гікам яких не влаштовували слони.
Інтер вирулив колись на домашньому бездротовому телефоні. Є зараз попит в LTE? Ні.
Вирулив на EV-DO. Є ізюминка зараз в порівнянні зі словами - нема, у слонів більше частот.

він дешевший від слонів
дешевший, бо дорожче послуги його ніхто не купить


не ганяє примусово щомісяця абонентів по тарифах
буде ганяти - втечуть до слонів. Ринок диктує

Сорі за песимізм.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Це ні про що. Цьому оператору по життю везло, що він був нішевим і міг запропонувати потрібне рішення іншою технологією за адекватні гроші. А адекватні гроші не тому що собівартість низька, чи менеджменту вислачало того що заробляли, а тому що так продавалось, хіба гікам яких не влаштовували слони.
Інтер вирулив колись на домашньому бездротовому телефоні. Є зараз попит в LTE? Ні.
Вирулив на EV-DO. Є ізюминка зараз в порівнянні зі словами - нема, у слонів більше частот.


дешевший, бо дорожче послуги його ніхто не купить



буде ганяти - втечуть до слонів. Ринок диктує
Таке життя. Так воно склалось. В цілому, з таким станом речей, мене він задовільняє. Мене та ще 1,5 ляма абонентів.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
В тому, що він є, він дешевший від слонів, і не ганяє примусово щомісяця абонентів по тарифах.
Ты не думал что такие тарифы не от хорошей жизни? Там заработка 3 копейки абы штаны не упали. Про их 3ж можно забыть, на сегодня их скорость на фоне слонов равно шо wap лет 15 назад а для голоса он нужен очень маленькой целевой аудитории. Но на голосе не заработаешь так как нужно платить за интеркоеннект, а учитывая что больше звонят с интера чем на него то он и тут в проепролете. Вот и получается такой маленький замкнутый кружок: нет денег на развитие сети и технологий - нет прибыли с услуг.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ты не думал что такие тарифы не от хорошей жизни? Там заработка 3 копейки абы штаны не упали.
Думав. Але мене їхня цінова політика задовільняє. А піднімуть ціну - буду платити. Бо їхнє підняття, все-одно, ні в яке порівняння не йде із загонами в слонів.
Про их 3ж можно забыть, на сегодня их скорость на фоне слонов равно шо wap лет 15 назад а для голоса он нужен очень маленькой целевой аудитории.
От тут не треба мені розказувати. Я пам"ятаю, як в 2004 році швидкість в слонів була 0...20 кбіт\сек. А зараз на Інтері я маю 2-3 мбіт\сек і мені цього достатньо.
Но на голосе не заработаешь так как нужно платить за интеркоеннект, а учитывая что больше звонят с интера чем на него то он и тут в проепролете. Вот и получается такой маленький замкнутый кружок: нет денег на развитие сети и технологий - нет прибыли с услуг.
А тут погоджуюсь. Але це проблема маркетологів. Тут дописувачі час від часу озвучують непогані ідеї, які могли б трохи просунути Інтер в маси, але це - знову ж, робота маркетологів. Як собі постелять - так і виспляться.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Алекс, скажите, а какая скорость Вам необходима для мобильного интернета, подчеркиваю - мобильного?
Не слухай Алєкса. Бо швидкість - це поняття не постійне і в кожного на неї своя мірка. У кожного оператора можна знайти місця, де швидкість перфектна, та місця, де швидкість близько 0. В Алєкса швидкість мінімальна, в мене - максимальна. То хіба це означає, що всі повинні забити на цього оператора, бо Алєкс перебуває в дирі і в нього мінімальна швидкість?
 
Зверху