Smart Line від Укртелеком

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
knedlyk, я погрався в цей смартлайн від утк з лютого 2017. Все, з листопада вирішив відключитися. В мене залишається свій сервер до якого лишаться прикручені номери від дати та лс, згодом будуть прикручені ІТ. Але то мій сервак, що хочу то і роблю.
Утк має найнижчий цінник, який є рівним найнижчому рівню сервісу з усіх сіпів які я використовував.
Бажаю утк підняти рівень якості підтримки.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, я погрався в цей смартлайн від утк з лютого 2017. Все, з листопада вирішив відключитися. В мене залишається свій сервер до якого лишаться прикручені номери від дати та лс, згодом будуть прикручені ІТ. Але то мій сервак, що хочу то і роблю.
Утк має найнижчий цінник, який є рівним найнижчому рівню сервісу з усіх сіпів які я використовував.
Бажаю утк підняти рівень якості підтримки.
Егеж... Я сьогодні нарешті таку саме думку сформулював, на жаль
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вирішив обриви для стаціонарних IP-телефонів (заміна статичної на динамічну IP-адресу як не дивно допомогла). Проте не вдалося побороти проблему примусового розриву софтфону на мобільному телефоні - рубить зв'язок після 2 хв. 32 с на стандартній дзвонилці Google Phone (Android), також рубить зв'язок на встановлених софтфонах CSipSimple (на 2 хв.) незалежно від оператора Інтернет (віфі, моб.інет від КС, ІТ, Водафон). При цьому з клієнтом від Укртелекому A10 на моб. телефоні все норм, так само MicroSIP не обриває працює на ноуті.

УТК відмовляється допомагати. Я грішу на кодеки. Підкажіть, куди копати....:confused:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вирішив проблему переадресації в Хмарній АТС, милицями. Вчора, спілкуючись з місцевим фахівцем УТК, випадково почув: "Чи ви не пробували вмикати переадресацію *24*номер?.. Ввечері, колупаючи бідний ІР-телефон, визначив feature-коди, встановлені на стороні PBX УТК, може згодяться комусь:

*21*number# - callforwardall on
#21# - callforwardall off

*22*number# - callforwardbusy on
#22#- callforwardbusy off

*61*number# - callforwardifnotreply on
#61#- callforwardifnotreply off

*62*number# - callforwardifnotregistered on
#62# - callforwardifnotregistered off

Прописав на ТА, замінив # на %23% в обробнику, наче працює :)
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
120 хв надається додатково до тих хвилин що вже є у пакеті чи бере з тих хвилин?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Для проводного телефона свой пакет, для смартлайновского - свой. У смартлайновского номера пакет равен пакету основного проводного номера.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Для проводного телефона свой пакет, для смартлайновского - свой. У смартлайновского номера пакет равен пакету основного проводного номера.
Ви брали і проаодову послугу, і VoIP Смартлайн?
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Ви брали і проаодову послугу, і VoIP Смартлайн?
knedlyk, проаодова - это что? Я подключал смартлайн к своему городскому, который безлим,. И у него был тот же объем минут, что и у городского. На тот момент 500 на межгород и 100(или 120)) на мобильные.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
EvgenyTar, сейчас на проводном Домашней безлимитном на мобильные сети дается 200 минут. А вот сколько дается на тарифе Smart Full (120 или 200) - не знаю.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, проаодова - это что? Я подключал смартлайн к своему городскому, который безлим,. И у него был тот же объем минут, что и у городского. На тот момент 500 на межгород и 100(или 120)) на мобильные.
Проводовий, мав на увазі :) бо Смартлайн можна взяти на доважок до основного або окремо з кодом 089.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
EvgenyTar, я вижу сайт, но они обычно многое забывают написать.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
knedlyk, если Вы пишите про остаток минут, то все можно посмотреть на сайте http://my.ukrtelecom.ua/index.php
На данном сайте есть детализация, с помощью программы Exсel можно посмотреть количество использованных минут. То есть, дается 120 минут на мобильные, а я выговорил 20, остаток 100.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, если Вы пишите про остаток минут, то все можно посмотреть на сайте http://my.ukrtelecom.ua/index.php
На данном сайте есть детализация, с помощью программы Exсel можно посмотреть количество использованных минут. То есть, дается 120 минут на мобильные, а я выговорил 20, остаток 100.
Залишок грошей більш цікавить
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
knedlyk, через 0800506800, пункт 3, 0. Живой оператор говорит. Все услуги дают в кредит.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Зверху